Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Czat dla subskrybentów (czy jak to się tam pisze) to chyba jakiś żart... Mam nadzieję, że ta informacja jest jakaś trefna i dostaniemy darmowy dostęp do międzygrowych rozmów.

To dopiero byłby samobój Sony. Niech potwierdzą się plotki, że właściciele PSN+ otrzymają dostęp do różnych bet, a za moment zapowiedzą bety LBP2 i KZ3, a już mają miliony w kieszeni ;).

Odnośnik do komentarza

Czat dla subskrybentów (czy jak to się tam pisze) to chyba jakiś żart... Mam nadzieję, że ta informacja jest jakaś trefna i dostaniemy darmowy dostęp do międzygrowych rozmów.

To dopiero byłby samobój Sony. Niech potwierdzą się plotki, że właściciele PSN+ otrzymają dostęp do różnych bet, a za moment zapowiedzą bety LBP2 i KZ3, a już mają miliony w kieszeni ;).

 

 

Dokładnie YETI sam w to wchodzę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=6284&

 

Zapewne każdy zainteresowany już wie. E3 bez R* :sad: :confused: :unsure:

 

Czyli po Bully 2 i nowym GTA, jeżeli w ogóle miały się pojawić ehhh.

 

Mam nadzieję, że Rockstarek zrobi szybko własną konferencję. Może jeszcze w lipcu!? Jeżeli tak to uważam to za lepszy pomysł niż konfa na E3.

Wtedy każdy skupi się tylko na nich.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To co napisałeś jest bardzo prawdopodobne,możliwe że ich własna konferencja będzie miesiąc czy dwa po E3,no i cała branża będzie skupiona i zainteresowana w tej chwili tylko ich produkcjami :thumbsup:

 

 

Słupek pierwszy raz słyszę o Bully 2 tak napisałeś sobie czy były jakieś doniesienia o szykowanym sequelu,bo nie przypominam sobie o tym :mellow:

Odnośnik do komentarza

To co napisałeś jest bardzo prawdopodobne,możliwe że ich własna konferencja będzie miesiąc czy dwa po E3,no i cała branża będzie skupiona i zainteresowana w tej chwili tylko ich produkcjami :thumbsup:

 

Słupek pierwszy raz słyszę o Bully 2 tak napisałeś sobie czy były jakieś doniesienia o szykowanym sequelu,bo nie przypominam sobie o tym :mellow:

Były doniesienia, nie napisałbym tego z palca ;].

 

Już Ci mówię. Więc tak pojawiły się 2 newsy (dawałem nawet tu na forum). Jeden w październiku/listopadzie i drugi w grudniu/styczniu 2009/2010.

 

Pierwszy news dotyczył tego, że człowiek odpowiedzialny za muzykę w Bully. Wygadał się, że będzie pracował nad ścieżką dźwiękową do dwójki.

A drugi news dotyczył przecieku z OPM.

 

Edit:

 

Zresztą masz:

 

http://www.gram.pl/news_8gTrHee1_Powraca_temat_Bully_2.html

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jestem napalony, motorstorm to jedna z najlepszych serii tej generacji, przerobili juz pustynie, 4 zywioly, snieg na psp, i sie zastanawialem wlasnie gdzie teraz bedziemy brykac.

Nawet nie bede podwazał, ludzie ktorzy robia tam trasy to geniusze. <erekcja>

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No tez mam taka nadzieje, ale zaraz sobie wyobrazam jazde przez zawalony wiezowiec, i nagly wjazd w bajoro, jakas dolina, wyrastajace zewszad drzewa, slonce, mech, sztuczne rampy, wraki samochodu, wjazd do tankowca ktorego wyyebalo na brzeg, wyskok z tankowca na plaze, i sru, spowrotem do miasta, wiem ze bedzie jeszcze lepiej. Zadna trasa w obu Ms na ps3 jeszcze nie byla slaba.

 

 

Z zyczen:

 

-wiecej wielkich przestrzeni bez wiekszych przeszkadzajek, wtedy czuc powera, i mozna sie porozgladac jak rownolegle toczy sie bitwa.

- jakies bpnusy za rozwalenie przeciwnika, troche niech zerzna z burnouta, ale nie za duzo, to ma byc nadal motorstorm.

- grafika niech sie nie poprawia, niech po prostu powieksza jeszcze bardziej tereny

- oby muzyka nie zmienila gatunku

- mniej niewidocznych kołków w ziemi zatrzymujących nagle samochód.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Myślę że to co spisałem mieści się w sam raz.

 

3D nie będą pokazywać, będą tylko o nim mówić; mam nadzieje, że zwięźle, bo nie zniosę rozpływania się nad rewolucyjnością w branży itd. dłużej niż przez 5 minut bez pokrycia z prezentacją, której fizycznie nie da się przeprowadzić na taką skalę. :/

moze ogladajacy konfe na e3 znajda pod fotelami okularki.. itp nic trza czekac..10 dni

osobiście sie nie napalam bo i tak z tego co wiem bedzie w co grac :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

No i E3 cieknie nam przed E3 <_<

Nie wiem doprawdy jakich ''muzgóf'' ma Sony ,ale coraz bardziej obawiam się że właściwe zajawki już zostały ujawnione...co nie zmienia faktu że możemy się spodziewać trailerów i gameplayów z Uncharted 3 , KZ3 ,INFAMOUS 2 , MS3. Nadzieja matką głupich a ja mam nadzieję na ''COŚ'' co zmasakruje wszystkich , vide Remake FF VII.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie o czasowym exclusive w postaci GTA V? Przypominam, że brak obecności Rockstar nie ma nic do rzeczy, bo w 2006 roku to Microsoft zapowiedział GTA IV, mimo, że nie było exem na 360.

 

Czasowe GTA V, jak za czasów PS2, to byłby cios dla konkurencji. Kto wie, może dlatego Sony nie załatwiło czasowego exa dodatków do GTA IV lub w ogóle GTA IV, bo woleli przeznaczyć na kolejną część?

 

Tak sobie tylko gdybam, nie jest to nic poważnego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...