Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Następne bardzo pozytywne oceny PES 2011.

 

http://www.g4m3.nl/pes-2011-hands-on-preview/

 

http://ps3.nowgamer.com/previews/ps3/1194/pes-2011

 

Stadium editor jest podobno bajeczny. Można tworzyć stadiony od podstaw łącznie z nowymi murawami,krzesełkami,banerami,reklamami etc. W nowym edit mode można także edytować loga lig oraz pucharów.

 

 

Rewelacja!

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

wole mieć inne przydatne w życiu umiejętności których ty nie masz :)

niż wiedzieć jak się cytuje :)

 

Ader napisał:

"PES i tak będzie kijowy(co widac na filmiku z gameplayem) dlatego szkoda czasu na zadawanie takich pytań."

 

to jest temat o PESie i zadałem na jego temat pytania...ale widze że nawet odpowiedzenia na pytania zgodne z tematem są dla Ciebie zbyt trudne :)

Lepiej się ponapinać jeszce troche nie ?:)

 

proszę o odpowiedź do powyższych pytań w takim razie kogoś kompetentnego

 

naprawde jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z tego co widzę i w tym roku kupuję obie piłki. Co do PES'a to obawy mam już właściwie tylko co do online i na tym polu pewnie będzie rządzić FIFA, ale w innych aspektach będę uzupełniał PES'em. Oczywiście mogę się miło zaskoczyć ;) Menusy i grafika w nowym PES'ie to majstersztyk. Animacja uległa wielkiej poprawie, mam nadzieje, że poprawią kolizje i bramkarzy i będzie na prawdę świetny PES. W tym roku będzie piłkarskie święto i wreszcie do Królowej (Fify) dołączy Król (PES)

Odnośnik do komentarza

ja tak samo uwielbiam edycje :)

 

oby dali dużo pola do popisu

 

 

tu chciałbym się zwrócić do kolegów lonsa i adera...Popatrzcie na wcześniejsze posty kolegów...to się nazywa normalna dyskusja dojrzałych ludzi.

 

 

Podoba mi się powiedzenie że do królowej dołączy król...to jest sytuacja w której najlepiej skorzystamy my...gracze

Będziemy mogli czerpać z dwóch produkcji to co najlepsze.

 

Ale czy nie jest dla Was problem tak przenosić się z gry na grę ?

czy nie czujecie się dziwnie np po tygodniu grania w PESa włączając mecz w Fifę ??

 

ja osobiście miałem problemy z takim częstym przesiadaniem się z gry piłkarskiej na inną grę piłkarską...podobnie w FPSach.

 

Trzeba troche się wczuć...inne podania...strzały...reakcje

 

To jest w sumie dobre bo takie granie na dwa baty przedłuża nam przyjemność z każdej gry...lepiej takie coś niż katowanie jednej piłki do granic wytrzymałości.

 

trzymam kciuki aby w tym roku produkty były dla siebie dobrą i zdrową konkurencją na której skorzystamy

Odnośnik do komentarza

tu chciałbym się zwrócić do kolegów lonsa i adera...Popatrzcie na wcześniejsze posty kolegów...to się nazywa normalna dyskusja dojrzałych ludzi.

 

 

Ale czy nie jest dla Was problem tak przenosić się z gry na grę ?

czy nie czujecie się dziwnie np po tygodniu grania w PESa włączając mecz w Fifę ??

 

 

 

to zalezy jak się gra w piłki. Jesli gra sie ot tak, dla funu- problem nie istnieje. Jednak jeśli ma się ambicje "zwojować świat" nalezy poświęcic się jednej grze. I nie mówię tu tylko o piłkach noznych. Np swego czasu , w okresie onlinowych rządów PES 6 grałem w nią na PC. W nią i TYLKO w nią. Osiągnełem za(pipi)isty poziom, notując 75 % zwycięstw. Ale żadne inne gry nie zabierały mi czasu.

 

 

 

A Ader i Lons...strasznie emocjonalnie podchodzą do sprawy. Kwestia ta ma podłoże socjologiczne ale nie rozwijam tematu, nie chcę ich wkurwić (btw nie miałem nic chamskiego na myśli)

 

 

Jednak chcę do was zaapelować: jesli ktoś tu napisze (bez bluzgów) , ze np "pes mu się nie podoba i jest beznadziejny i że fifa roxx" to albo to zignorujcie a jeśli już macie ochote odpowiedzieć, ok- ale SPOKOJNIE < BEZ NERWÓW. Bo to tylko gry...

Odnośnik do komentarza

na powyższe pytanie nie musisz odpowiadać...uznaj to pytanie za retoryczne (mam nadzieje że nie muszę Ci tłumaczyć tego terminu :) )

 

wracając do meritum którym wbrew pozorom jest PES :) a nie głupie przepychanki

 

mam parę pytań bo niektóre rzeczy mnie zaintrygowały:

 

1. Czy wiadomo już jakie drużyny będą w grze ? zarówno na licencji jak i bez licencji (jakie ligi będą wogóle) , Jakie reprezentacje ?

2. Jak w przybliżeniu ma wyglądać Master League ONLINE (bardzo ciekawa opcja może być) marzyłem o czymś takim od czasów PS2 :)

3. Jak będzie wyglądać edycja ? wiecej slotów dla druzyn to znaczy że bedziemy mogli sami tworzyć ligi i druzyny tak?

czy będą one pewnoprawne do tych co dostajemy na początku?

czy będzie rozbudowana edycja butów itp ? w fifie np denerwuje mnie że mamy np jeden kolor butów nike i 4 adidasa...ale za to 20 beznadziejnych korków firmy EA sports których w żaden sposób zmienić nie można...dziwne to jest dla mnie.

ale w nowej fifie ma być nowe CRATION CENTRE w którym będzie można tworzyć drużyny, przyśpiewki a nawet Stadiony...jestem ciekaw jak ta psrawa wygląda w PESie teraz.

 

Jak wygląda i czy jest wogóle możliwe Patchowanie wersji na PS3 ?

Pytam ponieważ niemiłosiernie patchowałem i katowałem Winning Eleveny na PS2 :) aż mi się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę :(

 

http://www.3djuegos.....09/0/pes-2011/

 

This time, there are NO limits on the slots for players or teams, and you can create stadiums, competitions and "PERSONALIZED LEAGUES" where we can have our own groups, qualification, emblems and teams" dawal to Lons pare stron wczesniej :) to jest odp na Twoje pytania

 

co do MLonline chyba nic nie wiadomo

i wersje na ps3 mozna patchowac a jest to banalnie proste...a to co chlopaki z tym robia zasluguje na wielkie podziekowania :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Kolejna licencja na "rozgrywki" w PES 2010 to Superpuchar Europy :

http://winningelevenblog.com/blog/uefa-super-cup-in-ml/

Wszystkie rozgrywki będą oczywiście wplecione w Master League :thumbsup:

Mamy już LM,LE,Copa Libertadores i SE.

W spoilerze lista drużyn w Copa Libertadores(wszystkie w pełni licencjonowane):

 

 

 

Chivas De Guadalajara

Monarcas Morelia

Monterrey

Club San Luis

Estudiantes Tecos

C.A. Banfield

C.A. Colon

Estudiantes De La Plata

C.A. Lanus

Newell?s Old Boys

Velez Sarsfield

C. Blooming

Bolivar

Real Potosi

S.C. Corinthians

Cruzeiro

Flamengo C.R.

Internacional

Sao Paulo F.C.

Universidad Catolica

Universidad De Chile

Colo-Colo

Once Caldas

Althletico Junior

Independiente Medellin

Deportivo Cuenca

C.S. Emelec

Deportivo Quito

Cerro Porteno

Club Libertad

Nacional

Alianza Lima

Juan Aurich

Universitario

Club National

C.A. Cerro

Racing Montevideo

Caracas F.C.

Deportivo Italia

Deportivo Tachira

 

Outside this mode, we have 2 other teams in Latin America league:

 

C.A. Boca Juniors

River Plate

 

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

już widze jak grasz Juan Aurich albo cerro porteno:)

taka licencja to coś jak liga koreańska, Australijska, Austriacka i powiedzmy Czeska w Fifie (teraz powiesz ale to jest liga mistrzów ! najlepsze drużyny z ameryki południowej...ale tamte to najlepsze w koreei, czechach, austri i na kontynencie Australijskim !)

 

co do super pucharu Europy...też mi coś... to jest przecież jeden mecz pomiędzy zdobywcą ligi mistrzów i ligi europejskiej...zdziwiłbym się jesli by takiego meczu nie było

co to za puchar w którym jest jeden mecz :)

 

no ale generalnie fajna licencja na te europejskie puchary...z pewnością polepszy atmosfere (i tak już dobrą!) w MAster League...

 

ja jestem od zawsze miłośnikiem tego trybu

 

 

i dziękuję Ci za wytłumaczenie mi patchowania...mogłeś zrobić to w normalny sposób ale widzę że musiałeś się popisać i mi dogryźć ... mam nadzieje że jesteś z siebie dumny

Jeśli zadaje pytanie w temacie PES na temat PESa to oczekuje normalnej odpowiedzi

mógłbym to sam znaleźć ale myslałem ze odpowie mi ktoś o tym na podstawie swoich doświadczeń

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

już widze jak grasz Juan Aurich albo cerro porteno:)

taka licencja to coś jak liga koreańska, Australijska, Austriacka i powiedzmy Czeska w Fifie (teraz powiesz ale to jest liga mistrzów ! najlepsze drużyny z ameryki południowej...ale tamte to najlepsze w koreei, czechach, austri i na kontynencie Australijskim !)

 

 

Tak się składa,że w lidze w której gram gra się słabymi teamami i pewnie turniej Copa Libertadores będzie dobrym pomysłem do realizacji.

Poza tym,ta gra nie jest kierowana tylko do Polaków i Europejczyków - nie zapominaj o tym.

Niestety spaliłeś.

A co do mojej pomocy - to naprawdę znalezienie odpowiedzi na pytania które zadałeś zajmuje 20 sekund w google.

Jeszcze co do Superpucharu Europy - jeden mecz czy nie,ale Konami tym sposobem ma wszystkie liczące się rozgrywki klubowe na licencji i to na wyłączność.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...