Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

No to elegancko, w takim razie będę musiał zacząć się rozglądać na allegro za swoją kopią no i golda będzie trzeba też zakupić. Tylko właśnie jakie godziny by Wam najbardziej odpowiadały na granie? Np. przedział 17:30-22:00 może być? Oczywiście ja nie mówię, że musimy naparzać te 4-5h dziennie, myślę, że nawet lepiej by było jakbyśmy to sobie dawkowali np. po 2-3h dziennie, no ale nie wiem jak Wam pasuje ;>

Odnośnik do komentarza

No mi tak późno nie pasuje, bo ja pracuję tylko na pierwsze zmiany i codziennie przed 5 wstaje. Aha i weekendy też odpadają, bo z dziewczyną je spędzam :P Dlatego mówię, najbardziej optymalnie by dla mnie było od poniedziałku do czwartku w tym przedziale co podałem w poprzednim poście, jeśli chodzi o piątek to jeszcze nie wiadomo, bo nieraz się widujemy od piątku, a nieraz od soboty. Tylko, że i tak nie wiem kiedy mi się grę uda kupić, chyba, że dorwę jakąś aukcję z mojego miasta to wtedy można już od poniedziałku jechać z koksem.

 

Edit. Skontaktowałem się ze znajomym z live z mojego miasta i się okazało, że ma GoW 3 i mi pożyczy :) z tym, że obecnie komuś pożyczył i gra ma trafić w moje ręce we wtorek, wstępnie się umówiliśmy na 17, więc jeśli wszystko wypali to we wtorek pod wieczór możemy zaczynać.

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Mam już grę, to jak się ustawiamy? Golda nie kupuje, kupie kilka triali na 48h, bo widzę że są po 1zł na allegro, grać online na nich przecież można, ale wysyłać wiadomości i gadać przez mikro też chyba można? ;> bo ja już tak dawno nie korzystałem z tych funkcji, że nie wiem czy się coś nie pozmieniało, kiedyś chyba można było wysyłać wiadomość ze strony xbox.com mając konto silver, a teraz już nawet tego nie można. To zaczynamy dzisiaj czy kiedy? Oczywiście o 20:45 chcę mecz obejrzeć :P

Odnośnik do komentarza

A i jakbyscie mnie mieli 4 do kampani to ja jestem chetny w ch'uj. Poslicjie inva, wieczorami jestem zawsze praktycznie.

 

 

edit. na trailu chyba nie można do grupy live dolączyć, ale nie jestem pewnien na sto pro.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No dobra spoko to zacznijmy od jutra od 19. A na ile mniej więcej godzin grania jest kampania? Kurde bo nie chciałbym sytuacji, że zaczniemy przechodzić grę, a potem zostanę na lodzie bo Wy będziecie grali w week beze mnie, bo pisałem Wam już wcześniej, że mi w week nie pasuje grać. Jakby ktoś był zorientowany i mi napisał czy można na trialu 48h dołączać do grupy to by było dobrze, jak nikt mi nie napiszę to chyba będę musiał kupić jednego na próbę i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz kontynuować XBL to kod na 48h przedłuży ci to granie przez XBL ;

jak przeszłeś/jesteś na XBL free czy konto XBL silver free (czy jakoś tak to się nazywa) to kod na 48h nie przedłuży

ci konta XBL (nie użyjesz go) - wtedy kup 1/3/12 mies. GOLDA ;

ostatnio przeszedłem (niepotrzebnie i błędnie) na free (skończył m się GOLD) i koda 48h już nie mogłem wpisać/użyć.

Patrz też na PW .

Odnośnik do komentarza

In honor of the 4th of July, we’ll be holding a special Gears of War 3 event starting today! There will be 2x XP in Versus, Beast and Horde, and there will be a special “Top Wingman” playlist with alpha rules.

Also, you’ll be able to select a custom event skin for each weapon!

Maverick – Lancer

Viper – Retro Lancer

Goose – Hammerburst

Iceman – Gnasher

Jester – Sawed off

Everyone have a safe and happy holiday and enjoy that 2x XP!

This is a repeat of the ribbon from 11/21/2011 to 12/1/2011 and it is live now!

Odnośnik do komentarza

W nocy skończyłem GoW 3 i się zwiodłem. Dla mnie część druga zdecydowanie lepsza. Gra jest piękna, masakrowanie szarańczy super, grafa super, dzwięk też. Ale czegoś zabrakło. (pipi)nięcia, czegoś co wbije mnie w fotel a pad wyskoczy z ręki. Zero bossa z prawdziwego zdarzenia, zero czegoś tak widowiskowego jak finałowy rollercoster w drugiej części, jakieś nowej broni ( retro lancer jest spoko ale przydało by się jeszcze coś) która zastąpiła by zwykłego lancera.Grze chłopaków z Epic zabrakło najeżonej kolcami wisienki na szczycie tego tortu. Singla oceniam na 8-/10.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...