Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem, pierwsze wrażenia pozytywne. Konsolka jest mega lekka i poręczna, pod tym względem totalne przeciwieństwo Switcha. Czuć magię i ducha Nintendo. Obraz faktycznie na minus (nawet duży), to już na PS Vicie kojarzę, ze było lepiej no ale nie można mieć wszystkiego, ogram co mnie interesuje i do żyda:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Ukukuki napisał:

Są teraz fajne promocje na New 2dsa można zgarnąć poniżej 500 zł. Dobrze się gra w gry z dsa na 3dsie? Bo nie ukrywam chciałbym kilka tytulów z dsa zwykłego nadrobić. 

Bier ja kupiłem niedawno i jestem zachwycony. Luigi's Mansion 2 to dla mnie jakieś odkrycie życia, pierwsze chwilę z tą grą na równi z Uncharted 10 lat temu:D

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał chyba 3DSa, na switchu się trochę zawiodłem. Jedynie Zelda i Mario Kart było u mnie katowane reszta meh. Zrób sobie bilans w co chcesz zagrać wypisując tytuły z gamerankings np. Chociaż jak nie masz PS4, One to zagrasz jeszcze w kilka portów, w gorszej jakości ale zagrasz ;d.  Tak samo jak nie miałeś WiiU też ci coś wpadnie. Tak samo jak lubisz grać przenośnie to też jest jakiś argument. Mi jest potrzebna raczej konsola typowo przenośna która będzie leżała w domu i czekała na jakiś wyjazd czy delegacje. Switch jest trochę drogi jak na schowanie w szufladzie (zresztą do której się ledwo mieści). Jak wpadnie jakaś nowa wersja Switcha która będzie bardziej mobilna to bez zastanowienia kupuje. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 20:40, MLeKSk napisał:

Autobusem ostatni raz jechałem chyba ze 20 lat temu, więc tutaj problemu nie będzie :-P Tez myślę o tej biało-pomarańczowej, ale słyszałem, że ten biały szybko żółknie. I w sumie nie wiem czy brać 2DS czy Switcha. To drugie niby ma nową wersje dostać, coś ostatnio dużo o tym pisze, więc wolałbym poczekać. Na 2DS to mnie głównie platformówki interesują, Mario, Kirby, Donkey Kong, Poksy i Luigi's Mansion. Na szybko z 10 tytułów się uzbiera.

Bierz 2D/3DSa. Miałem Switcha i nie sprawdził się u mnie za dobrze jako konsola przenośna. 2DS ma naprawdę genialne tytuły, w zasadzie odkąd kupiłem tą konsolkę jakiś miesiąc temu to rzadko włączam ps4:) Switcha swego czasu sprzedałem i mam zamiar kupić jak wyjdzie nowy model.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo liczę właśnie na wersje która nie będzie miała wypinanych padów, tej wielkiej ramki wokół ekranu i będzie miała pasywne chłodzenie. Idealnym rozwiązaniem będzie jak nowy Switch zostanie reklamowany jako przenośne urządzenie które schowamy do kieszeni. Fajnie jak będzie składany. Boże ale bym to kupował :reggie:  Do tego wystarczy port HDMI i możemy to podpiąć pod TV :d 

 

 

Strasznie mnie boli obecnie brak prawdziwej przenośnej konsoli. Ja też właśnie pod tym względem zawiodłem się na Switchu. Kupiłem new 2DSa po raz pierwszy i się zakochałem w tym sprzęcie i grach. Wybrałem Vite wcześniej xD dlatego nie miałem z tym sprzętem styczności. Drugi raz się naciąłem bo poprzednio również lepiej się bawiłem na DS niż na PSP. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mniej więcej to różnie ważą:

- zaawansowane tytuły jak Bravely Default, Pokemony, Donkey Kong, Kid Icarus, Snake Eater itp-  zajmują od 1,5 do 2 gb

- Kirby, Maria, Mario karty, luigi mansiony od 200 - 500mb

- gówienka z eshopu kilkadziesiąt mega

- virtual console kilka mega

 

Co do karty to będzie dobra, mam prawie taką samą tylko napisane na niej 90mb/s to chyba mam szybszą.

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2018 o 20:09, MLeKSk napisał:

A czy ta karta pamięci będzie dobra? Ile tak +/- "ważą" gry z eShopu? Głównie chodzi mi o Virtual Console, bo resztę będę brał w pudełkach.

 

https://www.mediaexpert.pl/karty-pamieci/karta-pamieci-sandisk-ultra-sdhc-class-10-uhs-i-32gb,id-604021

 

Do mnie dzisiaj przyszedł ten new  2ds XL i tam nie wchodzą chyba te karty albo ja nie widzę. Tam tylko micro SD siedzi ,a w starszych modelach mam na te karty SDHC :(

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

 

Do mnie dzisiaj przyszedł ten new  2ds XL i tam nie wchodzą chyba te karty albo ja nie widzę. Tam tylko micro SD siedzi ,a w starszych modelach mam na te karty SDHC :(

 

xD

 

No trochę przypał ale nie masz jakiejś micro wolnej? U mnie się tego sporo wala a dwa w zestawie masz 4GB. Dla mnie jest to wystarczające bo pudełkowe edycje są tańsze a z gier cyfrowych albo nie ma nic ciekawego albo drogo. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Miałem zwykłego 3ds i zwykłego 2dsa ten jest większy i ma C-stick o którym i tak zapominam w Monster hunterze bo się odzwyczaiłem. Ale może w końcu w MH3U będzie się dało toczyć walki pod wodą. Niby na dużym ekranie widać więcej ząbków ale i tak lepiej jak jest większy. Teraz tylko uzupełnię kolekcję o te kilka gier które chcę mieć i czekam na prawdziwą wersję switcha dla graczy.

 

edit. odpowiadając na pytanie to jestem zadowolony, obawiałem się gównianej jakości ale nie jest tak źle

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MLeKSk napisał:

Kurde, a dzisiaj odebrałem :-/ Pytałem na kilku forach, wszędzie pisali, że zwykłe karty też wchodzą. Nic, najwyżej będzie do czego innego. W sumie z gier cyfrowych chcę brać tylko starocie z Virtual Console, a do tego te 4GB powinno starczyć. No i sejwy jeszcze.

 

 

Przejdzie ci jak zobaczysz ceny tych gier z Virtual Console, to jest żart panowie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...