Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Na temat fabuły:

 

"1.5 years after GoW2. There is no COG, no commanders, no organized resistance. Humans are scattered around the planet. Marcus is living on some boat "Raven's Nest" (aerocarrier)"

 

Mapy w multi będą się zmieniały z biegiem czasu. Na jednym skanie jest porównanie jak ta sama mapa wygląda po 10 minutach.

 

 

Tutaj prawie wszystko przetłumaczone:

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21115234&postcount=308

 

Nowe egzekucje - podcinanie gardeł, zapalanie wrogów od środka, łamanie karku kolbą :potter:

Odnośnik do komentarza

Podcinanie gardeł :wub:

 

Też mnie zastanawia skąd ruscy pierwsi dorwali materiały o GoW3.

 

I jestem ciekaw czy te "ocieplenie klimatu" (co ewidentnie widać na screenach) ma jakiś związek z zakończeniem dwójki. A raczej z tym co zrobiliśmy.

Czy ty tylko tak drastyczna zmiana scenerii.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przeczytałem, że ten mech suit ma nieograniczoną amunicję w broni maszynowej, a w granatniku ma już określoną liczbę pocisku. Jest opancerzony tylko z przodu - może też wejść w tryb stacjonarny i robić wieżyczkę i rozstawia po bokach osłony za którymi moga się schować żołnierze :D

 

Lambent mogą walczyć z 2-3 żołnierzami naraz, kiedy są bliskie śmierci ładują się energią i biegną do najbliższego żołnierza by się z nim wysadzić. Ich macki są aktywne nawet jak reszta ciała padnie (coś takiego).

 

Nasza gromadka bedzie mieszkać na tym wielkim statku i będą . . . uprawiać pomidory :) "Don't mess with my tomatoes !!" <--- Krzyczał Dom strzelając do atakującego ich statku powietrznego :potter:

 

Jak bierzemy żywą tarczę to możemy wsadzić dziadowi pod pancerz granat i kopem wysłać go w stronę towarzyszy :teehee:

 

Są trzy rodzaje granatów, które można łączyć, np. zapalający + odłamkowy robi nam ładne piekło na ziemi :)

 

Będzie można się wymieniać z towarzyszami amunicją i bronią.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeżeli chodzi o samą grafikę to Cliffy powiedział by nie nastawiać się na jakiś skok jakościowy. Dodali parę efektów, usprawnili to i tamto, ale wiele więcej z tego samego silnika i konsoli już się wycisnąć nie da.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kiedy niby Cliffy powiedział, że będzie lepiej wyglądać niż UN2 ?

 

Bo jeżeli mówisz o tym sławnym "wyzwaniu" jakie na Twitterze rzucił Naughty Dog to chodziło o konkurs popularności developerów przeprowadzany w tym czasie wśród użytkowników serwisu.

 

easye: Sorry, ale taka gadka jest zwyczajnie żałosna. Niestety najwidoczniej wpisujesz się w trend postępującej umysłowej degradacji graczy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

no jezeli to okaze sie prawda, to nie wyobrazam sobie grania jeszcze prawie 2 lat na Xie, w gry ktore juz graficznie niczym mnie nie zaskocza.

 

Wymagasz od konsoli za kilka stów, która jest na rynku od 2005 r, żeby po 5 latach na rynku i przez 2 kolejne ciągle cie zaskakiwała graficznie? A komp przez 7 lat nie modernizowany też cie zaskakuje cały czas? Zresztą ja bym sobie życzył, żeby gry (w tym GOW3) przez najbliższe 2 lata zaskakiwały mnie nowymi patentami, ogólnie gameplayem i fabułą, dobrym multi itp., a nie tylko grafiką. A cóż, różnie ludzie oceniają gry jak widać...

Odnośnik do komentarza

Jakieś 2-3 tygodnie temu (mniej więcej).

 

Gadał coś takiego, że jest pod wrażeniem U2 itd. ale i tak Girsy 3 będą wyglądać lepiej. Nie wiem czy chodziło o konkurs.

 

Btw ja to mam gdzieś mi w zupełności wystarczy poziom graficzny GoW2 z paroma nowymi usprawnieniami. Ale mówię co czytałem. I dziwi mnie teraz ta gadka, żeby się nie spodziewać cudów itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Wymagasz od konsoli za kilka stów, która jest na rynku od 2005 r, żeby po 5 latach na rynku i przez 2 kolejne ciągle cie zaskakiwała graficznie? A komp przez 7 lat nie modernizowany też cie zaskakuje cały czas? Zresztą ja bym sobie życzył, żeby gry (w tym GOW3) przez najbliższe 2 lata zaskakiwały mnie nowymi patentami, ogólnie gameplayem i fabułą, dobrym multi itp., a nie tylko grafiką. A cóż, różnie ludzie oceniają gry jak widać...

 

:thumbsup:

 

A co do ulepszeń w grze to jeśli chodzi o Gears of War 3 to chyba nie mamy co się martwić bo w tym co przetłumaczyłem wyżej jest od cholery nowości tak w gameplayu jak i w fabule.

Odnośnik do komentarza
Wymagasz od konsoli za kilka stów, która jest na rynku od 2005 r, żeby po 5 latach na rynku i przez 2 kolejne ciągle cie zaskakiwała graficznie? A komp przez 7 lat nie modernizowany też cie zaskakuje cały czas? Zresztą ja bym sobie życzył, żeby gry (w tym GOW3) przez najbliższe 2 lata zaskakiwały mnie nowymi patentami, ogólnie gameplayem i fabułą, dobrym multi itp., a nie tylko grafiką. A cóż, różnie ludzie oceniają gry jak widać...

Mysle po prostu, ze przy ostro rozkreconej PS3 ostatnie 2 lata moga byc mizerne dla konsoli MS i chyba start nowych konsol w 2012 to jednak pozna data. Dzieki bogu X'a ratuje usluga Xbox Live, tym konsola zawsze sie obroni,ale tez do czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...