Skocz do zawartości

Plecaki, torby na ramie


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie jestem na etapie poszukiwania swojej pierwszej w zyciu torby na ramie i kurde niczego porzadnego nie moge znalezc. Przeszedlem ostatnio cala galerie, kilkanascie sklepow od Reportera po Timberlanda i z kazda jest cos nie tak. Problem polega na tym, ze chce poziomej, sredniej wielkosci torby, ktora pomiesci 10' netbooka (przegrodka pozadana) i ksiazke a4, a znajduje same skrajnosci - albo male na klucze i paszport, albo ogromne toboly kojarzace mi sie ze studentami ASP lansujacymi sie w tramwajach swoimi wielkimi teczkami. Ewentualnie jakies emo-pstrokate w dzikie wzory. Podejrzewam, ze nie jestem glownym targetem producentow toreb, ale tego typu torby musza przeciez istniec. Forumie, pomoz :(

 

TL;DR: Szukam fajnej, niewielkiej torby rozmiaru max a4 w rozsadnej cenie, gdzie moge taka znalezc?

Odnośnik do komentarza

Bień - polecam plecaki firmy dakine - jakość i wytrzymałość porównywalna do jansport, tylko że w wersji deskorolkowej

 

Dzieki za za(pipi)ista rade :thumbsup: ..kupilem sobie ich plecak za okolo 130 zeta i jestem mega zadowolony,twoje zdrowie :biggrin:

 

nie ma za co, sam mam jeden taki plecak i sobie bardzo chwale :) Po roku intensywnego użytkowania wygląda jak nowy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Komora główna - 18"(H) x 10"(W) x 5"(D) (45,72 cm x 25,40 cm x 12,25 cm)

Druga komora - 15"(H) x 8"(W) x 2"(D) (38,10 cm x 20,32 cm x 7,62 cm)

Górna przednia kieszeń - 4"(H) x 7"(W) x 2.5"(D) (10,16 cm x 17,78 cm x 6,35 cm)

 

 

Dolna przednia kieszeń 10"(H) x 7"(W) x 2.5"(D) (25,4 cm x 17,78 cm x 6,35 cm)

 

 

Pojemność: ok. 1520 cu. in. / 25 litrów

 

 

25 litrów ,toż standart .Mniejszy może jedynie służyć do ... noszenia kredek do przedszkola :)

Taka pojemność jest optymalna na miejskie wojaże,jak i jedno-dwudniowe wypady do country .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Twojego zdania akurat pod uwagę nie biorę

 

 

No sam nie wiem, chyba bede w reklamówce z tesco graty ciągał

 

 

 

Jakie są jeszcze firmy z plecaczkami w które moge uderzyć? Kostki są dla brudasów, Campusy i reszta jest zbyt kolororowa, a te wszystkie najki na żywo wyglądają jak tragicznie

Odnośnik do komentarza
Ten Jansport to podstawówka totalna. Już bym chyba wolał z Kulfonem i Moniką. ;)

No ale jak to się liczy? Czym więcej kolorków tym większy respekt na dzielni? A może liczy się największe logo?

 

 

Zgłupieć idzie.

 

 

 

A z tymi tornistrami no name z h&m to domyslałam się co po poł roku sie dzieje;/ <_<

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Tak banny ja wiem, ale jakość w tym wypadku też ma lekkie znaczenie. Cięzki to wybór z tym plecakiem, człowiek całe życie o torbie, a teraz wez szukaj plecaka.

 

Ma być ładny, zgrabny, prosty, wytrzymały i wygodny. Niestety żaden nie spełnia wszystkich tych warunków. Jutro sie przejde po bazarach i cos poszukm, jak nie to wezm jensporta albo najka

 

 

http://www.allegro.pl/item1044494470_plecak_adidas_xbp_cordura_climacool_na_laptop_hit.html

 

Jeszcze ten w miare spełnia moje oczekiwania, boje sie, ze nic ładniejszego nie znajde;/

 

 

Dziekuje za uwage a jak komus przyjdzie coś ciekawego do głowy to wiecie gdzie mnie szukac

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...