Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o czasowym exclusive w postaci GTA V? Przypominam, że brak obecności Rockstar nie ma nic do rzeczy, bo w 2006 roku to Microsoft zapowiedział GTA IV, mimo, że nie było exem na 360.

 

Czasowe GTA V, jak za czasów PS2, to byłby cios dla konkurencji. Kto wie, może dlatego Sony nie załatwiło czasowego exa dodatków do GTA IV lub w ogóle GTA IV, bo woleli przeznaczyć na kolejną część?

 

Tak sobie tylko gdybam, nie jest to nic poważnego...

Sony ma "Agenta" od R*.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moim zdaniem po premierze RDR jeśli ktoś dalej uważa, że Agent będzie Ex'em na PS3 to jest to raczej naiwne.

 

R* narzekało na sprzedaż dodatków na X360 mimo, że każdy w cyfrowej i pudełkowej dystrybucji zszedł co najmniej w dwóch milionach. Do tego biorąc pod uwagę średnie koszty produkcji gry od R* wypuszczenie nowego IP tylko na jednej konsoli byłoby strzałem w stopę.

 

Ciekawe czy Sony na E3 wyskoczy z czymś całkowicie nowym, bo sequele wszystkie już chyba wypłynęły.

Odnośnik do komentarza
Sony ma "Agenta" od R*.
zapewne jako czasowego ekskluzywa. Poza tym R* ma w produkcji Maxa 3 no i Agenta więc nie sadzę żeby brali na siebie/ujawniali więcej projektów (GTA pewnie i tak powstaje ale IMO z ogłoszeniem się wstrzymają do przyszłego roku, bo przypuszczam że premiera GTA5/VC2 będzie w 2011).
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem po premierze RDR jeśli ktoś dalej uważa, że Agent będzie Ex'em na PS3 to jest to raczej naiwne.

 

R* narzekało na sprzedaż dodatków na X360 mimo, że każdy w cyfrowej i pudełkowej dystrybucji zszedł co najmniej w dwóch milionach. Do tego biorąc pod uwagę średnie koszty produkcji gry od R* wypuszczenie nowego IP tylko na jednej konsoli byłoby strzałem w stopę.

 

Ciekawe czy Sony na E3 wyskoczy z czymś całkowicie nowym, bo sequele wszystkie już chyba wypłynęły.

~Ja jeszzcze stawiam na Resistance 3 na Listopad tego roku. Killzona sobie zrobili w maju 2011 , szykuja miejsce dla drugiego fps

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie napisałem, że serie się kończą tylko, że trzecia część w obu przypadkach zamknie pewnie jakiś rozdział historii - tak jak W Gears of War 3.

 

W Portal nie grałem i nie jestem pewien czy to w ogóle gra akcji, raczej logiczna :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem robi się miejsce na nowego FPS'a. Killzone 3 i Resistance 3 zamkną pewne rozdziały w obu seriach, więc może jakaś zapowiedź nowej gry akcji.

Z tego co czytałem, bo Insomniac ma umowę z Sony na przynajmniej jeszcze 2 części Resi (i jedną Ratcheta), więc w trójce raczej nic nie będzie zamknięte.

Odnośnik do komentarza

Może się zabawimy w jakieś Top 10 Wanted na E3, żeby umilić sobie czekanie. Tylko zamieszczajmy gry, które mają realne szanse pojawić się na E3, takie, o których choć plotkowano, a nie np. Uncharted 3(choć wiem, że "wiadomo", że go robią) czy God of War 4...

 

Więc moje TOP 5

 

1. The Agent (Rockstar)

2. Mafia 2 (2K Games)

3. Deus Ex: Human Revolution (Square Enix)

4. Motorstorm 3 (SOny)

5. Gran Turismo 5 (Sony)

6. Witcher 2 (potwierdzić na konsole !, CDP Red)

7. Two Worlds 2 (Topware Int)

8. Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned (Disney Int.) - dziwie się, że na forum cisza o tym.

9. Medal of Honor (EA)

10. Diablo III (potwierdzić na konsole !, Activision)

 

Zaraz za tą stawką są Test Drive Unlimited 2, LA NOire, Spec Ops: the Line, NFS od Criteriona i Castlevania :P:P

Odnośnik do komentarza

Grigori;

 

Niedziela, 13 czerwca

Microsoft?s Natal Experience- 4.00 czasu polskiego.

 

Poniedziałek, 14 czerwca

Microsoft- 19.00 czasu polskiego,

EA- 23.00 czasu polskiego.

 

Wtorek, 15 czerwca

Ubisoft- 2.00 czasu polskiego (wg czasu amerykańskiego będzie to jeszcze poniedziałek),

Nintendo- 18.00 czasu polskiego.

Sony- 21.00 czasu polskiego.

 

Środa, 16 czerwca

Miyamoto event- 4.00 czasu polskiego (analogiczna sytuacja, jak z konferencją Ubisoftu),

Konami- 22.00 czasu polskiego.

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

1. Beyond Good & Evil 2 - w sumie ta gra nie jest żadnym pewniakiem jeśli chodzi o E3, ale to właśnie teraz jest najlepsza okazja by zaskoczyć i pokazać, że projekt ma się dobrze.

 

A tak poza tym:

 

2. The Last Guardian

3. Mafia 2

4. Infamous 2

 

Najbardziej czekam na pokaz Okamiden, ale to nie wychodzi na PS3 więc odpada. :]

Odnośnik do komentarza

Końcówka tego roku i początek następnego to będzie istny koszmar. Kontynuacje prawie wszystkich najlepszych serii a do tego całkiem nowe tytuły. Do tego nowe kontrolery w przerażających cenach. Pomijaj fakt, że wprowadzenie 3D zrodzi tylko niepokoje społeczne bo większość zobaczy je tylko przez tzw. szybkę w sklepie. "-O! Jakie to fajne. Jakie to fajne... Ile to kosztuje? - Wystarczy, że Pan kupi nowy telewizor za 10000zł. -..."

Odnośnik do komentarza

Końcówka tego roku i początek następnego to będzie istny koszmar. Kontynuacje prawie wszystkich najlepszych serii a do tego całkiem nowe tytuły. Do tego nowe kontrolery w przerażających cenach. Pomijaj fakt, że wprowadzenie 3D zrodzi tylko niepokoje społeczne bo większość zobaczy je tylko przez tzw. szybkę w sklepie. "-O! Jakie to fajne. Jakie to fajne... Ile to kosztuje? - Wystarczy, że Pan kupi nowy telewizor za 10000zł. -..."

Tak, tylko że w tych "telewizorach" o ile można je jeszcze tak nazywać, efekt 3D osiąga się po założeniu za(pipi)iście wygodnych okularów. Co z tego, że stereoskopowe 3D miałem już w 1999 roku dzięki w Nvidii (albo to było w 2000, w każdym razie GTA2 nie robiło wrażenia, Tomb Raider 4 już tak), trzeba było wymyślić coś, co będzie sprzedawać sprzęt gdy już wszyscy zaopatrzą się w technologię HD.

Prawdziwe telewizory 3D bez konieczności zakładania czegokolwiek na głowę wyjdą dopiero za min. 5 lat. I znowu będzie konieczność kupienia nowego TV.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Końcówka tego roku i początek następnego to będzie istny koszmar. Kontynuacje prawie wszystkich najlepszych serii a do tego całkiem nowe tytuły. Do tego nowe kontrolery w przerażających cenach. Pomijaj fakt, że wprowadzenie 3D zrodzi tylko niepokoje społeczne bo większość zobaczy je tylko przez tzw. szybkę w sklepie. "-O! Jakie to fajne. Jakie to fajne... Ile to kosztuje? - Wystarczy, że Pan kupi nowy telewizor za 10000zł. -..."

 

Te TV3D nie są aż takie drogie. Ostatnio w gazetce MM widziałem Samsunga 42" (chyba), który miał jeszcze funkcję, że KAŻDY obraz z 2D przerabia na 3D - stał po 4.500zł

Odnośnik do komentarza

który miał jeszcze funkcję, że KAŻDY obraz z 2D przerabia na 3D - stał po 4.500zł

no ciekawe jakim cudem ;p

przeciez to 3D polega na wyświetlaniu 2 obrazów na zmiane różniących sie troche kątem filmowania (tak jak ludzkie oczy widzą i łączą 2 obrazy minimalnie rozne w jeden

jak niby telewizor ma sam stworzyc klatke filmu albo gry pokazaną pod innym kątem niż orginalna i jeszcze robić to 120 razy na sekunde ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...