Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się automatycznie zmieniło zamówienie ze zwykłej edycji w edycję limitowaną :blink: .

Co z tego, że cena ta sama jak bonusy kijowe ;] CZEMU NIE DAJĄ JUŻ FIGUREK ;/.

 

Btw a co Sprite wybrałeś Bulletstorma zamiast K3? Czy bierzesz obie?

Też te daty premiery to fail, takie gry w takim samym czasie...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie widziałeś wywiadu z Chmielarzem? To Bullet był pierwszy jeżeli chodzi o datę premiery heh, w sumie nie ma co płakać było wiadomo już od jakiegoś czasu, że tak będzie wyglądał 2011. To znaczy premiera na premierze szkoda tylko jeżeli BS okaże się naprawdę dobrą grą a raczej większość posiadaczy PS3 wybierze K3.

 

No ale przynajmniej na XO zejdzie pewnie dobrze.

Ja tylko mam nadzieję, że K3 i BS zejdą należycie, że obydwie produkcje nie ucierpią ze względu na wspólną datę premiery.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Bardzo, bardzo, bardzo dobry news. A jeszcze lepiej, że demko to tryb z multi.

 

Przede wszystkim to słuszna decyzja w przypadku BS-a będzie można porównać czy i jak skopali wersję na Ps3 ;].

No i myślę, że dla wielu zainteresowanych (ci co się wahają) po demie wybierze co bierze.

 

Zresztą jak mają się czym chwalić to demo jest najlepszą okazją do tego.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Bardzo, bardzo, bardzo dobry news. A jeszcze lepiej, że demko to tryb z multi.

 

Przede wszystkim to słuszna decyzja w przypadku BS-a będzie można porównać czy i jak skopali wersję na Ps3 ;].

No i myślę, że dla wielu zainteresowanych (ci co się wahają) po demie wybierze co bierze.

 

Zresztą jak mają się czym chwalić to demo jest najlepszą okazją do tego.

 

No ja akurat się nie cieszę, że multi, bo potem jak będzie gorzej wyglądać, będą zrzucać, że w singlu będzie znacznie lepiej. znam już takie akcje. Ogólnie jednak Polacy robią prawie identycznie wersje na obie konsole (two worlds 2, naild, CoJ 2)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...