Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

No tracą ,bo ta beta ma zapewnić sprzedaż pełnej wersji ... chcesz bete zapłać za fulla . Taki rynek .

Znając mentalność ludzi a juz napeno polaków jak by rozdawali kody na bete za free to nie jeden nałapał by tych kodów ile wlezie i odsprzedawał na allego z czystym zyskiem

 

Tylko bez sensu płacić za grę która wychodzi we wrześniu.

Na tym polega Pre-order .Chcesz mieć grę pierwszy kup przed premierą :)

Odnośnik do komentarza

Co Ty piszesz :P Równie dobrze możesz za preorder płacić za pobraniem :) Preorder to tylko rezerwacja, płacisz tak jak chcesz.

No co Ty nie powiesz ? :P

Fakt nie napisałem tego to ktoś pomyśli jeszcze ze trzeba płacić z góry i innej opcji nie ma :P

 

Jednak zadałem pytanie panom z gram.pl co w tedy jak złożę zamówienie na Gow 3 dostanę betę ,a po pewnym czasie będę chciał zrezygnować z zamówienia ?

Odpowiedzi brak ,a czekam już 7 dni :) więc wnoskuje ze takie rozwiązanie im się nie uśmiecha .

 

Ale na allegro można kupić owe kody

http://allegro.pl/listing.php/search?string=gears+beta&category=82322&order=t

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nic (pipi)a płacić nie trzeba. Składasz preordera i jak przyjdzie premiera to napiszą do Ciebie maila, ze jak nie wpłacisz to nie wyślą. Tak samo miałem z Bulletstorm, złożyłem preorder i czekałem do premiery z wpłatą. Ludzie na jakim świecie żyjecie :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no bez jaj, przecież widać że kilka razy nie trafia, snajperka niemal identyczna jak w GoW2 i to mi się podoba. Już widać że lancer, hammerburst itp. bronie będą dużo częściej używane niż w GoW 1 i 2, gdzie w zasadzie każdy śmigał tylko z shotgunem. Czy to dobrze czy źle? Z jednej strony źle bo wszyscy uwielbiamy te pojedynki na shotguny z pierwszej części, z jednej strony dobrze bo jest nieco mniej monotonii.

Ale co mnie wkurzyło to mniej więcej w 11:30 minucie filmiku koleś zabija się z Anya na wzajem z shotguna, to chyba jedna z najbardziej denerwujących rzeczy jaka została wprowadzona w Gears'ach 2 po 6 updatecie.

Odnośnik do komentarza

Gdzie mozna wziazc preordera, zeby dostac kod i potem bez problemu anulowac zamowienie. Gearsy kupie, ale przed premiera, a chcialbym zobaczyc bete bez zobowiazania w postaci czegos co zapomne do tego czasu i zaskoczy mnie listonosz z paczka i checia przygarniecia 200 zl ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...