Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Epic nie będzie wydawał ekstra pieniędzy na servery dedykowane ponieważ one są straszliwie kosztowne oraz dobrze wiedzą że 3ka i tak się sprzeda w milionie egzemplarzy jak nie więcej.

 

Po co mają być stratni skoro i tak będą zarobieni?

 

Wystarczy aby wrzucili publicznie bete i będzie po sprawie...

Odnośnik do komentarza

A jeśli dalej lubicie ploty to według nich GoW3 ma być zaprezentowane podczas e3 w LA oraz rosyjskiego magazynu gra ma niby być łatwiejsza niż poprzednie części ponieważ ponoć 2kę ukończyło jedynie 60% graczy.

 

Ale oczywiście to tylko ploty którym również Cliff zaprzecza osobiście;)

 

A co do nie plot, to sama gra będzie lepiej wyglądać oraz tak jak jedynka która była bardziej szara a dwójka kolorowa to 3ka będzie jeszcze inna.

Odnośnik do komentarza

GoW 3 będzie na E3...z tego co wiem to już potwierdzone, a zresztą wręcz szokiem byłby brak Girsów na E3 ;). Co do tego że będzie "łatwiejszy" to ma być po prostu poziom trudności na którym nawet moja babcia nie miałaby problemów z przejściem gry, a reszta będzie raczej normalna. A co do kolorystyki to mamy już screenshoty z gry i mi to bardziej przypomina kolorystykę z "dwójki", ale jest nieco bardziej szaro ;).

Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu pisałem ze EPIC chce wprowadzić kody które umożliwią zagranie ost.misji w grze jak i wogole zagranie w multi . info to zostało przyjęte z usmiechem i nie dowierzaniem .... wprawdzie link nie dotyczy GOW3 ale gier na x360 .

http://www.onlinecenter.pl/6467/Aktualnosci/UFC-Undisputed-2010-online-za-kod.html

 

Jak widać producenci idą na wojne z używkami i myślę ze EPIC z tyłu nie będzie w końcu to oni wyskoczyli z tym pomysłem po premierze GOW2 . Tylko pytanie ile zawołają za ten kod 800,1200,1600msp ?

Edytowane przez canuks
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no takiej zapowiedzi to jeszcze nie było :)

 

Ja mam nadzieję, że w czasie tego mniej więcej roku popracują trochę nad grafiką i GoW3 będzie wyglądał jeszcze bliżej niektórych artworków i renderów, które widać tutaj - http://www.allgamesbeta.info/2010/05/gears-of-war-3_21.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...