Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

@zalef88 - tak, gram na swoim koncie.

 

Muzyka w grze przy powerplay'ach jest świetna. Duży krok w przód względem poprzednich części. Na razie jest 5-6 map, w ciągu miesiąca mają dojść kolejne, a już w pełnej wersji w listopadzie jeszcze następne.

 

PS. To nie jest gra dla miłośników CoD czy BF3 - tutaj trzeba naprawdę dużo strzelać żeby zabić :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Bo oczywiście u nas jak zwykle są równi i równiejsi, ech. Coś czuję, że chyba oleję to multi, bo to będzie przecież masakra po premierze, kiedy wszyscy już od miesiąca będą znali mapy i mieli 35 lvl.

Przecież statystyki w dniu premiery zostaną wyzerowane.

 

PS. To nie jest gra dla miłośników CoD czy BF3 - tutaj trzeba naprawdę dużo strzelać żeby zabić :)

I za to wielkie dzięki ND, że nie poszli w stronę "realistycznych wojennych strzelanek", gdzie zazwyczaj wygrywa kamperstwo i szczęście nad prawdziwy umiejętnościami.

 

PS. Jest jeszcze GeoW i Halo, gdzie trzeba "wystrzelać cały magazynek", ale tylko dla posiadaczy X.

 

PS2. Właśnie zassałem bete, spadam grać. Wrażenie może późnym wieczorem.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

Bo oczywiście u nas jak zwykle są równi i równiejsi, ech. Coś czuję, że chyba oleję to multi, bo to będzie przecież masakra po premierze, kiedy wszyscy już od miesiąca będą znali mapy i mieli 35 lvl.

Przecież statystyki w dniu premiery zostaną wyzerowane.

Nie. Staty z tej bety mają przejść do fulla. :/

Odnośnik do komentarza

Kody chyba można dostać też pod tym adresem : http://adventure.subway.com . Po wypełnieniu swoich danych zostaniemy poproszeni o wpisanie jakiegoś kodu, podajemy to - MWN7HZ7L . Nie wiem czy to do końca chodzi o możliwość zgarnięcia kodów na betę ale byc może tak, jednak dostać je graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza

Kolejna/e szansa/e na zdobycie i ... kupienie kodów...

 

http://www.ebay.com/...=item3f0e8c6a30

 

MUST HAVE U.S. ACCOUNT TO ENTER THESE CODES PEOPLE. GO CREATE YOUR U.S. ACCOUNT AND GET YOUR PS3 READY FOR CODES THAT WILL BE POSTED RANDOMLY AT ANY TIME OF THE DAY CAUSE I CAN'T BE BOTHERED PLAYING WEIRD GAMES ANYMORE :Phttps://account.qriocity.com/pc/reg/account/create-account!input.action

 

chyba że mamy PS+

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftwitter.com%2F%23!%2FPlayStationEU%2Fstatus%2F120103614533480448&h=QAQDoCbMOAQDlp5areqrDuc4pOaOUqhbX1cRROM4Rym0_og

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Skoro już teraz rozdają na prawo i lewo "pełną wersję" multika, a kampanię singlową pewnie też już mają skończona, to czemu właściwie tak późno jest premiera?!

 

Nie jest późno, to normalna kolej rzeczy. Gry są kończone przeważnie na 3-4 tygodnie przed premierą a później jeszcze trzeba je wyprodukować, rozesłać itd.

 

Uncharted 3 miało być skończone 28 września (wnioskując po twitterze Taylora Kurosaki, Cinematic Production Lead) a tymczasem jeszcze nad nim pracują. Pewnie teraz mają zapieprz 24h na dobę :P

 

@Kuba0101 - to nie jest oficjalna strona facebookowa Uncharted 3. Jak chcesz oficjalnych informacji to szukaj na Twitterze Christoph Balestra, Evan Wells, Amy Henning czy Justin Richmond, no i oczywiście profil Naughty Dog.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Pograłem i.. znowu się napaliłem i nie mogę się doczekać listopada :P

Pominę kwestię grafiki bo ta, jak wiadomo urywa jaja (niby inne klimaty i rozmiar mapy mniejszy.... ale metro w U3 vs metro w BF3 (beta.. zobaczymy jak w pełnej) to różnica niemal generacji na korzyść U3 :P).

Widziałem 6 map. Dodatkwo trafiłem na tło w menu (nie wiem czy ta mapa jest dostępna w tej "becie" ) z zimową wersją mapy z DLC z U2 (nie pamiętam nazwy... ta mapa z łodzią podowdną na środku). Rewelacja :D

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Kurde, ja już tyle meczy zagrałem a jeszcze nie trafiłem na Yemen :confused: Nawet w głosowaniu go nie było.

 

Emet - jak będziesz grał na Desert Village i przyjdzie burza piaskowa to popatrz sobie jakie zajebiste god rays'y daje wtedy słońce jak coś stoi na jego drodze :) Kilka razy przez to zginąłem bo zamiast uważać na przeciwników to się na słońce gapiłem :teehee:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z bardziej zauważalnych zmian to lepszy balans broni no i strzelanie z biodra nie jest już takie skuteczne. W końcu M9 jest porządną bronią w multi. I dobra na średni dystans i z biodra świetna. Jednak grałbym kałachem gdyby nie to ,że zabrali mu ulepszenie Szybkostrzelności...przez to ta broń robi się dla mnie mało użyteczna.

Lipa,że praktycznie ciągle ze skrzynek wyciągamy medale zamiast skarbów. Z tego co zauważyłem wypadają tylko z zabitych przeciwników,ale to i tak rzadkość.

Kamera przy sprincie też się trochę różni takie odniosłem wrażenie. Mniej widać przez nią,ale to drobna zmiana.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...