Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

filmik nie powala...jakies to sztywne, grafa srednia

widac ze przy scenkach jeszcze nie pracowali...brakuje masy szczegolow np. uszy Draka to jedna plaska tekstura :)

Ja pierdziele, niektorzy to chyba ogladaja trailery pod lupą i na kazdy, nawet najmniejszy szkopuł graficzny narzekaja az glowa boli. Dla mnie ten filmik wyglada kapitalnie, szczegolow widze od groma, a to, ze jakas tam pojedyncza teksturka odstaje od reszty to juz mnie nie obchodzi, bo zwyczajnie tego nie dostrzegam, a nawet jak zauwaze to oleje. W ruchu giera prezentuje sie swietnie, a przeciez najlepsze(pustynia) dopiero przed nami. Mam jednak nadzieje, i pisze to po raz enty, ze chociaz w jednej misji pobrodzimy znowu po kolana w sniegu. Bo snieg w "dwojce" mnie zauroczyl - po prostu.

Odnośnik do komentarza

Heh.. jako, że modele postaci w grach ND to zawsze ścisła czołówka w grach (a nawet powiem, ze są po prostu najlepsze) postanowiłem dokładnie się przyjrzeć tym uszom xD

Muszę z całą pewnoscia stwierdzić, że masz zwidy :P Uszy są ładnie wymodelowane i nie są z pewnością płaską teksturą. Najlepiej widać to pod koniec filmiku, na bliskich ujęciach głowy Drake'a.

Odnośnik do komentarza

Filmik całkiem fajny, dobrze widzieć Drake'a w garniturze i w miejskiej scenerii zawsze to jakaś odmiana. Może w tej odsłonie będzie troszkę akcji w normalnych miastach ze skradaniem się i z mniejsza liczba strzelania.

Imo wiecej zagadek, eksploracji(ale takiej bardziej wymagającej nie polegającej na waleniu ciągle w X...), a mniej strzelania to będę zadowolony.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, LBP2 i KZ3 juz sie pojawily, za kilka dni na rynku zagosci takze MS:A, a w tym miesiacu zobaczymy tez PS Move Heroes. Sony zatem pelna parą skupi sie na promocji Socom 4 i inFamous 2, oraz zacznie powoli odkrywac kolejne karty odnosnie Resistance 3, Last Guardian oraz Uncharted 3. Co do nowego gameplay'u - nie liczylbym na niego przed E3, na ktorym to Naughty Dog zechca nas zmasakrowac pustynia :thumbsup: Analogicznie zrobili przy Uncharted 2, z tym ze tam popisywali sie sniegiem. Do czerwca z pewnoscia jednak zobaczymy nowe screeny oraz poznamy kolejne informacje. A poki co jest w co grac :thumbsup:

 

PS. Nie przekonuje mnie nowy Ratchet A4O, a Twisted Metal... coz, wydaje mi sie ze nie ujrzymy go w tym roku, z uwagi na brak jakichkolwiek wiesci odnosnie tej gry, chociaz chcialbym sie mylic. Mam takze nadzieje, ze Sony tym razem nie popelni bledu jak w zeszlym roku, kiedy podczas walki o klientow w goracym okresie swiatecznym wydali tylko Gran Turismo 5. Poki co na ostatni kwartal tego roku maja wylacznie potwierdzona date wydania Uncharted 3, a Resistance 3 pojawi sie we wrzesniu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektórzy obawiali się, że gra może ucierpieć graficznie przez 3D, ale najprawdopodobniej dzięki niemu będzie wyglądać lepiej:

 

Uncharted 3: Drake’s Deception Supporting 3D, “Fire” Technology detailed!

Below is a summary of the 3D and Fire technology released by Naughty Dog. It’s been confirmed that Uncharted 3 will support 3d! After playing Killzone 3 in 3d I personally can’t wait to see Drake in 3D! Check out the full summary below!

 

3D:

  • 3D support planned from outset of development.
  • Built from the ground-up and fully integrated into Naughty Dog Engine 3.0.
  • Optimizations and technology developed for 3D support have benefited the 2D version.
  • Precise aiming, especially around corners, aided through 3D support.
  • Judging depth during traversal sequences aided through 3D support.
  • Player experience from the cinematic presentation during set piece moments enhanced (e.g. increased sense of vertigo, etc).

<br class="spacer_">

 

FIRE:

  • Particle system has been overhauled to allow the increase in number of effects and overdraw required for fire.
  • Simulation combined with intricate hand crafting used to create the feeling of being trapped in an inferno.
  • Fire actually affects the environment, changing traversal opportunities and creating and removing cover in combat situations.
  • Several additional animation layers for Drake, Sully, and enemies to ground them in the environment and what is happening around them.
  • Dozens of contextual animations for Drake stepping in, standing near, and taking cover by fire

 

http://www.lensoftru...ion-3d-support/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

z tego co o tym w wywiadzie mowili to w trybie 3D bedą uproszczenia graficzne "ale dzięki 3d i tak efekt bedzie nieco lepszy a te uproszczenia mniej sie bedą rzucac w oczy niż pozytywne efekt trybu 3d"

 

pytanie tylko jak bardzo mozna mu wierzyc ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nowe info o Uncharted 3 na PAX East 2011 http://www.naughtydog.com/site/post/pax_east_2011_is_only_one_day_away/

 

Gdzie będzie można wyrwać koszulkę U3

 

PAX-East-2011-tshirt-sample.png

 

 

Na której będzie kod na jedno z trzech DLC do multi

The second part is that each t-shirt comes with a voucher code redeemable for one of three future UNCHARTED 3: Drake’s Deception multiplayer DLC items! One of the items is a to-be-determined character skin sporting an in-game replica of the PAX East t-shirt we’re giving away. The other two items are for one of two skinned weapons.

 

We’ll be giving you more specifics on all three of these DLC items in the future, but trust me, you want to do everything you can to snag one of them if you have the opportunity to do so.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ściągam ten trailer w 3d zobaczymy czy do czegoś sie nadaje. oby dawał rade.

edit: jeżeli gra ma wyglądac tak jak ten trailer i te elementy gameplayu mają tak wyglądać... to ludzie kupujcie tv 3d! to wygląda Z>A>J>E>B>I>S>C>I>E. rozbity samolot wygląda mega, powiewająca arafatka nate'a doslownie wychodzi z ekranu ( a to pierdoła!) oglądałem 10 razy z rzedu i teraz podniosłem szczęke z podłogi, ide po ręczniki bo zabrudziłem dywan za szczescia.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szczerze to mi nic specjalnie nie przeszkadzało podczas ogrywania multi w Uncharted 2. Jedyne co mnie czasami irytowało to fakt, że musiałem czekać trochę dłużej zanim system wyszukał mi odpowiednią ilość graczy do zmagań w danym trybie.

 

Cieszy mnie, że ND chce opracować coś w stylu RDR czy AC: Brotherhood. W zalewie tych multi w FPS'ach takie świeże podejście do multi jest bardzo dobrą alternatywą. Czekam na kolejne info. Sony po tegorocznych E3 pewnie puści w październiku betę multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...