Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera w ten sam dzień co Killzone 3? Nie wróżę temu tytułowi zbyt wielkiej popularności na konsoli Sony.

 

Marketing EA >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> marketing Sony.

 

Z całym szacunkiem do K3 ale osobiście na dzień dzisiejszy ja na przykład wybiorę Bulleta. Mimo tego, że póki co mam złożonego pre ordera na K3 ale to Bulletstorm bardziej mnie jara. Tylko boję się, że znowu skopią wersję na PS3 i w tym wypadku jest to wysoko prawdopodobne. To znaczy, że XO dostanie lepszą wersję ;/ właśnie co śmieszne na USstore są do pobrania filmiki z gameplayem oczywiście z Xboxa. I wszystkie buttony które się pojawiają na ekranie są zamazane (LT, RT itd.) wcale nie wiadomo o jakiego pada chodzi ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie no zgoda, zgadzam się, że K3 zejdzie lepiej niż Bullet na Ps3 w sumie to takie oczywiste ;].

 

Fail to by był jakby K3 sprzedał się gorzej. Ale już na przykład na takim XO myślę, że Bullet może lepiej zejść niż K3 na PS3... a jeżeli będą dorzucać betę do Girsów to nie mam co do tego wątpliwości.

 

Tak czy srak obydwóm pozycjom życzę WYSOKIEJ sprzedaży. Bo żeby taka gra jak K2/K3 schodziła gorzej niż

Halo

to wstyd ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie no zgoda, zgadzam się, że K3 zejdzie lepiej niż Bullet na Ps3 w sumie to takie oczywiste ;].

 

Fail to by był jakby K3 sprzedał się gorzej. Ale już na przykład na takim XO myślę, że Bullet może lepiej zejść niż K3 na PS3... a jeżeli będą dorzucać betę do Girsów to nie mam co do tego wątpliwości.

 

Tak czy srak obydwóm pozycjom życzę WYSOKIEJ sprzedaży. Bo żeby taka gra jak K2/K3 schodziła gorzej niż

Halo

to wstyd ;p.

 

 

Nigdy nie wiadomo. Z marketingiem Sony wszystko jest możliwe. Killzone 2 też miał być system sellerem. No właśnie, miał być... Sony chyba na serio myśli, że jak ludzie piszą na forach o ich grach, to znaczy, że już każdy wie i pójdzie to kupić :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Bulletstorm dostał "M-ke" (wow) ale uzasadnienie wymiata:

 

 

"Gra jest strzelaniną FPP, w której gracze wcielają się w kosmicznego pirata, który musi uciec z planety zmutowanych kanibali. Gracze korzystają z futurystycznych karabinów, strzelb i rewolwerów, które rozrywają i dekapitują oponentów. Zranieni przeciwnicy obficie krwawią, plamiąc okoliczne ściany i ziemię. (...) Największa przemoc w Bulletstorm występuje podczas "Speciality kills" - wrogowie mogą być rozerwani na strzępy przez ładunki wybuchowe, nabici na kolce, zmiażdżeni o ściany, co powoduje połamanie ich części ciała. Podczas rozgrywki gracze mogą konsumować alkohol i później starać się zabić jak najwięcej przeciwników, by otrzymać tytuł "Intoxinated Skillshot" (ekran robi się niewyraźny podczas takich sekwencji). Dialogi zawierają wiele żartów i komentarzy, które nawiązują do aktów seksualnych, chorób wenerycznych i uprawiania seksu z własną matką. Nazwy niektórych "Skillshotów" zawierają nawiązania seksualne (np. "Gag Reflex", "Rear Entry", "Drilldo", "Mile High Club"). Jeden ze "Skillshotów" ("Fire in the Hole") pozwala graczom strzelać w wypięte pośladki wrogów. Słownictwo takie jak "fuck", "shit", "pussy" i "cock" jest często używane podczas dialogów".

 

Hehe moim zdaniem PCF powinni te uzasadnienie dawać jako opis gry na pudełkach.

Reklama jak się patrzy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...