Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Blur - wyścigi na 4 osoby :), może Diablo 3?

A tak jak mam przypomnieć sobie miłe chwile na PS3 w multi lokalnym, to... mało tego było: Little Big Planet (ale ten model sterowania kijowy) i... Wipeout?

No właśnie, zniknął kanapowy multi na rzecz tego online.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kolekcja team ICO, Journey, The last of Us, Demon's Souls, inFamous (1,2), Jak and Daxter (kolekcja HD)

 

ogólnie polecam to: http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Playstation_3

 

edit: co do ratcheta, splitscreena ma:

 

Competitive
PS2/PS3 - Ratchet & Clank: Up Your Arsenal
PS2/PS3 - Ratchet: Deadlocked

Co-operative
PS2/PS3(?) - Ratchet: Deadlocked
PS3 - Ratchet & Clank: Full Frontal Assault

Full screen co-op
Ratchet & Clank: All 4 One

Edytowane przez frankfuter
Odnośnik do komentarza

RGB Full czy jak to się nazywa i ON.

Przeczytałem właśnie milion artykułów oraz przejrzałem mnóstwo tematów na forum i zdania są strasznie podzielone. Niby większość pisze, że limited jest do TV a Full do Monitorów, opinii jest od groma i tak na prawdę chyba nie ma jasnej odpowiedzi. Znalazłem jakieś foto do której można PRZEPROWADZIĆ test na full rgb i zobaczymy co to bedzie.

 

Zrobiłem test i jak ustawiłem na full rgb i włączyłem obrazek wyszło mi coś takiego. Czyli jeśli widzę wszystkie kwadraty to mój telewizor obsługuje full rgb?

 

https://s32.postimg.org/zata0uetx/20160727_193659_01.jpg

Edytowane przez zagroo
Odnośnik do komentarza

Dobra, kupiłem Grań Turismo 6 w cyfrze.

Dwa dni plej chodził/instalował i sie zawiesiło.

Potem druga próba i zainstalowało sie w jakieś pół dnia.

Dziś odpalam, a tu 21 patchy. Już jest 48 procent od południa. Nie chce wiedzieć ile by trwała instalacja Heavy Rain 40GB.

A kupiłbym na płycie to po dwóch dniach już bym grał.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dobra, kupiłem Grań Turismo 6 w cyfrze.

Dwa dni plej chodził/instalował i sie zawiesiło.

Potem druga próba i zainstalowało sie w jakieś pół dnia.

Dziś odpalam, a tu 21 patchy. Już jest 48 procent od południa. Nie chce wiedzieć ile by trwała instalacja Heavy Rain 40GB.

A kupiłbym na płycie to po dwóch dniach już bym grał.

 

GT5 i GT6 były regularnie updejtowane patchami więc nie ma się tu co dziwić, GT6 nadal jest wspierane. Ale za jakiś czas gdy pojawi się GT Sport sony może wyłączyć serwery żeby zmusić graczy do przejścia na kolejną platformę. Tak samo zrobili z GT5 że wyłączyli serwery bo mało graczy kupiło GT6. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...