Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Witam.

Mam pytanie.

Chciałbym kupić 1 DLC do CoD AW w sklepie PS

I mam takie pytane jeżeli kupię kartę prepaid taką jak tu http://www.agito.pl/karta-sony-playstation-plus-psn-100-pln-108-1045096.html?cid=6104

i doładuje nią portfel w sklepie PSN to po miesiącu wg. mojego kumpla   będę musiał kupić kolejną  kartę  o wartości 100 zł bo po 30 dniach rzekomo zablokują mi portfel czy to prawda?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to właściwe miejsce na takie zapytanie, ale czy ktoś mógłby wycenić taki zestaw:

PS3 Slim 320GB, zakupione w UK,  w bardzo dobrym stanie, z całym osprzętem ( pad, kabel HDMI itp).

Do tego pudełkowe wersje:

Heavy Rain PL
Killzone 3 PL
God of War Collection ENG
God of War 3 PL
God of War Ascension PL
Uncharted ENG
Uncharted 2 PL
Uncharted 3 PL
Resistance 3 PL
Beyond Two Souls PL
The Last of Us PL

 

Przeszedłem już na nową generację konsol, i PS3 leży zupełnie nieużywana. Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Który MotorStorm wspierał telewizory 3D? I czy były w nim te superciężarówki, co mkną przez pustynie? :)


Dobra, chyba dwójka pacific rift, miała ciężarówki ,a trójka - apocalypse, wsparcie dla 3d.
Ogólnie przymierzam się do wymiany telewizora i nie wiem czy jest sens pakować się do czegoś z tak kiepskim wsparciem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Obecny też 3D, niektóre nowe mają wsparcie 3D, ale z tą częstotliwością używania, chyba lepiej sobie darować (i przyoszczędzić). Tak wyliczam za i przeciw, to będzie mi brakowało kilku gier (Wipeout, czy Uncharted np.), no i mam jeden koncert na blureju - "aż" tyle zebrałem do oglądania 3D od 2012 roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...