Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gearsy 3 to chyba jedyna gra na XBL w której jak kupiłem map packi to faktycznie idzie na tych mapach pograć. Ostatnio sypnąłem się na mapki do Halo Reach i udało mi się zagrać aż jeden meczy do tej pory na mapach z dodatku ;). Na szczęście jest jeszcze lista Anniversary to przynajmniej można zagrać na mapach z 'jedynki'.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ukończone:

 

dla serii Gears of War kupiłem 360 przed PS3 - w święta skończyłem Gearsów 3 a wczoraj Raam'sShadow to coś skrobnę:

 

GEARS OF WAR 3 - 9+/10 /SINGIEL/ BĘDĄ SPOILERY

 

PLUSY:

+ jazda bez trzymanki, ciągła wymiana ognia, akcja za akcją, boss za bossem, ROLLERCOASTER cur.wa!!! oj wessało mnie strasznie , na HARDCORZE z powtórkami zamknąłem się gdzieś w 16 godzinach w kampanii, MIÓÓÓD!!!!

+ grafika, muzyka TIP TOP, epic wyciska soki z Unreala jak nikt! Muza jak zawsze - pierwsza klasa, głosy postaci - pierwsza liga!!

+ nowe bronie - vulcan czy jednostrzał to takie kozaki, żę gatlinga nawet nie chce się zbierać, silverbacki!!!, podnośniki, krety

+ bossowie co tu się nie dzieje, kraken za chwilę brumak, później pająk, lśniący berserk, kaktusy - jest OGIEŃ!!

+ miejscówki - zróżnicowanie - od okrętu, miasto i stadion Panter gdzie grał parowóz Cole, pustkowia hordy, forteca ludzi,lot barką, kapitalne miasteczko lśniących ludzi, rajd po paliwo niczym w mad maxie, opustoszała LIMA?? z całym wymarłym miastem, port, łódź podwodna, rajska wyspa - no PANOWIE - DZIEJE SIĘ!!!

+ starzy znajomi znowu w akcji, DOM :-), COLE i FENIX - BRaida nie lubię - laski dają radę

+ singiel, coop 1-4, multi, horda, bestia - dżezus ile tu jest grania!!! ja oceniam tylko singla - a jak ktoś walczy w multi to może dać nawet 10/10

+ nieśmiertelna mechanika gry - ile to shooterów TPP z przyklejaniem do zasłon wyszło od czasów Gearsów 1? - w chooooj!! w ilu ten aspekt był zrealizowany lepiej niż w Gearsach? w żadnym....

 

PRAKTYCZNIE wszystko zagrało to czemu nie daję 10 na 10? Odpowiedź:

 

MINUSY:

- ostatnia miejscówka, wyspa z rajem dla elity, fabularnie jak najbardziej pasuje ale klimatycznie i ogólnie taka rozpierducha Gearsami na rajskiej wyspie to pasuje jak pięść do nosa

- misja łodzią podwodną jest średnio grywalna i ja na miejscu developerów raczej dałbym tutaj coś innego, średnio grywalne i średnio pasujące

- NAJWIĘKSZY MINUS - ale to już nie wada Gearsów 3 tylko ogólna (we wcześniejszych częściach ktoś chciał być błyskotliwy) - KTO DO (pipi).Y NĘDZY wpadł na pomysł aby Królowa Szarańczy była ludzką suką!!! ubraną w obisły stroik niczym z marvela latająca na wielkim trzmielu!!! no ciuuuul z trzmielem, ale nie można było jakiejś locustowej królowej, chcieli namieszać, popisać się fabularnymi zawiłościami a wyszło zażenowanie na twarzy gracza. Idź Pan w cholerę z takim designem największego madafaki w Gearsach. Trudno jest nie powiem ale ktoś za ten pomysł powinien mieć obcięte jajca!!! Trzmiel od biedy ujdzie, ale ta baba...

 

FABUŁA ani na plus ani na minus - to standard, nie jest źle, ale na miarę Half Life 2 też nie, powyżej średniej w strzelaninach ale smaczków dla fanów dużo (Cole, Dom) no i praktycznie każdy członek ekipy z Gearsów ma jakiś określony charakter (baird ma wkur.wiający ale ma), niektórzy pojedynczo mają tyle charyzmy, że mogli by całą ekipę z Killzone obdzielić i tamtych bezpłciowych bohaterów (mam ps3 i KZ2 i KZ3 w kolekcji więc fanboje nie pier.dolcie mi)

 

Dlaczego mimo zachwytów nie dałem 10? Kolojeny powód to:

 

CIEŃ RAAMA / RAAM'S SHADOW

 

- Tak powinny wyglądać Gearsy i byłby przekozak!!! 10-/10 za ten DLC:

 

PLUSY:

+ klimat mięsisty, mroczny, jest krwawo mrocznie (ala Gears 1), świetne miejscówki, klasyczna szarańcza, zaszczucie i trudniej niż w Gears 3, nie brakuje też efektownej rozwałki z Brumakiem i siewcami :-)

+ Barrick ma jaja, może przerysowany to fakt ale mi od razu skojarzył sięz Jessim Venturą z Predatora

+ walki z bossami - strażnik Raamaa, kapitalna potyczka!!!, walka z samym RAAMEM przy sierocińcu, MEGA!!!! wszędzie płomienie, ciemność, jad na niebie, rozpruwacze atakują jest ostro i trudno (nie tak trudno jak z RAAMEM w jedynce ale przecież tutaj go nie ubijamy) po ostatniej bitwie miałem szczękę na ziemi a w uszach dudniło od wystrzałów

+ można sobie pośmigać Raamem w kampani, łatwizna fakt, mało umiejętności ma ale zawsze to fajnie być choć chwilę po ciemnej stronie

+ zajęło mi z powtórzeniami z 5 godzin na hardcorze czyli jak na DLC to gitara

 

MINUSY:

- darowałbym sobie takie pitu pitu z sierocińcem i bohaterstwem albo młodym Jacem -chociaż dla nastolatków może to i dobre ale dla mnie starego pierda to już nie bardzo.

 

Oj cóż to byłyby za Gearsy gdyby całe były w takim mięsistym sosie jak Raam's Shadow do tego dodać epickość 2 i 3 tylko bez pierdół typu (trzmiel, królowa, i zebate katapulty czy barki). Jeżeli na XONE wyjdą właśnie takie Gearsy z oprawią ryjącą beret jak swego czasu Gearsy 1 (pozamiatali wtedy wszystko) to może i kupię wtedy tą konsolę a nie miałem zamiaru :-).

 

Trylogia Gearsów to najlepsza seria jaka przytrafiła mi się na odchodzącej generacji, a po Skyrimie najlepsze gry na tą generację. Oj ale się stęskniłem za taką właśnie wymianą ognia po wszystkich FPSach. Nie ma to jak skok za murek, zmiana na snajperkę, headshot snajperowi na dachu, przeskok do drugiej osłony, potraktowanie locusta piłą, turlanie do następnej osłony, seria z lancera, locust na czworaka ale kumpli wokoło trochę, szybki podbieg robimy żywą tarczę i ropieprzamy ekipę :-). ADRENALINA~!!!!

 

Przerwa i za kilka miechów sprawdzimy co tam Pipole skopali przy Judgmencie. Ode mnie tyle. Pozdrawiam

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Idź Pan w cholerę z takim designem największego madafaki w Gearsach.

I tak wiadomo że Raam to największy koks po stronie szarańczy w Gears'ach...Skorge i królowa się nie umywają. Ale fakt wątek z królową jest dziwny i nie wyjaśniony...też mnie to zirytowało. I podłączaj konsole do neta i wal na multi bo jest przekozackie, a ludzi nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Idź Pan w cholerę z takim designem największego madafaki w Gearsach.

I tak wiadomo że Raam to największy koks po stronie szarańczy w Gears'ach...Skorge i królowa się nie umywają. Ale fakt wątek z królową jest dziwny i nie wyjaśniony...też mnie to zirytowało. I podłączaj konsole do neta i wal na multi bo jest przekozackie, a ludzi nie brakuje.

 

 

W żadnej książce też nie wyjaśnili o co chodziło?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Idź Pan w cholerę z takim designem największego madafaki w Gearsach.

I tak wiadomo że Raam to największy koks po stronie szarańczy w Gears'ach...Skorge i królowa się nie umywają. Ale fakt wątek z królową jest dziwny i nie wyjaśniony...też mnie to zirytowało. I podłączaj konsole do neta i wal na multi bo jest przekozackie, a ludzi nie brakuje.

 

 

W żadnej książce też nie wyjaśnili o co chodziło?

 

Nie wiem bo przeczytałem tylko dwie pierwsze bo były po polsku. Czytałem jeszcze komiksy, ale tam też nic nie było.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Rzeczywiście ta królowa jest od czapy, w GoW2 wydawało mi się, że to matka Marcusa, która przecież zaginęła podczas badań podziemi Sery. Jednak to zbyt głupia opcja i nic nie powiedzieli o niej w "trójce"

 

Panowie tutaj zapytam. Grał ktoś w Gearsy planszówkę? Jak wrażenia? Dobre to? Bo myślę nad tym? Skomplikowane zasady? Grałbym z chrześniakiem - nie za ostre będzie dla niego? 10 lat :-) ma. Długość jednej partii? Cena też jest wygórowana to najpierw pytam. Pozdrawiam fanów Gearsów :-)

Przepraszam, że odkopuje, ale interesuje Cię jeszcze ten temat? Kupiłeś produkt?
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Klip jest niezły i tylko niezły. Gameplay za to urywa wszystkie kończyny. Zawsze mnie zastanawia jakim cudem potrafią longshot'em 3 blindies z rzędu walnąć. Najłatwiej jest podejrzewać takich cyborgów o modowanie padów, albo grę myszką i klawierką, ale pewnikiem po prostu są dobrzy.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw kiedy epic zacznie zamykać serwery w gearsach.Jeżeli zamkną jest jakaś możliwa dalszej gry?Pamiętam że kiedyś było coś jak xlink kai gdzie grałem w halo 2 z masą ludu ale jak to w przypadku xboxa wygląda to nie mam pojęcia.Po za tym nie polecam judgement jeśli chodzi o multika.Zdecydowanie najlepiej gra się w 3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...