Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie wierzę, że to piszę ale byłbym za przesunięciem premiery ;]. Właśnie na grudzień na Święta bo to idealny okres dla takiej gry poza tym mocno "bzdurne" jest wydawanie dwóch exów takiego kalibru w okresie dwóch tygodni. Mowa oczywiście o GT5 i LBP2... z kolei jak mówią doniesienia o premierze na początku przyszłego roku też nie jest czymś dobrym. Okres "styczeń-kwiecień" jest równie mocno zawalony (jak nie bardziej) co teraz "wrzesień-listopad".

 

Grudzień byłby idealny imo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale mega ważna informacja ;].

 

A jednak LBP2 przesunięte oficjalnie na styczeń 2011:

 

http://www.littlebigplanet.com/en-gb/news/article/important_news_regarding_the_release_date_of_littlebigplanet_2/

 

No to poczekam sobie jeszcze z zakupem PS Move...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Trochę dziwne, że przesuwają na styczeń zamiast na grudzień. W końcu na 2011 już wcześniej zapowiedzieli sporo gier, może szykują się jakieś obsuwy gier z 2011 na 2012.

 

VoytecCFC: Za bardzo też już na inne gry nie mogą patrzeć, na tym etapie obecnej generacji to praktycznie nie ma miesiąca bez silnej konkurencji, to już nie początek generacji HD :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne, że przesuwają na styczeń zamiast na grudzień. W końcu na 2011 już wcześniej zapowiedzieli sporo gier, może szykują się jakieś obsuwy gier z 2011 na 2012.

 

VoytecCFC: Za bardzo też już na inne gry nie mogą patrzeć, na tym etapie obecnej generacji to praktycznie nie ma miesiąca bez silnej konkurencji, to już nie początek generacji HD :)

Dokladnie. Styczen jest troche dziwnym posunieciem, bo dla LBP2 idealna wrecz premiera sa Swieta. Konkurencja jest na kazdym kroku. Jakby na to popatrzec to pograc w taka gre np w drugi dzien Swiat z kilkoma czlonkami rodziny gdzie sa male dzieci? Rewelacja. I do tego jeszcze Move.

 

Czemu Gracze musza myslec za wydawcow? ;)

Odnośnik do komentarza

jedyna rozsądna decyzja. Oczyszczają pole dla GT5. Wypuszczenie LBP wraz z tym molochem to byłby strzał w stopę.

 

Też tak myślę, że to rozsądna i dobra decyzja dla LBP2 tylko kurde czemu nie przesunęli na grudzień. W grudniu nic nie wychodzi "mocnego" kurczę no Święta z bundle packiem PS Move LBP2 to byłoby to ;p.

 

Natomiast styczeń to ME2, DS2 i chyba coś jeszcze z większych gier ;/. Ja tam nie mam z tym problemu ale myślę, że w takim grudniu lepiej "Sackboye" by się sprzedały.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nieeee... Sony why?!

 

Kurde tak czekałem na LBP2, liczyłem że w listopadzie poskacze sobie szmacianką, a oni mi tu znienacka każą czekać do stycznia kiedy ja na studiach mam już fchu.j nauki :/

Zgadzam się z przedmówcami, że skoro Sony chce zrobić miejsce dla GT5 to niech w grudniu wydadzą sakboja i przed Świętami to byłby wspaniały prezent (jak wspomniał Słupek - bundla z Move by strzeliliby i różdżki by się lepiej sprzedawały).

No trudno, czekamy dalej a w międzyczasie niech już ujawnią limitke dla nas - przynajmniej będzie się do czego ślinić przez następne 3 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza

Tak czy srak osobiście cieszę się, że nie jest to 17 listopad (choć cały czas uważam, że grudzień to byłoby to) a dokładniej mówiąc "2 tygodnie po GT5".

 

W styczniu najwyżej u mnie wyleci ME2 i tyle.

 

Wiecie co? Mogliby dać betę dla wszystkich w ramach rekompensaty ;].

Już dzisiaj oczywiście.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Skąd możemy wiedzieć czy aby na pewno bundle Move + LBP2+ PS3 zrobiłby furorę? Wiele oczywistych pomysłów w praktyce okazywały się nie za dobre. :/ Grudzień to nie czas na huczne premiery, nie przypominam sobie takich. Mają jakiś tam plan finansowy i chcą go realizować i pracuje nad wielu ludzi. Szczerze to zawsze mnie śmieszą gadki ludzi z foruma, że jak ja byłbym na takim stanowisku to zrobiłbym lepiej. Życie mnie nauczyło, że łatwo jest krytykować, a jak już siedzisz na tym samym stołku to sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nie chronię wydawcy, zobaczymy jak to będzie. Gra wyjdzie, a czy to będzie dobra decyzja dla Sony to ich sprawa.

 

Edit: Ludzie do dziś na forum SCEE pierdolą o tym, że nie załapali na betę... Żałosne. Sam nie wiem dlaczego ją dostałem jak pół roku temu sprzedałem grę. A sama beta super. Wszystko z jedynki przeskoczyło, edytor o wiele bardziej przejrzysty, a pomysły graczy rozwalają.

 

Edit2: Zresztą nie zdziwiłbym się gdyby już wcześniej tak planowali. To bardzo prosty chwyt. Pokazujemy, że gra ukaże się w listopadzie, ludzie zaczynają się interesować bo przecież premiera jeszcze w tym roku, a później lekka dwumiesięczna obsuwa na początek 2011. Znane? Znane.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Chodzi o to, że grom nie trzeba robić nie wiadomo jakiego okna startowego. W tamtym roku w ciągu 3 czy 4 miesięcy na X360 wyszły L4D2, Forza 3 i ODST i wszystkie gry się dobrze sprzedały. Styczeń to miesiąc gdzie pewnie tak jak w tamtym roku wyląduje sporo gier, które uciekają przed CoD. Wtedy to dopiero będzie konkurencja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...