Skocz do zawartości

koso w komputer świat gry?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio parsknąłem śmiechem jak w PE porównał potencjał gogli VR do telewizorów 3D oraz, że wróży VR taką samą przyszłość jak 3D i PS Move.

To się nazywa zdanie na jakiś temat. Ja mam swoje, Ty jak widać masz swoje. Przypominam, że w kontekście PS4 i Xboksa One dużo mówiło się o tym, jak dalej rozwiną temat kontrolerów ruchowych - a tematu nie ma, upadł.

 

Pamiętam jak raz na fb pisał, że porównywanie Wiedźmina na różnych platformach jest bez sensu, szczególnie bez podobnych założeń a potem dokładnie takie porównanie trafiło na Polygamię. Nie wiem czy on nie kontroluje tego dość skrupulatnie (nie zdziwiłbym się, nie o to chodzi przecież) co tam się pojawia czy też był to celowy zabieg, bo takie porównania działają na januszów gamingu jak płachta na byka i od razu w komentarzach robi się flame war i nabija statystyki.

Piłem do wpisu na PPE.pl, na którym pojawiło się porównanie od czapy, zestawiające ze sobą kompletnie różne, często niepasujące obrazki, z różną rozdzielczością, a w jednym przypadku porównujące nawet shot z Wiedźmina 2 (lol) do Wiedźmina 3. Na Polygamii zaznaczyliśmy dokładnie, że pokazujemy różnice między wersją na PS4 a tym, co było w trailerach - i złapaliśmy niemal dokładnie te same ujęcia.

 

W książce aż tak nie mędrkuję (mam nadzieję) :)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na blogu Kosa pojawił się wpis podejmujący temat jego pracy nad książką i ukazujący całość id samego poczatku

openbeta.pl/jak-hartowala-sie-ksiazka-nie-tylko-wiedzmin-historia-polskich-gier-komputerowych/

 

Poza tym wczoraj pojawila sie informacja na polygamii ze Marcin Kosman odchodzi z wspomnianego serwisu. Póki co nie czytałem co dalej

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

No pięknie, a ja właśnie miałem wysłać koso kontrakt na 1000000000000 euro za felieton :/.

 

PE mnie nie interesuje, ale liczę, że koso nie odpuści pisania o grach, bo z (względnie) młodych, jest jednym z nielicznych, których się da czytać bez zgagi.

Odnośnik do komentarza

Siema. Tak, teraz jako gość z firmy dystrybuującej gry uznałem, że nie będę pisać o grach w magazynach czy serwisach. Konflikt interesów i średnio etyczna sprawa. Nie wykluczam kiedyś tam pisania o jakichś neutralnych tematach (typu retro), ale póki co zapraszam na openbeta.pl. Jeśli będzie kiedy pisać :)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...