Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda co rzecze Grigori . W zeszłym roku najbardziej "powalające" były napomknięcia o takich grach jak The Agent, Last Guardian, czy nowa Castlevania. Chyba takim jedynym kowadłem na twarz było GT na PSP z datą premiery (poprawcie mnie jeśli się mylę). Uważam, że to E3 rozwinie wspomniane wyżej jaskółki.

 

Nie należy jednak zapominać o bardzo natrętnych plotkach mówiących o nowym Motorstormie i Twisted Metal HD. Ponadto Insomniac też musi coś pokazać, wiemy, że nie będzie to nowy Ratchet...osobiście wolałbym by nie był to nowy Res, ale pewnie na tym się skończy.

Odnośnik do komentarza

rok temu to sony wystrzelało się przecież ze wszystkim przed E3 w sposób kontrolowany i niekontrolowany

 

- o tym ,że pokażą gameplaye z U2 i GoW3 wiedzieliśmy na długo przed imprezą i jedynie szok na targach robiła ich jakość(szczególnie akcja z U2 w Nepalu)

- PSP GO i PS3 slim - też wyciekło na długo przed E3...

- trailer Lost Guardian - również wyciek

 

Jedynym zaskoczeniem wtedy był Agent i FFXIV...

 

Tutaj również uważam,że max 2-3 gry o których całkowicie nic nie wiemy zostaną ujawnione. Reszta to będą pokazy gier które wiemy,że pokażą lub nad nimi pracują( Infamous2,Killzone3, LBP2, GT5, bajery na 3d i Move) i usatysfakcjonowany będę,że pierwszy raz w ruchu ujrzę je na targach a nie na youtubie pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak jakiś rok temu (chyba na e3) ujawniono iż pewne studio zajęte jest pracami nad kontynuacją całkiem dobrej gry z psx-a pt. Hogs of war. Projekt miał trafić na PSP i PS2. Może w końcu potwierdzą , że prace idą pełną parą . Nie wiem czy kojarzycie ten tytuł , dla wielu osób była to giera lepsza od wormsów.

Co do ujawniania niusów przed E3 , wydaje mi się , tak jak już ktoś w tym temacie napisał , Sony musi mieć kilka asów w rękawie i pozwala sobie na wycieki pewnych informacji. Nadzieja matką głupich , ja nadal marzę o zapowiedzi Shennmue 3 na PS3 i zobaczeniu w akcji Last Guardian.

PS. Ciekawi was czy dowiemy sie na E3 daty premiery GT5:no:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Yamauchi nauczył się przez rok chociaż jednego zdania po angielsku, bo znowu gwiazdą show będzie tłumacz.

 

I tak jak pisałem wcześniej, oby Sony nie powtórzyło błędu sprzed roku, gdzie najmocniejszy punkt konferencji (pokaz Uncharted 2) pokazali na samym początku, a później już nic nie zrobiło wrażenia, nawet God Of War 3 nie wytrzymał porównania.

Mogą dać na sam koniec jakiś porządny trailer z The Last Guardian, który zdradzi znacznie więcej, niż fakt, że będzie dzieciak i przerośnięty pokemon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Killzone 3 i LittleBigPlanet 2 ujawnione. Co dalej? Ile ja bym dał za jakiekolwiek wzmianki o kolejnej grze od Naughty Dog na PS3 (bo mam wrażenie, że pokażą wersję na PSP na tych targach).

No dobrze, ale pomijam już PSP (może jakiś Patapon, czy LocoRoco nowe na PS3 od Japan Studios? xD)

Team Ico musi coś pokazać z The Last Guardiana. Koniecznie.

Może pojawi się coś od Incognito Entertaiment, twórców Warhawka...

No i ja liczę na kolejnego Resistance'a, coś konkretnego na Move (na całe szczęście obsłuży to Killzone'a 3), poza tym na solidnego kopniaka w paszczę. Dlatego nie chcę spekulować, co może być pewniakiem, bo wolałbym miło się zaskoczyć. :D

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Tyle gier do zapowiedzenia, a tylko dwie godziny czasu. Boję się, że Sony nie będzie aż tak szczodre w ujawnianiu wszystkich asów z rękawa. Oby tylko darowali sobie(aby skrócili do niezbędnego minimum - parę minut) gadkę o historii Playstation, statystyki sprzedaży, temat PS2(niech już dadzą tej biedulce umrzeć), a przeszli do tego co tygryski lubią najbardziej :woot: .

2 godziny czasu minus (imo) pierdzielenie o statystykach, historii Playstation. Pewnie o 3D, pewnie o różdżkach do tego o PSP(grach) czy nowym PSP <ziewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa>.

 

I może z godzina zostanie na mięso. Tzn. GRY NA PS3-yyy, informacje, nowości.

 

Btw odnośnie wczorajszego info o "czymś nowym - Uncharted" łojojojo :wub: Tylko mam nadzieję, że to nie ma nic związku z psp ;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/ Tylko z U3 ewentualnie DLC do U2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tylko z U3 ewentualnie DLC do U2.

Jeżeli ten temat, o którym "wypowiedział" się Drake to motyw U3 - ekstra. Jeżeli np. DLC do U2 i np. 2 godziny dodatkowego grania w singlu, coopie, obojętnie to jestem wgnieciony w ziemie <marzyciel>

 

Ale znowu lód i śnieg :confused: (nie mówię, że są brzydkie, bo poziom w którym przemierzamy z tym gościem "lodowe jaskinie", uważam za najładniejszą rzecz jaką widziałem w grach, jak na razie ) . Ale ja chcę zobaczyć coś nowego we wykonaniu ND. "Najładniejszą pustynię(piasek) jaką widzieliśmy w grach":thumbsup: albo motyw z misjami pod wodą(Atlantyda?). Myślę, że ND też chce się rozwijać i ciągle stawiać sobie nowe wyzwania, więc raczej nie pójdzie na łatwiznę z U3.

Dlatego ten wczorajszy news jak nic śmierdzi mi spinoffem na PSP(każda duża seria od Sony ma swoje porty na PSP - KZ, MGS, GoW, a nawet nowe marki jak Motorstorm czy Resistance, więc dlaczego Uncharted ma być wyjątkiem). Ale też wątpie, żeby ND zajmowało się tym portem, pewnie tylko wspierają inne studio, które jest za to odpowiedzialne. No i jeśli PSP2 jest prawdą, to sądzę również że właśnie na niego zmierza Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Mi tam jak najbardziej pasuje śnieg i lód ;].

 

Zresztą U2 rzucało nas po świecie. Tutaj może być podobnie. Poza tym o czym my w ogóle mówimy, toż to ND. Ci panowie gdzie nie zrobią swojej gry, pozamiatają. Najważniejsze żeby to chodziło o Ps3 ;].

 

Czekam, czekam aż lada dzień pojawi się news potwierdzający Uncharted 3.

Odnośnik do komentarza

O, nawet wzmianka o trailerze Killzone 3 przed targami E3... Ale po tej zapowiedzi moje ciśnienie na 15 czerwca wzrosło jeszcze bardziej. Skoro mają w zanadrzu tyle gier i niespodzianek, to muszą szykować prawdziwą bombę, po której się już nie podniosę... xD

Tak, zdecydowanie jakieś obszerne DLC do Uncharted, lub słówko o trzeciej części i by mną pozamiatało. :D

 

Oprócz tego, ktoś z Insomniac wypowiadał się na temat Rachet & Clank Collection i może to też ogłoszą...

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

"Lots of Games" Left For E3

 

http://www.thesixtha...es-left-for-e3/

 

Poniżej zamieszczam obowiązującą formę publikowania newsów, zarówno w temacie przeznaczonym tylko do tego celu jak i wszystkich pozostałych! (...)

Niestosowanie się będzie karane.

 

http://www.psxextreme.info/topic/78568-ogloszenia/

 

HAHA! MAMY CIĘ! :)

 

Odnośnik do komentarza

Przeciek?

- Killzone 3

- HITMAN 5

- Max Payne 3

- Bully 2

- Saints Row 3

- Devil May Cry 5

- Beyound Good & Evil 2

- Vagrant Story 2

- Batman AA 2

- Half-Life 2:episode three

- Elder Scrolls 5

- Indigo Prophecy2 (Fahrenheit 2)

- Kingdom Hearts 3

- Ghost Recon Future Soldier

- Call of Duty: Black Ops

- LA Noir

- Dead Space 2

- Singularity

- Tony Hawk: Shred

- DJ Hero 2

- James Bond: Bloodstone

- Test Drive Unlimited 2

- Overlord 3

- Brink

- Rage

- Fallout: New Vegas

- Zone of Enders: The 3rd Encounter

- MGS Rising

- Star Wars The Force Unleashed 2

- Castlevania: Lords of Shadows

- PES 2011

- Resistance 3

- Agent

- The last Guardian

- AfterFall

- Final Fantasy 7 HD

- Driver Overdose

- Soul Calibur 5

- Timesplitters 4

- Wiedzmin

Podobno nowe GTA (Vice City 2) :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...