Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dwuwymiarowe wybuchy straszą mimo, że grafika u mnie to sprawa drugorzędna. Panowie czas ruszyć tyłki i zrobić nowy silnik, bo te kwadratowe obiekty i tekstury straszą. Animacje o filtry fajne, ale już w MW2 to raziło.

 

Klimat trailera fajny, fajna muzyka, ale Activision mnie do tego przyzwyczaiło. Hamburgery już stoją przed sklepem. Dobrze, że mamy Zimną Wojnę ponieważ jest to temat w grach praktycznie nie wykorzystany. Ja wypatruję MoHa może EA i Dice dadzą radę.

Odnośnik do komentarza

No tak, po 1 sek. trailerze Wy już wiecie, że w grze będą wybuchy do dupy ;) Niezłe. Zapowiada się jak z MW2, że zanim ją zobaczycie już będzie zjechana na forum na całego. A potem i tak będzie w nią grać 20 mln ludzi.

 

Ja z nowości liczę na najbardziej charakterystyczną dla Wietnamu broń czyli napalm. Np., robię 3 kill streak i mogę spalić pół planszy - dobre nie? No i oczywiście perk "Rambo", czyli CKM z biodra. To zdeklasuje konkurencję :) z jej pseudo realizmem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wprowadziliby te rzeczy o których mówisz, to hamburgery już by składały pre-ordery gdyby mogły.

Co się tyczy samej gry to wątpię by grafika się jakoś znacząco zmieniła i poprawiła, wpierw musieliby użyć nowego silnika, a na to się raczej szybko nie zanosi. Zwłaszcza, że ludki z Acti/IW/Treaych widzą jak gierki z serii CoD się sprzedają, mimo tego, że do killerów graficznych nie należą.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

No tak, po 1 sek. trailerze Wy już wiecie, że w grze będą wybuchy do dupy ;) Niezłe. Zapowiada się jak z MW2, że zanim ją zobaczycie już będzie zjechana na forum na całego. A potem i tak będzie w nią grać 20 mln ludzi.

Nie zgadam się.

 

Z mw2 było zgoła odmiennie. Przed premierą były "ochy, achy, zachwyty" a dopiero po premierze jęki niezadowolenia (słuszne imo).

Odnośnik do komentarza

Teraz jest inna sytuacja. MW jedynka była naprawdę świetnym FPSem sam grałem z wypiekami na twarzy, a dwójka to już nawet nie to samo. To odcinanie kuponów polane kiepską historią i przecudowanym multi. No, ale i tak Black Ops znowu sprzeda się w niezłej ilości. Marka to marka, a jedna słabsza gra w serii tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

No tak, po 1 sek. trailerze Wy już wiecie, że w grze będą wybuchy do dupy ;) Niezłe. Zapowiada się jak z MW2, że zanim ją zobaczycie już będzie zjechana na forum na całego. A potem i tak będzie w nią grać 20 mln ludzi.

Nie zgadam się.

 

Z mw2 było zgoła odmiennie. Przed premierą były "ochy, achy, zachwyty" a dopiero po premierze jęki niezadowolenia (słuszne imo).

Tak było, ale czy gdyby było aż tak źle to by tak grami w multi jak teraz?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101273

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101260

 

I jak tam Panowie po pokazie nowego Cod-a?

 

No i co Wy na to, że przez 3 lata Xbox będzie dostawał extra content ekskluzywnie? ;];];] (ale chyba czasowo?)

 

I jeszcze jedno wiecie co to chyba oznacza? Nowy (a w zasadzie stary; mission packi) CoD co roku :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A niech sobie x360 ma te super ekstra dodatki. Jak kolejne czesci COD'a beda prezentowac taki poziom jak MW2 to nawet dodatki tej serii nie uratuja. Juz widze te ceny dodatkow,pewnie beda dawac stare mapki z poprzednich czesci plus jakies nowe,cena zapewne 60 zl i w gore. Widzac ile obecnych map packow z 5mapami sie sprzedalo za taka wysoka cene, Acti i IW sie nawet zbytnio wysilac nie musi z tymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.joystiq.com/2010/07/15/call-of-duty-black-ops-box-art-features-sally-and-her-soldi/ okładka

 

Tak swoją drogą muszę powiedzieć, że relacja z E3 Butchera w nowym PSX-ie dała mi światełko nadziei na znowu dobrego Cod-a. Po pierwsze to to, że Butcherowi też nie podobał się mw2 co nie raz pisał, powtarzał tutaj z kolei jest zachwycony tym co widział.

 

Treyarch potrafi zrobić dobrego Cod-a. Trójka była średniawa ale WaW był bardzo dobry na łeb bijący mw2. Mówię to głównie o kampanii. Do tego dochodzi fakt (nawet z wywiadu można wywnioskować), że panowie z Treyarch wiedzą, że mają jedyną, niepowtarzalną szansę zabłysnąć Black Opsem po mw2. Zobaczymy...

 

Na pewno odpada premiera czy coś tego, no way ;] ale używka poniżej stówki to bankowo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...