Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Rozjaśniłeś sprawę. Do tej pory kierunek cisnąłem od początku wykonywania rzutu karnego. Wczoraj dwa przestrzeliłem trafiając z pięć.

 

Już wiem jak grać. Wczoraj spędziłem w ustawieniach parę minut i rozgrywanie piłki dzieję się z pomocą większej liczby zawodników. W końcu mogę się rozsiąść w fotelu, zapodać Budweisera i zrelaksować się z Master League.

Odnośnik do komentarza

mam od cholery problemow z rozgrywaniem akcji, potrafie niekiedy (Top Player ML) grajac Newcastle ograc Arsenal na wyjezdzie 2-0, zeby pozniej wygrywac z takim Blackpool 2-0 u siebie i przegrac 2-3. najbardziej mnie wpieniaja otepiali w akcjach pomocnicy, jak i strzaly kiedy przeciwnik jest tuz za mna, gram w pesa od czasow ps one, przemaglowalem kazda czesc, ale tutaj strzaly z trudnych pozycji, plus karne sa mocno w(pipi)iajace ! pomijajac statsy zawodnikow (ronaldihno w obecnej formie ma chyba z 94/100 sick !) podobnie jak u wiekszosci, zawodnik z niewiadomych powodow staje w pizdu i zero reakcji... na poczatku myslalem, ze wedlug jakis tam wywodow na necie, system po kilku meczach poznaje moja/twoja/nasza taktyke i pod nia dostosowuje swoja gre... (pipi) prawda, specjlanie walilem schematami z 5 meczy, z czego jeden wygralem 5-0 z wyzej notowanym oponentem, zeby pozniej identycznym graniem, przegrac z jakimis ogorami 2-0 ... ale mimo wszystko gram dalej, powrot do 2010 nie ma wiekszego sensu... poki co mysle ze na ps3 2009 zrobil na mnie najwieksze wrazenie, bo 2008 to gniot w ...j

Odnośnik do komentarza

Ja się tak zastanawiam czy wy gracie w piłkę nożną czy w kręgle gdzie można dopracować do perfekcji rzut i za każdym razem strącam wszystkie pachołki.

Jak ktoś mi pokaże 2 identyczne mecze 2 takich samych drużyn to zacznę się zastanawiać czy ze mną jest coś nie tak czy z wami ?

To jest piłka nożna, gdzie decyduje często przypadek.

Grając z kompem nie ma najmniejszego znaczenia czy grasz z Arsenalem czy Blackpool, a zwłaszcza nie ma rożnicy czy u siebie czy na wyjeździe !

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oby sie zdecydowali na poprawe statystyk, bo to co teraz jest to wola o pomste do nieba. Chociazby w takim Arsenalu, Arshavin to przeklenstwo graczy w MLO, no jak on moze miec forme 8, a messi czy ronaldo maja formy 4 czy cos kolo tego. Chcialbym, aby wylaczyli karte co sie zwie speed merchant, nadludzka karta. ALe , aktualne sklady i staty to podstawa. Wilshere to jest przeciez obecnie jeden z najlepszych zawodnikow Arsenalu, chyba najczesciej wybierany w tym sezonie jako najlepszy zawodnik, najlepsza srednia, a tak ma pojechane staty, ze grac nim nie idzie. Nasri, Fabianski, Szczesny czy Koscielny tez zasluguja na duze przypakowanie stat. Squilacci na zmniejszenie stat. A to tylko jedna z druzyn, ktore maja mnostwo zawodnikow do poprawy.

Napisze tez cos o MLO, bo mialem wejsc do d1 i oslabic sklad, zeby nazarabiac kasy. Jednak gdy w koncu dotarlem do d1, a nie bylo latwo, to mam juz takich zawodnikow ze nie musze juz miec duzego zarobku, sklad mam kompletny: Friedel, Vaermelen, Pepe, Puyol, Ramos, De Rossi(wdlug mnie lepszy od cambiasso, wygrywa mnostwo glowek), Cesc, Seedorf, Arshavin, Eto, Aguero i na rezerwie Helder Postiga, w banku mam 8 mln i nikogo nie kupuje, bo mi sie podoba aktualny sklad. Jedyny ze speed merchant, na ktorego sobie pozwolilem, to Arshavin, ale tylko dlatego, ze bardzo go lubie i jako fan Arsenalu nie widze opcji, zeby nie miec tego zawodnika. Na pewno nie kupie znienawidzonych i przegietych Ibracioty, Krystyny, messiego, dotana, i innych z durna karta speed merchant. Chyba tylko wymienie Friedela na Buffona. Aha no i w d1 jest najwiecej cheaterow, na 10 meczy koncze ok 6-7, reszta obciaza lacza czy inne duperele jak przegrywaja i albo trace kase i punkty, albo jakims cudem mecz jest uniewazniony. NIECH TO NAPRAWIA!!!bo sie zastanawiam czy specjalnie nie spasc do d2, tam rzadko ki9edy bylem oszukany. Denerwuje rowniez, gdy mi wylosuje zawodnika z d5, od razu mi sie odechciewa grac, wiadomo ze jak wygram to nic nie zarobie w punktach i kasie, ale jak przegram jakims pechem to mam masakre.

Odnośnik do komentarza

Przydałoby sie jeszcze ograniczyć oszustów z MLO bo to co tam sie dzieje to poprost skandal. Remisowałem z kolesiem z D1 który miał wypasiony skład, a ja biedny grałem Mirandami. Pod koniec meczu koleś zdał sobie sprawę, że nie wygra, spałzował grę po czym zaczeło strasznie lagowac i zerwało połączenie. Oczywiscie nic nie zyskałem i nie straciłem, u niego pewnie to samo. Jaki sens grac w takim razie skoro jeden nabija kase a reszta nie może się niczego dorobić. Zostawic tam samych cheaterów i niech nie dokańczają rzadnego meczu tak by było najlepiej.

Odnośnik do komentarza

pogralem troche po dluzszej przerwie. juz zapomnialem jaka ta gra potrafi byc w(pipi)iajaca.

 

 

jeden mecz gram ok, zero problemow wygrywam np. 4:1. nastepny nagle (pipi) jakbym inna gre wlaczyl. pilkarze nie chca przejac pilki, kazdy moj atak na przeciwnika konczy sie tak, ze odbieram mu pilke, ale ona odbija sie tak ze ten od razu ja odbiera mi, strzaly na pol paska leca jak podania, kazde podanie leci prosto w przeciwnika, odwracam sie z pilka 10 minut i przegrywam 1:0 bo gram z leszczem ktory strzela mi bramke z du,py a ja mam 3 strzaly w meczu.

 

no (pipi)!

Odnośnik do komentarza

Dorwałem pesa11 dopiero w weekend, po 2 latach spędzonych z Fifą... Wcześniej ofkz iss, pes1-2008 i czuję się jakbym cofnął się o parę lat. Powrócił król konsolowej kopaniny!!! Żadna fifka nie przykuła mnie do tv na cały weekend, zarzuciłem wszystko i miałem niesamowitą frajdę z nowego pesa, odliczam już dni do kolejnego piątku... Kurcze naprawdę nie widzę zbyt wielu wad gry, a nawet jeśli są to po prostu wpisują się w przypadkowość futbolu. Po prostu wszelkie nawet przypadkowe akcje są żywo wyjęte z prawdziwych meczów. Narzekacie na przełączanie zawodników, ale nie zauważyłem z tym większych problemów, jest to spokojnie do opanowania. I ML online toż to pożeracz czasu, nie mogę się oderwać od cogodzinnych turniejów, już mam plan na zespół, upatrzonych zawodników, po prostu piękny tryb!!! Jedyne czego mi trzeba to trochę lepszej animacji(upadki, kosy, parady bramkarzy) i będzie git!!! A wgrywanie przyśpiewek - bajka! Oj teraz tylko trzeba znaleźć czas na trening i wracam na turniejową scenę Pesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham tą grę(znowu)!!!

Edytowane przez kijek
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

sobie pesa sprawiłem na konsole (wczesniej ograłem na pc) i mam prosbe do kogokolwiek: czy mógłby mi ktos napisac jak spatchowac gre? skad wziąśc plik i co z nim zrobic?

 

ostatnie zabawy z patchowaniem pesa yo za czasów pesa 6 na pc, nie wiem jak to sie robi na konsoli...

 

______________________________________________________

 

a wrazenia z multi? zagrałem 5 meczy, dwa remisy , 3 porażki, czyli do dup.y xd a mimo wszystko sie nieźle bawiłem!

Odnośnik do komentarza

sobie pesa sprawiłem na konsole (wczesniej ograłem na pc) i mam prosbe do kogokolwiek: czy mógłby mi ktos napisac jak spatchowac gre? skad wziąśc plik i co z nim zrobic?

 

ostatnie zabawy z patchowaniem pesa yo za czasów pesa 6 na pc, nie wiem jak to sie robi na konsoli...

 

______________________________________________________

 

a wrazenia z multi? zagrałem 5 meczy, dwa remisy , 3 porażki, czyli do dup.y xd a mimo wszystko sie nieźle bawiłem!

Odnośnik do komentarza

a rzuciłbys link do jakiejs fajnie łatki?

 

sobie pograłem trochę i widze, ze jak w fifce- non toper gnidy biorą Real...

PESPATCH.COM - do wyboru do koloru

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

http://www.pes-patch.com/2011/02/pes-2011-ps3-adiss-patch-v-1-0-ps3-by-adissjuve.html

Edytowane przez Ader
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wesprzyj ktos porada :rolleyes:

 

otóz otwórzcie ten link wstawiony przez adera

 

i drugi plik do pobrania od góry to mini łatka , która pozwala podnieś tę sku.rwiałą kamerę do góry, tak by przegląd pola był czytelny

 

nie wiem jak to zrobic. Pobrałem, zainstalowałem i ..tyle (głupi jestem, aj noł)

 

co to jest " EBOOT.ELF File" bo pisze w instrukcj bym to otworzył. Zakładam, ze musze otworzyc ten plik i wtedy bede mógł wpisywac wartosci kamery.

 

Myslalem, ze to działa tak, ze sciagam ten programik, generuje mi on jakis pli, wrzucam na konsole i nie mecze sie juz z ta kamerą. No ale pola są nieaktywne, nic nie moge wpisac, wnioskuje, ze musze własnie otworzyc ten eboot plik- cokolwiek to jest

 

 

____________________________________________________

 

prosze o pomoc, nie ogarniam kamery z pesa. Ostatni raz byłem zmuszony patrzyc na radar przy pes 6 a wiec 5 lat temu...a grałem wtedy na pc i siedziałem "3 cm od monitora", tak, ze jakos to ogarniałem. Teraz po latach gry w fife, gdzie kamera ukazuje idealnie boisko z góry , nie daje rady sie przestawic, co owocuje , ze zlali mnie strasznie, mam 8 zwyciestw , 20 porazek heh ;-(

 

-___________________________________________________________________________________________

 

co do samej gry....cóz, ma wiele błędów , bugów itp ale nawet nie przeszkadzają strasznie.

 

Najgorszy jest jednak balans zagran. Podania dołem (iksem) czy na dobieg (trójkątem) leca jak sroka do kosci, są skuteczne dlatego sie ich uzywa non stop. Za to gra górą nie istnieje niemal wogóle, nikt (przynajmniej na moim leszczowym poziomie) nie gra piłek górą

 

a najwiekszą ftopą jest bieg z piłką :diablo: podaje piłke do Torresa, czy Defoo , którzy w pesie 2011 traca 80 % wartosci w stosunku do rywali bo biegac z piłką sie nie da, stoper dogania cie na przestrzeni 2 metrów. No super

 

 

za to podoba mi sie strasznie tempo gry i odbiór piłki. Tempo jest wolne, nie meczy jak Fifa. A odbiór piki- cudowny! Nie biega sie z naciągnietym iksem jak debil (fifa sie kłania) , obserwuje sie za to gre, czyta mozliwe warianty podania, przecina..ea skopiujcie to a fifa bedzie idealna!

 

 

 

 

EDIT pytanie nie aktualne, sprzedaje gre óki jest coś warta, nie mam siły do tych bugów , w 3 meczach terry strzelił mi 3 swojaki " bo sie tak przełaczył ,że nabiegł na piłke"

 

Kobami błagam oddajcie pesa jakiemus zachodniemu teamowi , jak zrobil to z castlevanią, co wyszło jej na dobre. Seebas sie skonczył

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

a rzuciłbys link do jakiejs fajnie łatki?

 

sobie pograłem trochę i widze, ze jak w fifce- non toper gnidy biorą Real...

PESPATCH.COM - do wyboru do koloru

http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-ps3

http://www.pes-patch.com/2011/02/pes-2011-ps3-adiss-patch-v-1-0-ps3-by-adissjuve.html

 

 

Jakiś kompatybilny OF z patchem 1.02 i najnowszym DLC z marca ktoś ma? (BLES01021)

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio nie wytrzymalem i sprzedalem pesa na allegro. teraz chce kupic znow bo troche mi przeszlo.

 

 

co by nie mowic random w tej grze potrafi zabic. kauczukowate nogi obroncow, moje problemy z odbiorem pilki (ku.rwa jeden mecz w ogole nie dopuszczam typa do strzalow, odbieram wszystko czysciutko, w nastepnym nic sie nie dzieje xD) i ogolnie. gra potrafi wku.rwic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...