Skocz do zawartości

Bulletstorm


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Tu chyba lepsza jakość

 

Oglądam ten gameplay po raz trzeci i już nie będę się spuszczał nad samą grą (albo będę) ;p ale co zauważyłem.

Dużo nawiązań i w ogóle cała gra mocno mi przypomina Girsy. TAK. To co z tego, że to FPS ale podobieństw jest dużo.

 

Teksty i gadki jak z Girsów, podawanie akcji również podobne, klimat nie określę tego ale również przypomina mi Girsy.

Zaryzykuję stwierdzeniem, że póki co to takie Girsy z widokiem fpp podane w arcade.

 

Ta akcja zaczynająca się od 2 minuty 23 sekundy - świetna.

Do tego design świata = post apokaliptyczny setting z "bydlakami", roślinami, mutantami itd. Stworki również jak z Girsów.

 

Ja tylko proszę o Kampanię w Co-oP (nie żadną specjalną tylko tak jak w Girsach) marzy mi się 4 osobowa ale dwu też nie pogardzę ;].

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/17/new-bulletstorm-screens-involve-shooting-things-blowing-stuff-up.aspx screeny

 

Szczególnie Girsy trzecie które również dzieją się w "słońcu" to co pokazywali na E3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wersja HD dema z GS + komentarz:

 

http://www.vg247.com/2010/08/27/bulletstorm-gc-walk-through-released-features-shooting/

 

4-barelled shotgun wymiata :thumbsup:

Po raz setny ale ta gra mnie robi, soczysty gameplay.

 

Kapitalne są te skrypty w oddali; walące się budynki, wybuchy, bestia na końcu itd. (strasznie to girsowe).

Aha nawet na samym początku kiedy wychodzi pierwszy "potworek" mamy wcisnąć LT i pojawia się zbliżenie na niego - 100 % patent z Girsów tak samo to w Gyrosach wygląda ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...