Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ten temat był już poruszany, ale przypominam - w GOW3, w ANG wersji nie ma PL napisów

(w ANG wersji GOW2 są PL napisy);
aby mieć napisy PL w GOW3 trza mieć wersję z polskiej dystrybucji, ze znaczkiem-napisem

na okładce o napisach PL (bodaj "gra w polskiej wersji językowej"). 

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Miał ktos takiego babola!? Grałem normalnie wczoraj w gersów chopka byl na poziomie 90 ktoryms tam, wszystko po staremu. Właczam ja ci dzisjaj gre a tu wyskakuje, ze mam 11 level, co leprze zero zabic w jakimkolwiek trybie, brak odznaczeń ale achievementy zostały, paranoja. Reste konsoli nie pomaga, jeszcze dodam, ze wczoraj jak odpalilem halo R wyskoczył mi ekran tak jak bym pierwszy raz gre odpalał, wywalalo mnie po wybraniu mapy, nie mozna było zagrac, ale w tym przypadku po resecie wszystko wrociło do normy. 6 lat mam xpudło ale czegos takiego jeszcze nie uswiadczyłem.   

Odnośnik do komentarza

Doświadczyłeś wątpliwej przyjemności bycia zresetowanym. Jeśli zagrałeś jakiś mecz to pozamiatane. Jeśli robiłeś back-up to można jeszcze powalczyć. Niestety w GoW3 jest to chu'jnia dla wielu nie do przeskoczenia. Odkąd się o tym dowiedziałem robiłem back-up na pendrive'ie i w chmurze, ale nic przykrego na szczęście mnie nie spotkało.

Odnośnik do komentarza

Ja to dopiero w czasie gry w horde zauwazyłem, po umocnieniach ze level 0. Skad mialem wiedziec, ze trzeba back-up robic ! Dam sobie reke uciac, ze nie ma tego w instrukcji ! Ribony i odznaczenia nie do odrobienia :verymad: .Wogole jak konto tworzylem 2007 nie bylem tez swiadomy ze nick, poczta i haslo do niej kiedykolwiek beda do czegosc potrzebne czy wyeksponowane. Jakos w tamtym czasie konsola nie kojarzyła mi sie z internetem, zrobilem to na szybko zeby moc grac i teraz jestem perss86 bez mozliwosci skonfigurowania chmury. Brak mi słów :drag:    

Edytowane przez chmura
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurcze, mam jednak dobrych kolegów. W piątek odbieram wiadomość z jakimiś kodami, a w treści kumpel napisał, że ma na zbyciu dwa zestawy kodów z Adamem Fenix'em oraz setem skinów Infected Omen. Pomyślał, że się ucieszę. Kuźwa, ucieszyłem się, a jakże! Spróbuję pograć znów w trójkę, może nie skostniałem do reszty.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Kurcze, mam jednak dobrych kolegów. W piątek odbieram wiadomość z jakimiś kodami, a w treści kumpel napisał, że ma na zbyciu dwa zestawy kodów z Adamem Fenix'em oraz setem skinów Infected Omen. Pomyślał, że się ucieszę. Kuźwa, ucieszyłem się, a jakże! Spróbuję pograć znów w trójkę, może nie skostniałem do reszty.

 

Dawaj Krzysiu, ja musze w koncu ten 100 lvl wbić hehe

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nieźle...dobry klip z diggerem. Kilka fajnych hs z eventu...i dobra jakość. Czym nagrywałeś? Bo mój kalkulator mimo wszystko trochę bije po oczach i zastanawiam się nad czymś lepszym.

A dla odmiany mi się ostatnio nie chce ani kręcić montaży, ani w ogóle jakoś nie mam zajawki na Gears'y. Wkręciłem się w Halo Reach i póki co mam kilka klipów, ale nie wiem czy coś z tego kleić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...