Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ps3 u schyłku. Na jakie gry jeszcze czekacie? Czy playstation 3 czekają jeszcze jakieś nowości godne uwagi czy pozostaje tylko ogrywanie zaległości i zbieranie kasy na ps4? Dyskutujmy.

 

No w sumie nie wiadomo już czy warto serio wykładać po 200 zeta za nowości na PS3 ze świadomością, że na PS4 jest lepsza wersja w prawie identycznej cenie. Ostatnią gierką, którą kupuje na ps3 premierowo będzie Obcy. Tak to biorę się za gierki pokroju Puppettera czy Soulsów. Jednak dziś to ps3 jest najlepszym wyborem dla graczy - największa biblioteko różnorodnych exów + dużo świetnych multiplatform. 

 

A konsolka jeszcze nie umiera xD

 

Ciekawe kiedy Sony wyłączy online. Mi się wydaje, że dopiero za jakieś 3-4 lata. Kto się wtedy pisze na ostatni mecz w Uncharted 2xD?

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

nie wiem, czy w dobrym temacie piszę , ale liczę, że pomożecie :)

 

Czy po wpisaniu kodu online, ale nie pobraniu jego zawartości, ten kod jest nadal ważny?

Chodzi mi konkretnie o The last of Us. Wpisałem kod online, ale jednak zrezygnowałem z gry online i nie ściągnąłem zawartości potrzebnej do gry online. I teraz nie wiem, czy na innej konsoli ten kod będzie do użycia.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące założonych kont na PS3 i jej sprzedaży. Mam konto główne (moje) i parę kont, na których kupowałem gry na spółkę z innymi osobami.

w przypadku sprzedaży, gdy deaktywuję moje główne konto, jak rozumiem gry z kont, których nie deaktywowałem będą dalej aktywne (nie będę ich usuwał z dysku) chcę sprzedać PS3 i nie wiem czy mogę w ofercie wskazać, że łącznie z konsolą będą sprzedane niektóre gry (nie chcę potencjalnego kupca w błąd wprowadzić)

I drugie pytanie, czy poza deaktywacją konta na PS3 (jak rozumiem później bez problemu przeniosę konto na PS4) trzeba o czymś pamiętać przy sprzedaży (wyczyszczenie jakichś rubryk, danych itd?)

Odnośnik do komentarza

Po dezaktywacji swojego konta i pozostawieniu tych na których masz gry z psn osoba która kupi twoją konsolę i założy swoje konto i ustawi jako główne będzie mogła grać w te gry które teraz masz na dysku. 

 

Poza dezaktywacją i usunięciem konta nic nie musisz robić. Bez problemów zalogujesz się też na PS4

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rok temu kupilem ps3 wiec nie ma sensu robic przesiadki, bo jest kupa fajnych gier do ogrania. Moglem sie wstrzymac rok poczekac i wziac ps4 na premiere MKX plus Killzone i zaraz po nim Wiedzmina ktory rozwala system. Te trzy gry i nic wiecej mi przez ponad rok nie potrzeba, bo wiem ile h spedzilem przy KZ3, Skyrim i MK.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyna gra, która mnie przekona do siebie to MGS V. Na GTA V ciśnienia nie mam, a ścigałek dobrych jak nie było, tak nie ma. Wiedźka zamówiłem na PC bo zawsze ogrywałem na piecu. PS3 kupiłem w lipcu 2014 i zadrabiam całą generacje (no powiedzmy połowe, połowa ograna na piecu). I żeby było śmiesznie zacząłem też od kupienia konsoli zbierać naszego ukochanego szmatławca.

 

Konsola to jednak konsola.  :geek:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Siema. Czy opłaca się kupić PS3 używaną za 500 zł i pograć przez rok ?? Czy lepiej już teraz zainwestować w PS4? 

 

Jeśli nigdy nie posiadałeś ps3 a znasz poprzednie generacje (PSX i PS2) to czytając ten post powinieneś już mieć zamówioną trójkę. Ja nadrabiam zaległości, a końca nie widać.

 

Moim zdaniem czwórka rozkręci się dopiero w 2016 roku na dobre ( będą już snejki projekt carsy i inne cuda po ludzkiej cenie do kupienia).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...