Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ja juz swoja gre mam (pre-order z game) jeszcze multi nie sprawdzalem ale zaraz sie za to wezme singiel daje rade choc to dopiero poczatek pewnie raz dwa minie bo gram na normal a pozniej wezme sie za veterana :)

 

mily gest ze do gry dolozyli 2 dni golda ;p

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dzis wielka premiera w Warszawie transmitowana w Orange Sport, a wy nic nie piszecie. Info ze strony http://mw2.com.pl:

 

"Zapraszamy najbardziej niecierpliwych fanów, któryż pragną już w nocy z poniedziałku na wtorek (10 listopada) zagłębić się w świat tajnych operacji, rozgrywanych w najbardziej niebezpiecznym okresie historii świata. Okresie w którym świat stał na granicy nuklearnego konfliktu.

 

Jak przystało na największą premierę grową 2010 roku, zadbaliśmy o to aby impreza otrzymała należytą oprawę. Przede wszystkim całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo dzięki uprzejmości telewizji Orange Sport Info oraz portalu Orange.pl. Relację poprowadzą dziennikarze tvgry.pl – jedynej w Polsce telewizji internetowej dla graczy.

 

Prezenterzy tvgry.pl przeprowadzą wywiady z ciekawymi gośćmi, z fanami, którzy pojawią się na miejscu, a już o godzinie 0.00 zaprezentują Wam i skomentują, na żywo, rozgrywkę w Call of Duty Black Ops. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie w Polsce. Jeszcze nikt inny nie prezentował gry na żywo, przed tak szeroką publicznością. Spotykamy się o 23.15 na miejscu. Premierę można też oglądać od 23.30 na kanale Orange Sport Info lub na tej stronie!

 

Dla osób, które pojawią się na miejscu i będą chciały nabyć najnowszą wersję Call of Duty pt. Black Ops przygotowaliśmy wiele atrakcji.

 

Każdy zakup gry Black Ops na dowolną platformę będzie premiowany gadżetami:

Unikalnym plakatem, przygotowanym specjalnie na nocną premierę (plakat nie będzie dostępny nigdy więcej)

Oprócz tego każdy klient będzie mógł wybrać jeden z 3 dostępnych gadżetów growych: czapka, koszulka lub nieśmiertelnik

Niespodzianką, o której poinformujemy Was na miejscu około godziny 23.45.

 

Oprócz tego przygotowaliśmy konkursy zarówno dla osób na miejscu, jak i dla osób zebranych przed telewizorami i komputerami, z fantastycznymi nagrodami. Do wygrania będzie konsola Xbox 360 z grą Call of Duty Black Ops. Gra Call of Duty Black Ops X360 w wersji Prestige, telefony Motorola oraz koszulki, czapki itp.

 

Premierową sprzedaż będzie obsługiwać Salon Call of Duty.

 

więcej na www.cod.orange.pl"

Odnośnik do komentarza
Jaka masz wersje Ang czy Pol? Bo mnie bardzo ciekawi poziom tlumaczenia, bo jeśli będą takie "kfiatki" jak w MW2, to ja dziekuję i patriotą w tym przypadku nie będe.

 

wersja angielska :) dzisiaj wieczorem jeszcze obadam zombie i zobaczymy co i jak :) z wagners jak narazie najbardziej spodobal mi sie "on in the chamber" chociaz reszta trybow tez ma swoje uroki,

 

i jak by nie bylo ciezko jest trafic kogos tomahawkiem :D dobrze ze przynajmniej mozna go pozniej podniesc

 

teraz tylko zastanawiam sie kiedy znajde czas na skonczenie kampani hehe

Odnośnik do komentarza

hehe po angielsku lepiej to brzmi ;p stick and stones. jednak w takich produkcjach nie oplaca sie brac wersji pl ;p

 

a i troche wkurza fakt ze od razu mozna kupic wszystkie perki ;) ale ogolnie wypas

 

ciekawe czy zrobili dzisiaj reset statsow

 

jak ktos chetny do gry to dodawac mnie ;d

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Hoho, widzę, że całkiem niezłe kwiatki powychodziły. Teraz już jestem przekonany jaką wersję wybrać. Chłopaki napiszcie coś więcej o singlu i multi. Jestem niezmiernie ciekaw, co tym razem nam zaserwowano ;)

 

Tak a' propos. Może ktoś dysponuje wiedzą w jakiej cenie jest nowy COD w Saturnie?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...