Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Chmielarz z tymi 6 milionami trochę "fantazjuje" ;]. Chociaż kto wie... dzięki becie Girsów trzecich pewnie im "trochę" zejdzie.

Gdybym dalej miał Xboxa a nie interesowałbym się Bulletstormem to i tak bym go kupił dla samej bety heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

CYTUJE :

"twórcy zaoferują nam dwa warianty współzawodnictwa. Jeden polega na maksowaniu wyników, publikowaniu ich w Sieci i pozwalaniu, by inni gracze bili Twoje rekordy. Można nazwać to "pośrednim" trybem online. Drugi, czyli Anarchy, to z kolei wariacja na temat trybu hordy z Gears of War"

 

--- Tylko Dwa tryby w Multi hmmm... coś mi się wydaje że chyba ten multi się szybko może znudzić strasznie ubogi a znając inne gry i rozbudowane ich tryby multiplayer-owe to to wygląda dość ubogo same Gears of War miały sporą ilość trybów multiplayer a

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie miały przynajmniej pierwsze Girsy. O ile pamiętam to miały tylko 4 tryby: annex, egzekucje, warzone i chyba coś czwartego ale na śmierć zapomniałem co.

I z tego i tak grało się głównie tylko w egzekucje lub warzone. Jeżeli te 2 tryby w BS będą kurevsko dobre to w zupełności wystarczą.

 

Ja tu zgadzam się z Wojtusiem, dokładnie mam takie samo marzenie-nadzieje, że Bullestorm to będą takie Girsy w fps-ie. Zresztą nie raz pisałem, że BS przypomina mi Gyrosy.

A jeżeli BS będzie tym czym Girsy to rzeczywiście - 6 baniek spokojnie opchną.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To będzie DMC strzelanek, a nie jakieś tam Gearsy.

 

Jezus oby nie bo to by oznaczało spedalonych bohaterów i Japonie bleh.

Z całym szacunkiem to DMC (pierwszej i trzeciej części).

 

Pisząc "oby to były Girsy fps-ów" mam na myśli: soczystą jatkę, humor, teksty pomiędzy postaciami, zaje.bistą przygodę, świetne miejscówki, design stworów i innego badziewia. A przede wszystkim ten zaje.bisty feeling z rozwałki i miód jakie posiadają Girsy, z parcia do przodu i ubijania wszystkiego co się rusza.

 

Girsy są proste jak budowa cepa ale miodu-grywalności w nich od zaje.bania.

Oczywiście imo.

 

I takie wspólne cechy póki co widzę pomiędzy BS-em i Girsami a nie jakieś tam DMC ;].

To ma być "męska rzeźnia ;]" a nie damskie gadki hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A nie czujesz tego klimatu Girsow w tej grze, Zwyrol? On sie wylewa z ekranu i widac tutaj reke Cliffiego ;)

 

Poza tym, jezeli po premierze serwisy okrzykna ze to sukces i Cliff znowu dal rade to ludzie pobiegna do sklepow.

 

Polakom dobrze idzie, TW2 sprzedal sie w 1,5 milionie egzemplarzy a jeszcze nie mial premiery w Ameryce i Wielkiej Brytanii ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

no to mnie zasmuciłeś ze nie stawiali w tej produkcji na multi bo singiel to nie wszystko w dzisiejszych czasach a multi zawsze przedłuża żywotność gry... i dobrą zabawę czyli będzie coś w stylu multi bioshock'a 2 który praktycznie umarł śmiercią naturalna i można grać tylko w singla...

 

 

Gears of War przecież stały się sławne za sprawą dobrego multi Killzon2 tak samo bad company 2 też nie wspominając o COD single były dodatkiem do tych gier a multi złotem :)

Edytowane przez kAos
Odnośnik do komentarza

To będzie DMC strzelanek, a nie jakieś tam Gearsy.

 

Jezus oby nie bo to by oznaczało spedalonych bohaterów i Japonie bleh.

Z całym szacunkiem to DMC (pierwszej i trzeciej części).

 

Chodziło mi raczej o jatkę nastawioną na stylowy mord.

 

Co do bohaterów, to już za późno, może nie pedalskie, ale na pewno nijakie.

 

Bulletstorm-Story-Character-Video.jpg

Odnośnik do komentarza

To będzie DMC strzelanek, a nie jakieś tam Gearsy.

 

Jezus oby nie bo to by oznaczało spedalonych bohaterów i Japonie bleh.

Z całym szacunkiem to DMC (pierwszej i trzeciej części).

 

Chodziło mi raczej o jatkę nastawioną na stylowy mord.

 

Co do bohaterów, to już za późno, może nie pedalskie, ale na pewno nijakie.

 

Bulletstorm-Story-Character-Video.jpg

Uuu, jezeli postaci okaza sie nijakie to srogo sie zawiode. Na razie na to nie wskazuje.

 

Gearsy zapowaidaly sie na gre z mdlymi postaciami. Niemalze tak samo ubrane pudziany walcza z potworkami. Dopiero po zapoznaniu sie z gra okazuje sie znacznie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Nijakich?

 

Eeee ja tu widzę bandę popier.doleńców-zapaleńców idealnie pasujących do rozgrywki.

Do tego z tekstami które rozwalają ;]. Po samych filmikach, trailerach idzie się pośmiać.

 

Do mnie trafiają w 100 % to znaczy po materiałach które oglądałem.

 

Już nawet nie chce mi się pisać kogo wizualnie przypominają ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

moze jestem jedyny ale ten trailer wcale mnie nie grzeje.

mówicie ze w grze widac humor ja sie pytam gdzie?

po obejrzeniu wszystkich filmów z tego tematu nawet przez mysl mi nie przeszlo aby sie zasmiac bo nie ma z czego :/

jak dla mnie kolejny shooter ktory mozna pominac i zapomniec o nim

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...