Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Wysyp informacji o Geras of War 3 wyciągniętych z dysku Bulletstorm. Oglądacie na własną odpowiedzialność - jest np. pełna lista chapterów :D

 

 

Rzuciłem okiem na niektóre chaptery i chyba zapowiada się na bardzo zróżnicowane lokacje :)

 

Jest z tego co widziałem bardzo dużo map do multi/Hordy - naliczyłem 20 !

 

Kampania ma 31 chapterów.

 

Mój Hype-o-meter właśnie podskoczył o jakieś 2000% :P

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To nie są przypadkiem mapy z poprzednich części (nie bić, już dawno w hordę nie grałem więc nie pamiętam nazw) ? Nie wiadomo czy to będzie od początku, może kod zawiera już nazwy map z DLC, ale jeśli będzie na starcie 20 map do hordy to chyba się rozpłynę :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A ja jestem prawie pewien, że mapy z jedynki i dwójki będą udostępnione dopiero w DLC. Wierzy ktoś, że dadzą nam za darmo coś za co mogą nas skroić ? Kto by kolejne DLC z mapami kupował jeśli w podstawce było by ich aż 20.

 

Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę takich newsów.

 

Chodzi mi o to że już sporo czasu temu było wiadomo o wrześniu, Epic mówił o jakims sporym ogłoszeniu w sprawie GoW3... które sie okazuje jedynie sprecyzowaniem dnia premiery :|

 

Już lepsze byłoby info kiedy beta się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam nadzieję, że w związku z podaniem daty premiery niedługo pojawi się jakiś nowy urywek z kampanii. W sumie jutro jest jakiś event MS więc bym się nie zdziwił.

 

I tak na marginesie - MS dzisiaj potwierdził chyba 4 kolejne mapy do gry, są to mapy które były opisane na tym filmiku z netu więc wychodzi na to, że wszystko co było tam zawarte jest prawdą.

 

 

 

Czyli chyba można liczyć na jakieś nowe materiały z jutrzejszego eventu.

 

 

illziv.jpg

 

gears-of-war-3-showcase1.jpg

 

gears-of-war-3-showcase3.jpg

 

gears-of-war-3-showcase2.jpg

 

gears-of-war-3-showcase4.jpg

 

 

FRRSD.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...