Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moc i to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że gra zbliży się świetnością to kapitalnej jedynki, bo słabej dwójce. Liczę, że będzie stary dobry shotgun, bo ten nowy jakiś taki dziwny. Zero dynamiki. Wymiany na shoty z jedynki, to jedno z najwspanialszych doświadczeń obecnej generacji konsol. Zazdroszczę wszystkim posiadaczom X'a możliwości sprawdzenia bety. Liczę na obszerne relacje ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Nie chcę tutaj zaczynać kolejnej bezproduktywnej dyskusji, ale IMHO Gearsów 2 nie można nazwać słabszymi od jedynki. Technicznie i fabularnie druga część zdecydowanie wygrywa. Prawda, multi od premiery miało spore problemy z niewytłumaczalnymi lagami, ale Epic jakoś doprowadził je ostatecznie do stanu grywalności.

Odnośnik do komentarza

Panowie.....spokojna głowa ;d z tego co widze w 1 filmiku w 20 sekundzie,to mamy wybór między dwoma shotgun'ami (Gnasher i Sawed off) myślę że wszyscy zostaniemy przy gnasherze ;d chociaz jak juz widzileismy na poprzdnich filmikach to bedzie mozna 2 osoby nawet rozwalic za pomoca jednego strzalu ;) Pierwsze wrażenie 100% na + lecz troche ten retro lancer mnie odstrasza....juz widze 5 noobkow z przeciwnej druzyny biegnacych do mnie w ten sposob LoL :]

Odnośnik do komentarza

Podczas jednego z tych filmików koleś już wspomniał że shotgun jest do d... z nieco dalszej odległości kompletnie sobie nie radzi.Jedynie sobie radzi z bardzo bliska ale, nie działa nawet tak dobrze na te pare metrów jak w 2ce.

No i także mnie bardzo martwią nooby biegające z mieczykami hahaha :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

To dobrze, shotgun w "dwójce" nie dość że jest zbyt wolny to właśnie strasznie denerwowało mnie to że zadawał tak duże obrażenia na odległość. Zwróć uwagę że w dwójce ze średniej odległości można powalić kolesia 3 lub nawet 2 strzałami z shota, w pierwszej części trzeba było władować co najmniej 5 strzałów. Shotgun ma być skuteczny tylko na bliskie odległości.

Odnośnik do komentarza
To dobrze, shotgun w "dwójce" nie dość że jest zbyt wolny to właśnie strasznie denerwowało mnie to że zadawał tak duże obrażenia na odległość. Zwróć uwagę że w dwójce ze średniej odległości można powalić kolesia 3 lub nawet 2 strzałami z shota, w pierwszej części trzeba było władować co najmniej 5 strzałów. Shotgun ma być skuteczny tylko na bliskie odległości.

 

Tutaj niestety z Tobą się nie zgodzę do dziś pamiętam sytuacje na Gridlocku gdy biegłem w kierunku stojącego przeciwnika byłem 4-5metrów od niego a on tylko activ 2-3merty i ja na kolanach powalony jednym strzałem :D

W jedynce shot był wszechpotężny dlatego każdy narzekał że jest słabszy w 2ce :)

Odnośnik do komentarza

Tak przeanalizowałem gameplay'e z tej imprezy PAX i odnoszę strasznie dziwne odczucia co do tych nowych broni. Znaczy co do obrzyna i retro lancera. O ile na początku jakoś podobały mi się te bronie, tak teraz mam wrażenie że będą one tylko dla urozmaicenia bo odnoszę silne uczucie że zwykły lancer i gnasher są dużo lepsze od ich nowych wydań. Co może oznaczać że w multi i tak będziemy korzystać ze standardowego zestawu broni, a szkoda bo faktycznie liczyłem na jakieś większe znaczenie tych nowych broni. Chociaż jeszcze nie wszystko stracone bo przed nami beta i może to tylko złudzenie że te bronie są słabe.

I jeszcze trochę żałuje że nie powrócą ogłuszające granaty dymne, ale jestem chyba jedyną osobą, której ten patent się podobał ;). Fajnie gdyby dało się je włączyć w prywatnym meczu ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...