Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

New 3DS normalnych rozmiarów, czarny, z ekranami IPS, to jeden z ładniejszych, przyjemniejszych sprzętów Nintendo w XXI wieku. Czasami po graniu na Switchu czy innym współczesnym produkcie aż muszę wyjąć i sobie podotykać, tego 3DS-a, jako oczyszczenie. Przyjemnie wyważony, poręczny, forma zgrabna, down-to-business ale zgrabna, regularna, geometryczna, nic nie odstaje ani nic nie jest zaokrąglone bez potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Czytającym to internautom chciałbym pro forma zaznaczyć dwie rzeczy.

 

Raz: mój ulubiony model 3DS-a ma moim zdaniem parę wad. Jedna to mniejsza dostępność akcesoriów, niż w przypadku XL-a. Inna to konieczność rozkręcenia dwóch śrubek, gdy się wkłada kartę microSD. Co niektórzy będą chyba robić tylko raz albo nigdy, no ale. Ponadto oczywiście ekran IPS jest rzadszy, niż w XL-u. Jego znaczenie to kwestia gustu w tym przypadku. Oba warianty mają swoje zalety, zdaniem niektórych. Ja wolę IPS. Zaletą, która mnie nie obchodzi, są nakładki, ale dla niektórych będą gratką i dotyczą tylko tej wersji konsoli.

 

Dwa: można dorwać nowego New 3DS-a Normal Size, bo sam posiadam jeden prawie nowy chyba na sprzedaż (albo dam komuś najwyżej). Dzieciak pograł na nim dwa-trzy razy. Wygląda jak nówka, pikny, czarny.

Odnośnik do komentarza

Z wyjmowaniem karty SD jest identycznie w New i New XL. Stare wersje i New 2ds XL tego nie wymagają ale oba New 3ds już tak. Ale nie wiem co to za wada, zajmuje to jakieś 10 sekund.

 

IPS to przede wszystkim lepsze kolory i duże większe kąty widzenia bez zmian w jakości. To przy konsoli przenośnej spore znaczenie. Sam mam w 3ds XL górny IPS a dolny TN. Jakbym dorwaly wersję z oboma TN to bym brał bez zastanowienia. 

Odnośnik do komentarza

Hm, XL może tak, 2DS chyba ma od razu wyjmowalną, w każdym razie nie każdy model a ten owszem, więc jest to jakaś tam relatywna wada. A na czym polega wada, otóż już mówię - nie każdy jak gdzieś jeździ z handheldem to ma ze sobą śrubokręt. Dla niektórych to będzie na pewno żadna wada, no ale wspominam że jakoś tam odebrałem to jako relatywny minus.

Odnośnik do komentarza

Miałem w rękach i grałem. Wolę 3ds xl ale ten 2ds jest do przeżycia. Oczywiście wykonanie gorsze, za ekranem nic nie ma (jak usiadziesz, położysz coś na nim to pęknąć może), gorszy plastik ale lżejszy jest. Nie wiem jak z ekranami, wydawały się ok, nie wiem czy to ips ale nie było źle w tych które miałem. Cena jest dobra za nówki. Idź gdzieś zmacaj to będziesz ostatecznie wiedział. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kochani bardzo mocno mnie kusi ta konsolka, zwłaszcza, że Ne Nintendo 2DS XL można wyrwać za groszę. Jedyne co mnie blokuje to fakt jak srogo zawiodłem się na Switchu. Napalałem się że dostane super handelda, a nie ukrywam, że granie na tej konsolce w trybie przenośnym to dla mnie była katorga (OMG jakie to niewygodne, paluchy bolące po 10 minutach). Gry zupełnie mi nie podeszły (po za Odysseyem),  Zelda totalnie zawiodła.. No ALE - jak patrzę na 3DSa to są tam właśnie wszystkie te tytuły jakich zabrakło mi na Swithcu - erpegi, klasyczne Mariany, Luigi's Mansion (sic!), właśnie odkopałem, że jest nawet dedykowana PERSONA. Pytanie, czy nie zawiodę się jeszcze bardziej, było nie było na Switchu jakość obrazu była doskonała, ekran większy no ale..jakoś zabrakło mi tej magii Nintendo, której oczekiwałem (aczkolwiek chyba tu bardziej chodzi o brak gier, które mnie interesują). BRAĆ?!

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kubson napisał:

bierz jedyny problem to ze oczy krwawia od tych ekranikow ;/ ale konsolka i gry swietne

a czy w poszczególnych modelach są jakieś różnice między ekranami? Niższa rozdziałka ma dla mnie jeden plus, na switchu denerwowało mnie w niektórych grach, że główny był wielkości główki od szpilki:)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kubson napisał:

nie, nie ma. imo glownym problem 3ds jest to ze porwali sie na robienie gierek w 3d, niektore prezentuja sie naprawde super, ale nie zmienia to faktu ze oczy dosc szybko sie mecza 

Może tak chociaż taki Luigi's Mansion przynajmniej na filmikach prezentuje się IMO zacnie. W sumie nie ma się co zastanawiać, za 5 stówek konsola z taką biblioteką to grosze..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...