Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie cieszy, to to że Adrian Chmielarz zaprezentował Bulletstorma w taki sposób w jaki powinna być zaprezentowana, ze wszystkim tymi akcjami, które będą grubo rządzić już w lutym. Nie cierpię gdy na konfie jakiś typ zachowuje się jakby pierwszy raz trzymał pada. Tego po prostu nie było i gierka wypadła znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Nie cierpię gdy na konfie jakiś typ zachowuje się jakby pierwszy raz trzymał pada. Tego po prostu nie było i gierka wypadła znakomicie.

Dokładnie. Od razu to widać.

 

Miyamoto na konferencji Nintendo. :teehee:

 

Co do Bulletstorm, to byłem na początku nastawiony sceptycznie, ale po prezentacji na E3 zmieniłem zdanie. Gra może wyjść naprawdę niezła, dobry jest patent z wybiciem kilku wrogów do góry wraz z beczkami, potem strzał i eksplozja targa całym ścierwem. Liczę na wiele zróżnicowanych sposobów mordu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-bulletstorm/701337 E3 2010: Cliff Bleszinski Demo Walkthrough

 

Dłuższa wersja niż to co widzieliśmy na pokazie z E3, do tego w hd no i z Cliffim.

 

Nie będę się powtarzał powiem krótko :wub: absolutnie zakochałem się w Bullecie. Jedyny mankament to to, że premiera w lutym, mocno koliduje z K3 ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-bulletstorm/701337 E3 2010: Cliff Bleszinski Demo Walkthrough

 

Dłuższa wersja niż to co widzieliśmy na pokazie z E3, do tego w hd no i z Cliffim.

 

Nie będę się powtarzał powiem krótko :wub: absolutnie zakochałem się w Bullecie. Jedyny mankament to to, że premiera w lutym, mocno koliduje z K3 ;/

Powiem szczerze. Kiedy zobaczylem pierwsze fragmenty gameplayu miedzy kaktusami, srednio mnie ten tytul jaral. W glebi mowilem sobie jednak ze Cliff nie bedzie stal za szitem. Po obejrzeniu E3 wiem, że zlozony preorder na Ultimie to dobry krok. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No jednak nie pokazali multi ;].

 

Ale to co Bulletstorm zapowiada się imo kapitalnie. Wszystko co na razie pokazali włącznie z gameplayem z E3 to sama kurevsko miodna akcja.

No coś świetnego a ten dzisiejszy filmik z Dinusiem (na GT raz pokazywali wielką roślinę jako bossa) czy akcja z kołem z E3 po prostu poezja.

 

Biorę na premierę jak nie zbankrutuję do tego czasu ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No jednak nie pokazali multi ;].

Ahh szkoda. Ale i tak pewnie niedługo pokażą coś związanego z trybem multi

 

Ale to co Bulletstorm zapowiada się imo kapitalnie. Wszystko co na razie pokazali włącznie z gameplayem z E3 to samo kurevsko miodna akcja.

No coś świetnego a ten dzisiejszy filmik z Dinusiem (na GT raz pokazywali wielką roślinę jako bossa) czy akcja z kołem z E3 po prostu poezja.

Bulletstorm po prostu urywa jaja. Chłopaki z PCF odwalili kawał DOBREJ roboty. Co do tego Dinusia to podobno jest to jeden z lepszych bossów w gierce.

 

Biorę na premierę jak nie zbankrutuję do tego czasu ;].

Prawdziwy wysyp mega gier nam się szykuje :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...