Opublikowano 1 kwietnia 201213 l Wczoraj wbiłem ostatnie dwa acziwy z FoN. Mam teraz ochotę na 2000GS...
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l Dzisiaj powrót do przeszłości, odpaliłem Gears of War potem Gears of War 2. Powiem że to nieco traumatyczne przeżycie po miesiącach grania w trójkę. Wszystko jest takie sztywne, ślamazarne, ograniczone sensitivity gałek, jakieś komiczne opóźnienia. Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części. Naprawdę, jak ktoś chce ponarzekać sobie na GoW3 to niech sobie wróci do poprzedników i porówna jakikolwiek aspekt. Aż dziwne że to kiedyś się w to grało dość dużo. Dziesiątki godzin gry, tysiace rund. Jak to się czasem mawia - fajnie było ale z nami koniec
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l Macie problemy zeby zagrac rankingowy mecz w we're all stranded now? albo ogolnie jakis rankingowy mecz z najnowszego dlc? u mnie szuka, sprawdza jakosc 20 z 20 gier, znajduje gre i dupa. Szuka graczy w nieskonczonosc.
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l W takich godzinach, kiedy w USA ledwie ranek wstał na niektórych playlistach rzeczywiście jest czasem problem, spróbuj wieczorem.
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l Probowalem wczoraj wieczorem i mialem to samo. Niezaleznie od pory ciezko mi znalezc graczy na rankingowe mecze. TDM to chyba jedyny tryb w ktorym szuka bez problemu Chyba ogolnie malo ludzi zostalo na gow3
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l Szczególnie w weekend było widać mały ruch Nie dziwię się że na tej playliście ciężko uzbierać ludzi party są niedozwolone.
Opublikowano 2 kwietnia 201213 l Dzisiaj powrót do przeszłości, odpaliłem Gears of War potem Gears of War 2. Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części. Aż dziwne że to kiedyś się w to grało dość dużo. Dziesiątki godzin gry, tysiace rund. Jak to się czasem mawia - fajnie było ale z nami koniec "Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części." - chyba mylisz płynność działania gry z jej szykością = szybkością poruszania się postacią , i ta jest wyraźnie większa w GOW3 . Dla mnie HORDA jest równie dobra w 2 co w 3 części - choć obie mają swoje wady . Za to grania vs. w strzelanki TPP za bardzo nie kupuję .
Opublikowano 3 kwietnia 201213 l "Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części." - chyba mylisz płynność działania gry z jej szykością = szybkością poruszania się postacią , i ta jest wyraźnie większa w GOW3 . Właśnie to miałem na myśli pisząc "sprawia wrażenie".
Opublikowano 14 kwietnia 201213 l Mam laickie pytanie, ale od jakiegoś czasu nie jestem w temacie. Mianowicie, czy wszystkie Gearsy posiadają polskie tłumaczenie? Czy przy wyborze gierki np na allegro trzeba zwracać na to uwagę i tropić konkretną wersję PL?
Opublikowano 14 kwietnia 201213 l GoW'a pierwszego nie znajdziesz w rodzimym języku na X'a, bo po prostu taka wersja nigdy nie powstał(w PL jest dostępny tylko na PC), dwójeczka i trójka ma już PL napisy i z tego co wiem, to na dwójkę trzeba polować, a w trójcę PL napisy znajdują się w każdej wersji
Opublikowano 14 kwietnia 201213 l Jeżeli chcesz mieć wersje GoW 2 i 3 z napisami PL to musisz patrzeć żeby na okładce był taki znaczek że to jest wersja PL. A jedynka gearsów wyszła tylko z polską instrukcją i okładką, samej gry nie ma po polsku.
Opublikowano 15 kwietnia 201213 l GoW'a pierwszego nie znajdziesz w rodzimym języku na X'a, bo po prostu taka wersja nigdy nie powstał(w PL jest dostępny tylko na PC), dwójeczka i trójka ma już PL napisy i z tego co wiem, to na dwójkę trzeba polować, a w trójcę PL napisy znajdują się w każdej wersji Sprostowania : 1. 1 część wyszła (polskie wydanie) tylko z PL instrukcją ; reszta wydań (dostępnych w polsce) z europy jest po ANG. - i takie niepolskie wydania są w 99% dostępne w polsce (tzn. są w wersji ANG.) ; 2. 2 część wyszła , w całej europie (w tym - polskie wydanie) , z napisami PL ; polskie wydanie ma dodatkowo instr. PL ; 3. 3 część w wydaniu polskim ma napisy PL (+ instr.PL ; dodam że NĘDZNĄ ) - natomiast inne wydania europejskie nie mają napisów PL ; UWAGI : - możliwe że aby zobaczyć napisy PL w niektórych wydaniach (niepolskich , a europejskich - np. w GOW2) to trzeba mieć Dashboard po polsku ; - w żadnym wydaniu nie mówią po polsku (w 2 i 3 części są napisy PL) ; - wydania polskie mają też okładki z napisami po polsku , a 2 i 3 część ma (czerwono-biały owal - znaczek) informujący że to polskie wydanie i są PL napisy . Edytowane 15 kwietnia 201213 l przez Paweł Dziuba
Opublikowano 23 kwietnia 201213 l Parę dni temu wrzucili urpgade, wprowadzający 5x więcej expa za każdą dokonaną egzekucję. Execution - Retail XP (NEW XP) Arm Rip - 119 (607) Face Punch - 119 (607) Curb Stomp - 22 (110) Shield Bash - 37 (185) Fire Extinguisher - 47 (234) Lancer - 50 (251) Chainsaw - 25 (125) Hammerburst - 47 (234) Retro - 44 (221) Retro Charge - 27 (135) Gnasher - 12 (61) SO - 44 (223) Gorgon -33 (165) Boltok - 32 (160) Boomshot - 47 (234) Digger - 33 (168) HOD - 30 (151) Mulcher - 45 (226) Mortar - 49 (248) Oneshot - 42 (209) Scorcher - 55 (275) Torque - 30 (151) Longshot - 43 (218) Cleaver - 54 - (271) zmiana jest permamentna + bonus mega montage
Opublikowano 24 kwietnia 201213 l Zawsze mnie bawi jak te burgery się tak podniecają po jakiejś akcji... A montaż taki se, troche za dużo efektów naćkali.
Opublikowano 24 kwietnia 201213 l Nie przesadzaj. Efektów tutaj nie było dużo. I co się dziwisz reakcjom, jak mi wpadł niedawno w grze podwójny hed z łuku to też się rozdarłem. Tutaj też fajny. a niedawno w ogóle pojawił się trailerek nowy
Opublikowano 28 kwietnia 201212 l Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC? Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy?
Opublikowano 28 kwietnia 201212 l Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC? Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy? Pakiet dowódczy Hordy = darmowe mapy: Azura, Rustlung , Blood Drive . Trza mieć DLC na obu konsolach aby grać (także) przez system link.
Opublikowano 29 kwietnia 201212 l jak w gow3 robimy gościa by grać razem na split screenie w multi ? dobra mam. Edytowane 29 kwietnia 201212 l przez Daddy
Opublikowano 29 kwietnia 201212 l Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC? Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy? Trza mieć DLC na obu konsolach aby grać (także) przez system link. A właśnie, że nie Graliśmy wczoraj 9h na 2 konsolach przez system link i tylko na mojej konsoli były DLC, robiłem hosta i mapy z DLC działały także na drugiej konsoli PS. Pakiet dowódczy Hordy jest płatny, ten jest darmowy: http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Zestaw-dodatkowych-map/47782f9e-0ee6-4763-9e0d-01735b0625de Edytowane 29 kwietnia 201212 l przez DonSterydo
Opublikowano 29 kwietnia 201212 l Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC? Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy? Trza mieć DLC na obu konsolach aby grać (także) przez system link. A właśnie, że nie Graliśmy wczoraj 9h na 2 konsolach przez system link i tylko na mojej konsoli były DLC, robiłem hosta i mapy z DLC działały także na drugiej konsoli PS. Pakiet dowódczy Hordy jest płatny, ten jest darmowy: http://marketplace.x...0d-01735b0625de Ale mapy z obu pakietów są takie/te same (+ Bulletmarsh i Clocktower), z tym że bezpłatnie trzeba je pobrać z tego dodatku co wskazałeś. A mapy z którego DLC działały na drugiej konsoli ? - bo na drugiej konsoli muszą one jednak być aby grać na tych samych mapach na obu konsolach (zapewne to dodatkowe , bezpłatne mapy: Azura, Blood Drive i Rustlung , Bulletmarsh i Clocktower) . Edytowane 29 kwietnia 201212 l przez Paweł Dziuba
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.