Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

żaden z tych screenów nie jest nowy.

Dokładnie, screeny były prezentowane przy okazji pokazania tych pierwszych zajawek z multi. Czyli jakoś na jesieni to było.

Chrzanić grafę...aby multi nie było tak skopane jak w "dwójce" po 6 update'cie. Jeżeli będzie tak sztywne, a boty będą tak wkur**** to ja za multi podziękuje i skończę jedynie kampanię.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 Mutators will give players big heads, small heads, make them run faster etc.

 

 

 

 

co (pipi)? O_O

Chyba nie trudno się domyślić że "mutatory" będą dostępne jedynie w grach nierankingowych (Custom Games). A pod tym linkiem nic nowego nie ma, zresztą o multi już mi starczy informacji, mogliby ew. jakimś konkretnym gameplayem sypnąć, ale na pewno podczas bety pojawi się całe mnóstwo filmików.

Jestem bardziej łasy na jakieś nowe info nt. kampanii.

Odnośnik do komentarza

1em5n5.jpg

 

To chyba nie Carmine? Jest za mało napakowany to raz, a dwa jest cały osłonięty, a wcześniej na screenach promocyjnych Carmine miał odsłonięte chociażby bice (żeby było widać jego tatoo).

 

Jakaś nowa postać? Albo nowy armor COGów? Nieważne, ważne że wygląda w pytę.

Odnośnik do komentarza

Bym się nie zdziwił wcale, mają kope czasu aby tą grę naprawdę teraz tylko dopieścić oraz testować na maxa.

Zaraz po zrypanym Halo (sorry ale ta gra upadła dla mnie w oczach) jest to najpotężniejszy exlusive na x360.

Więc coś czuje że wszystkie soki z konsoli będę starali się wycisnąć dodając masę urozmaiceń.

Już jedna rzecz stała się niesamowicie piękna, w końcu dedykowane serwery !! fak yea !! :D

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciekawa wzmianka o usprawnionym systemie Gore :)

 

http://stickskills.com/news/1476/gore-system-being-revamped-in-gears-of-war-3/

 

Lead gameplay programmer Joe Graf:

 

Last summer I reworked the gore system quite a bit. You can now blow off chunks of people which we've never been able to do. Also, we impart different momentums depending on where/how you were hit. I've seen the center of a player blown out and the head/shoulders fall down on top of their boots. Pretty cool. I think you'll like the changes

 

 

Po polskiemu - będzie można strzelić tak by przeciwnikowi rozerwało tułów i głowa spadła mu na buty :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...