Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A nie jest ? Daryl przynieś, podaj, pozamiataj. Pizdowaty w serialu Rick(w komiksie jest świetny) rozstawia go po kątach cały serial.

Co do Ricka to muszą tą postać solidnie przebudować jeśli kiedyś tam mają wprowadzić Negana,bo będąc tak prowadzony jak teraz to nie widzę tego dobrze.

 

Co do nowych kolegów Daryla to mam przeczucie,że dostaniemy ugrzeczniony arc Fear the Hunters żeby było coś jeszcze w tej połowie sezonu,bo na bank do Alexandri nie dojdą(obstawiam migawkę w ostatniej scenie).

Odnośnik do komentarza

dla mnie kolejny odcinek na plus, modle się tylko, żeby Ricka i jego synalka na tych torach pociąg potrącił, bo jak widać ekipa radzi sobie bez niego bardzo dobrze. Wkońcu coś się dzieje i czyjaś kolejna śmierć z czegoś wyniknie i ciężko narazie przewidzieć kto z tej ekipy padnie przed końcem sezonu, więc jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to już leje na ten serial. Ostatnie odcinki to niekończąca się nuda, rozwijanie głupich postaci, brak akcji. Komiks miał takie momenty które wryły mi się w pamięć i jestem w stanie odtworzyć w głowie obrazki które odzwierciedlały dane sytuacje. Serial niestety oglądam już tylko z przyzwyczajenia przed spaniem w poniedziałek. Czasem nawet nie dam rady tego dooglądać i kończe na następny dzień. Nieustannie się oszukuje, że następny odcinek będzie lepszy, że wrzucą coś z komiksu. Tak czy siak bede to oglądał dla akcji jak ta z kijem golfowym i genialnie ucharakteryzowanych zombiaków.

Odnośnik do komentarza

Jestem podobnego zdania.

Podejrzewam, że narzekanie w 90% bierze się od osób, które nie czytały komiksu i myślą, że cały czas musi być zombie-wyrzynka (jak pierwsza połowa 3ego sezonu) a jeśli już jest spokojniej to wymagają dialogów z Deadwood.

 

Jeśli o mnie chodzi to liczyłem na podobne emocje podczas oglądania serialu jak te, które towarzyszyły czytaniu komiksu.

W pierwowzorze nawet po takich scenach jak

 

ucięcie ręki Rickowi, atak na więzienie, śmierć Glenna

 

co chwila autorzy potrafią sprawić, że czuję się przybity.

To dobre słowo,

Negan dostarcza.

 

 

W serialu nie ma o tym mowy. I nie chodzi tu o to, że znam już historię.

Biorę pod uwagę, że telewizyjna wersja musiała być trochę ugrzeczniona, a akcja rozwleczona bo to w końcu serial. Ale bez przesady.

Czytałeś z tego co wiem komiks, nie mów, że nie można było zrobić tego lepiej.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

Odcinek rozwalił mi mózg. Nie spodziewałem się, że pokażą tę akcję z dziewczynkami. Kurde, serial wraca na dobre tory i kto wie, może jednak będzie jeszcze miał dobre odcinki? Cholernie bym chciał.

 

Swoją drogą, gdzie podziała się Judith na końcu odcinka jak już odchodzili? Bo albo jestem śpiący i przeoczyłem, albo nie wiem o co chodzi, bo nie wierzę, że się z nią pożegnali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...