Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj powrót do przeszłości, odpaliłem Gears of War potem Gears of War 2.

 

Powiem że to nieco traumatyczne przeżycie po miesiącach grania w trójkę. Wszystko jest takie sztywne, ślamazarne, ograniczone sensitivity gałek, jakieś komiczne opóźnienia. Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części. Naprawdę, jak ktoś chce ponarzekać sobie na GoW3 to niech sobie wróci do poprzedników i porówna jakikolwiek aspekt.

 

Aż dziwne że to kiedyś się w to grało dość dużo. Dziesiątki godzin gry, tysiace rund. Jak to się czasem mawia - fajnie było ale z nami koniec ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj powrót do przeszłości, odpaliłem Gears of War potem Gears of War 2.

Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części.

Aż dziwne że to kiedyś się w to grało dość dużo. Dziesiątki godzin gry, tysiace rund.

Jak to się czasem mawia - fajnie było ale z nami koniec ;)

 

"Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części." - chyba mylisz płynność

działania gry z jej szykością = szybkością poruszania się postacią , i ta jest wyraźnie większa w GOW3 .

 

Dla mnie HORDA jest równie dobra w 2 co w 3 części - choć obie mają swoje wady .

Za to grania vs. w strzelanki TPP za bardzo nie kupuję .

Odnośnik do komentarza

"Gears of War 3 sprawia wrażenie jakby hulała w 60fpsach w porównaniu do poprzednich części." - chyba mylisz płynność

działania gry z jej szykością = szybkością poruszania się postacią , i ta jest wyraźnie większa w GOW3 .

 

Właśnie to miałem na myśli pisząc "sprawia wrażenie".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość maciek88

Mam laickie pytanie, ale od jakiegoś czasu nie jestem w temacie. Mianowicie, czy wszystkie Gearsy posiadają polskie tłumaczenie? Czy przy wyborze gierki np na allegro trzeba zwracać na to uwagę i tropić konkretną wersję PL?

Odnośnik do komentarza

GoW'a pierwszego nie znajdziesz w rodzimym języku na X'a, bo po prostu taka wersja nigdy nie powstał(w PL jest dostępny tylko na PC), dwójeczka i trójka ma już PL napisy i z tego co wiem, to na dwójkę trzeba polować, a w trójcę PL napisy znajdują się w każdej wersji :)

 

Sprostowania :

1. 1 część wyszła (polskie wydanie) tylko z PL instrukcją ; reszta wydań (dostępnych w polsce) z europy

jest po ANG. - i takie niepolskie wydania są w 99% dostępne w polsce (tzn. są w wersji ANG.) ;

2. 2 część wyszła , w całej europie (w tym - polskie wydanie) , z napisami PL ; polskie wydanie ma dodatkowo instr. PL ;

3. 3 część w wydaniu polskim ma napisy PL (+ instr.PL ; dodam że NĘDZNĄ ) - natomiast inne

wydania europejskie nie mają napisów PL ;

UWAGI :

- możliwe że aby zobaczyć napisy PL w niektórych wydaniach (niepolskich , a europejskich - np. w GOW2)

to trzeba mieć Dashboard po polsku ;

- w żadnym wydaniu nie mówią po polsku (w 2 i 3 części są napisy PL) ;

- wydania polskie mają też okładki z napisami po polsku , a 2 i 3 część ma (czerwono-biały owal - znaczek)

informujący że to polskie wydanie i są PL napisy .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Parę dni temu wrzucili urpgade, wprowadzający 5x więcej expa za każdą dokonaną egzekucję.

 

Execution - Retail XP (NEW XP)

Arm Rip - 119 (607)

Face Punch - 119 (607)

Curb Stomp - 22 (110)

Shield Bash - 37 (185)

Fire Extinguisher - 47 (234)

Lancer - 50 (251)

Chainsaw - 25 (125)

Hammerburst - 47 (234)

Retro - 44 (221)

Retro Charge - 27 (135)

Gnasher - 12 (61)

SO - 44 (223)

Gorgon -33 (165)

Boltok - 32 (160)

Boomshot - 47 (234)

Digger - 33 (168)

HOD - 30 (151)

Mulcher - 45 (226)

Mortar - 49 (248)

Oneshot - 42 (209)

Scorcher - 55 (275)

Torque - 30 (151)

Longshot - 43 (218)

Cleaver - 54 - (271)

 

zmiana jest permamentna

 

+ bonus mega montage

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC?

 

Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy?

 

Trza mieć DLC na obu konsolach aby grać (także) przez system link.

 

A właśnie, że nie :) Graliśmy wczoraj 9h na 2 konsolach przez system link i tylko na mojej konsoli były DLC, robiłem hosta i mapy z DLC działały także na drugiej konsoli :)

 

PS. Pakiet dowódczy Hordy jest płatny, ten jest darmowy: http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Zestaw-dodatkowych-map/47782f9e-0ee6-4763-9e0d-01735b0625de

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Jak robię system link i chcę grać w Hordę offline na mapach z DLC, to na obu konsolach muszą być zakupione DLC?

 

Które DLC to były te darmowe mapy do Hordy?

 

Trza mieć DLC na obu konsolach aby grać (także) przez system link.

 

A właśnie, że nie :) Graliśmy wczoraj 9h na 2 konsolach przez system link i tylko na mojej konsoli były DLC, robiłem hosta i mapy z DLC działały także na drugiej konsoli :)

 

PS. Pakiet dowódczy Hordy jest płatny, ten jest darmowy: http://marketplace.x...0d-01735b0625de

 

Ale mapy z obu pakietów są takie/te same (+ Bulletmarsh i Clocktower),

z tym że bezpłatnie trzeba je pobrać z tego dodatku co wskazałeś.

A mapy z którego DLC działały na drugiej konsoli ? - bo na drugiej konsoli muszą one jednak być

aby grać na tych samych mapach na obu konsolach (zapewne to dodatkowe ,

bezpłatne mapy: Azura, Blood Drive i Rustlung , Bulletmarsh i Clocktower) .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...