Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

no jezeli to okaze sie prawda, to nie wyobrazam sobie grania jeszcze prawie 2 lat na Xie, w gry ktore juz graficznie niczym mnie nie zaskocza.

 

Im więcej ludzi będzie reprezentowało podobne do twojego zdanie, to tak- masz rację, tym gorzej dla Xboxa i IMO w ogóle dla rynku gier... Casualizm rox :whistling:

 

januszxp - tak lagi były i będą, jeśli Epic nie postawi dedykowanych serwerów i jakość gry będzie zależała od randomowo wybranego, lub wymuszonego przez kogoś hosta. Brak serwów = nie gram nigdy w GOW multi. Nie bardzo podoba mi się idea, żeby o wyniku np. pojedynku 1 vs 1 na shoty decydował nie skill i doświadczenie, a jakość łącza :confused:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co ma jedno z drugim wspolnego. To, ze chcialbym, by z X'a jescze cos wyciagneli nie zbliza mnie do casualowego gracza. Po prostu, wkurza mnie fakt, ze jednak krzykacze, ktorzy twierdzili ze PS3 jest pare razy mocniejsze moga miec racje i pewnie pod koniec to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wcześniej się zastanawiałem co stanie wyżej w moim rankingu gier Reach czy trzecie Girsy (patrzę tylko pod względem trybu SP). Teraz bym obstawił Girsy bo ładunek zmian w grze jak widać jest masywny, chociaż Reach może to nadrobić rozmachem i mam nadzieję, że także tragizmem.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Epic zaskakuje, po dwójce zastanawiałem się z kumplami co tam nowego mogą jeszcze dodać, jak widać mogą jeszcze sporo :)

Ciekawe jak gra będzie dopasowana dla 4 graczy w co-op żeby nie było zbyt łatwo.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze przewiduję to stawiacie mi piwo po premierze ;>

 

Moja hipoteza: Cliffy wspominał w jednym z wywiadów, że chce poprowadzić akcję kilkupoziomowo, mieszając ze sobą wątki różnych oddziałów. Otóż IMO będziemy grać... Locustami :) Zjednoczenie ludzi i Szarańczy przeciwko Lambentom to raz, a dwa to krótkie info z tej ruskiej gazety, że "Locusty są pod wrażeniem siły ludzi i tego jak sobie radzą"- tak ktoś gdzieś przetłumaczył. Jeszcze zobaczycie, że miałem rację ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja sobie tak myślałem, że w finałowej walce Locusty będą walczyć ramię w ramię z ludźmi. Natomiast grę Locustami to bym widział prędzej w jakimś spinoffie (tak na marginesie Cliffy powiedział, że będzie prequel i spinoff(y) ).

Odnośnik do komentarza

Co do tej grafiki - wystarczą lekkie usprawnienia, poprawa tekstur i widoków. Więcej efektów na ekranie i przeciwników. Między Gearsami 1 a 2 był duży postęp graficzny więc myślę że i w trójce zobaczymy progres.

 

Zastanawiam się tylko jaką rolę będzie odgrywał ten statek, będzie ich domem? Bo jeśli tak to chyba cała gra koncepcyjnie będzie się różnić od poprzednich części, no chyba że to będzie tylko miejscówka na jeden rozdział/etap do którego nie będzie się wracać.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

X360 nie stoi w miejscu, jeżeli chodzi o grafikę, GOW3 będzie na pewno lepiej wyglądał od swojego poprzednika, to samo tyczy się nowego Halo i Fable, Alan też pokazał, że jeszcze dużo siedzi w tej konsoli, ME2 na początku roku zaprezentowało się wyśmienicie. Mam tylko nadzieje, że to co zobaczymy na E3 zerwie nam gacie, ale nie w tym rzecz chodzi o to, że X360 dopiero co zbliża się poziomem graficznym do gier które na PS3 wyszły roku temu, a trzeba pamiętać, że pokażą coś jeszcze lepszego.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

7002.gami_5F00_206_5F00_cov_5F00_front.jpg

 

Czerwcowy Game Informer

 

Chyba tym razem informacje o GoWie 3 bedą w 100% prawdziwe i raczej też umkną błędów tłumacza :)

 

Swoją drogą to nieźle sobie Epic załatwił, miesiąc temu na okładce Bulletstorm, czyli ich dwie gry z rzędu na pierwszej stronie najlepszego czasopisma o grach.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

O w mordę.

 

Skany prosto z gry, łoł i szkice. Nawet nie wiem co napisać. Więc nie napiszę nic poza MOC ;p. No prawie nic.

 

PS. To jest nowa Snajperka :O:O:O

 

PS2. Co to za nowe murzynisko. Za chude jak na Girsy ;p

 

PS3. Anya jaka niunia się zrobiła :wub:

 

PS4. Ten mech; zaje.bisty.

 

Tyle zmian, nowości, że szok.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zauważyliście ten nowy pojazd ? Na tym samym zdjęciu w prawym dolnym roku jest żołnierz - jest mniejszy od koła :D

 

Wyczytałem, że nowością będzie Arcade Mode do uruchomienia w kampanii gdzie będą tzw. Mutators zmieniające zasady gry, np. zmiana grawitacji, rozmiary głów, efekty dźwiękowe :teehee:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Zauważyliście ten nowy pojazd ? Na tym samym zdjęciu w prawym dolnym roku jest żołnierz - jest mniejszy od koła :D

No to chyba taki nowy Brumak. Wielki i porządnie opancerzony wóz Lambentów.

 

Tam się rozpływacie... Widzieli kur.wa mapę do multi na stadionie? To będzie ku.rwa szał :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...