Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay ma być pokazany 13-ego.

 

Myślę, że na VGA też pokażą gameplay. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że u jakiegoś Fallona by pokazali, a na VGA puszczą drugi teaser.

 

Dziwię się, że się dziwisz ;].

 

Zobacz nawet to w jaki sposób Sony dziś zapowiedziało swojego killera. Ot po prostu jak gdyby nigdy nic dali zielone światło jakiemuś serwisowi na dodatek 2-3 dni przed imprezą z ogłaszaniem. A zobacz jak zapowiedzieli U2; na VGA ale 2 lata temu gdzie ta impreza nic nie znaczyła.

 

A jeszcze jedno pierwszy gameplay z U2 wyciekł też bez żadnego szału ot pojawił się na GT (ten w którym Drake za osłoną widzi rozbijającego się busa; Nepal).

 

Ja myślę, że dokładnie tak będzie teraz na VGA pokażą 30 sekundowy teaser no a właśnie 13 u tego typa gameplay. Co i tak jest absolutnym szokiem, że tak szybkooo z drugiej strony może wiedzą, że ludzie tym razem nie wytrzymaliby do E3.

 

Na E3 pewnie pokażą jakiś "total rozpi.erdol" materiał tak jak rok temu ;].

 

Btw grafika grafiką ale liczę na równie wyczesany soundtrack co w jedynce i dwójce (Reunion :wub: ).

 

I równie zaje.bisty trailer co ten:

 

 

Zresztą kapitalne trailery to podstawa bo człowiek może je oglądać do premiery a i nawet po.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tak jest, dokladnie ten trailer cale czas trzymam na PS3 i nader czesto go ogladam.

 

Heh, dopiero co roz*ebał mnie 10-minutowy pokaz gameplay'u Killzone 3, a teraz dodatkowo wgniata mnie w glebe zapowiedz Uncharted 3.

 

Uncharted 3, Killzone 3, MotorStorm Apocalypse, inFamous 2, Ratchet & Clank All 4 One, Little Big Planet 2, Twisted Metal, DC Universe Online, Socom 4, PS Move Heroes, Sorcery, Resistance 3, the Agency i Last Guardian. Kiedy oni chca to wszystko wydac? G*wno mnie to obchodzi. Ja i tak kupie pewnie 70% tych gier :teehee:

 

Co do Last Guardian - wydaje mi sie, ze sony troche na odczepnego podalo date premiery gry jako swieta 2011. Gra bankowo zostanie przelozona na poczatek 2012. Troche sie martwie o ta gre :confused: Nie zebym nie ufal Fumito Uedzie(Ico i SotC byly wspaniale!), ale po ostatnich produkcjach japonskich developerow mam spore obawy... :huh:

 

Wracajac jeszcze do Uncharted 3. Nathan wydaje mi sie jakis dziwny z ryja, ale to szczegół. Jesli tamte screeny sa z gry to jestem pozamiatany.

I oby okladka okazala sie oficjalna - jest genialna!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jest, dokladnie ten trailer cale czas trzymam na PS3 i nader czesto go ogladam.

 

Heh, dopiero co roz*ebał mnie 10-minutowy pokaz gameplay'u Killzone 3, a teraz dodatkowo wgniata mnie w glebe zapowiedz Uncharted 3.

 

Uncharted 3, Killzone 3, MotorStorm Apocalypse, inFamous 2, Ratchet & Clank All 4 One, Little Big Planet 2, Twisted Metal, DC Universe Online, Socom 4, PS Move Heroes, Sorcery, Resistance 3, the Agency i Last Guardian. Kiedy oni chca to wszystko wydac? G*wno mnie to obchodzi. Ja i tak kupie pewnie 70% tych gier :teehee:

 

Co do Last Guardian - wydaje mi sie, ze sony troche na odczepnego podalo date premiery gry jako swieta 2011. Gra bankowo zostanie przelozona na poczatek 2012. Troche sie martwie o ta gre :confused: Nie zebym nie ufal Fumito Uedzie(Ico i SotC byly wspaniale!), ale po ostatnich produkcjach japonskich developerow mam spore obawy... :huh:

 

Wracajac jeszcze do Uncharted 3. Nathan wydaje mi sie jakis dziwny z ryja, ale to szczegół. Jesli tamte screeny sa z gry to jestem pozamiatany.

I oby okladka okazala sie oficjalna - jest genialna!!!

Przytyło sie chlopakowi

Odnośnik do komentarza

No właśnie, właśnie.

 

Nie żebym gustował w chłopcach ( :turned: ) ale zbrzydł jakoś ten nasz Drake. Ten z dwójki "ładniejszy" ale ja nawet wiem czemu jest brzydszy bo to wszystko wina Sucker Punch. ND im pomagało a przy okazji Suckerzy namówili ND do zmiany wizerunku Nathana krótko mówiąc mieli zły wpływ na ND ;p.

 

Ale jakby co zostaje nagonka i może zmienia facjatę na poprzednią hehe.

 

A tak na poważnie to może to akurat wina tej sceny, screena. Może Drake na kacu/zjeździe akurat jest czy coś w ten deseń.

 

PS. Tylko żeby mi Chloe nie oszpecili !!! O ile się pojawi... musi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie, właśnie.

 

Nie żebym gustował w chłopcach ( :turned: ) ale zbrzydł jakoś ten nasz Drake. Ten z dwójki "ładniejszy" ale ja nawet wiem czemu jest brzydszy bo to wszystko wina Sucker Punch. ND im pomagało a przy okazji Suckerzy namówili ND do zmiany wizerunku Nathana krótko mówiąc mieli zły wpływ na ND ;p.

 

Ale jakby co zostaje nagonka i może zmienia facjatę na poprzednią hehe.

 

A tak na poważnie to może to akurat wina tej sceny, screena. Może Drake na kacu/zjeździe akurat jest czy coś w ten deseń.

 

PS. Tylko żeby mi Chloe nie oszpecili !!! O ile się pojawi... musi.

 

To wina piasku i palącego słońca  8)  :D

Odnośnik do komentarza

Cholera, szybko to się wszystko dzieje. Zapowiedź, teaser, arty, okładka, screeny, 11 grudnia - trailer, dwa dni później live demo (jeszcze podobno w nadchodzącym EDGE ma być obszerna zapowiedź). Sony chce to w pierwszej połowie roku wydać czy jak? W sumie byłbym mega szczęśliwy jakby U3 pokazał się tak w maju, czerwcu albo nawet w wakacje (gorąco pustyni moglibyśmy odczuć na własnej skórze :sweat: ).

Odnośnik do komentarza

O lecie lepiej zapomnieć, dużo konsol by wtedy padło ;)

 

I tak w 2011 będą padać konsole jedna za drugą ;]. Chyba twórcy gier również zdają sobie sprawę, że w 2012 nastąpi koniec świata dlatego pakują wszystkie gry (prawie) na 2011. O ile w 2009 nie miałem wątpliwości jaka gra była grą roku tak w 2011 imo nawet taki U3 będzie miał ciężko.

 

Póki co 2011 jawi się jako "niebo dla graczy" iście bombowy i bezlitosny rok dla portfeli ;].

 

Mi osobiście do kompletnego zgonu brakuje jeszczeee tylko jednej małej, ogromnej zapowiedzi hehe ;].

 

Z innej beczki teraz to niemal pewne, że The Last Guardian bye bye z 2011.

 

PS. Mógłby ktoś poprawić nazwę tematu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zamartwil mnie cytat z ps3site: "Aspekt online będzie odgrywał tu główną rolę, więc twórcy skupią się zarówno na trybach co-op jak i competitive."

 

Mam nadzieje, ze ich nie pogielo... :ninja: :angry2: :ninja: :angry2: (niech wy.pie.rda.laja z multi)

 

Potem sie okaze, ze kampania bedzie jk MOH'ah i COD'ah- 5 godzinek a reszta multi.

naprawdę myslisz ze chlopaki oleja singla?

przy U2 tez byl placz ze po chvy multi...ze odbije sie to na singlu, a jak byly czesc z nas wie

poprost wzgledem GG przykladaja uwage do najslabszych elementow poprzedniej czesci :) nie to ze multi jest slabe...ale zawsze mozna zrobic lepsze

 

Akurat przy kooperacji jak chcą rozwiązać masę skryptów?

 

Kooperacja pewnie będzie tylko jakimś oddzielnym trybem, być może nawet z własnym scenariuszem. Nie wiadomo.

 

Słyszeliście może o Resident Evil 5? Pewnie rozwiążą to w ten sam sposób.

 

Co do skryptów to w każdym co-op panuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Jeśli nie będziesz w miejscu, w którym dzieją się jakieś ciekawe rzeczy to możesz winę zrzucić tylko na siebie. Trzeba było nie grać z idiotami.

 

Na długo zapamiętam grę w RDR z przypadkowymi graczami. Gość chciał, żebym dołączył do gangu. Dołączyłem. Po chwili wysłał mi wiadomość, że chce wykonać jakąś misję i zaznaczył miejsce na mapie. Po dojechaniu na miejsce zdążyłem tylko postrzelić jednego z bandytów po czym pojawiły się statystyki:

Czas gry: 5 sekund

Liczba zabitych bandytów: 0

Misja zakończona.

Specjalne zadania: Zagraj z kompletnym idiotą: Wykonane

 

W teorii wszystko wygląda świetnie ale w praktyce to się nie sprawdza. Przestałem już szukać osób, z którymi można normalnie zagrać. Zazwyczaj po sieci grają dwa typy ludzi: potrafiący grać oraz potrafiący myśleć. Tych, którzy potrafią jednocześnie grać i myśleć naprawdę ciężko jest spotkać. Dlatego też wolałbym aby nie wpychano do trybu fabularnego co-opa.

 

Co do twarzy Drake'a to ten dziwny wygląd jest spowodowany przymkniętymi oczami. Na pustyni jest ostre słońce a mimika w Uncharted nie jest perfekcyjna.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Cholera, szybko to się wszystko dzieje. Zapowiedź, teaser, arty, okładka, screeny, 11 grudnia - trailer, dwa dni później live demo (jeszcze podobno w nadchodzącym EDGE ma być obszerna zapowiedź). Sony chce to w pierwszej połowie roku wydać czy jak? W sumie byłbym mega szczęśliwy jakby U3 pokazał się tak w maju, czerwcu albo nawet w wakacje (gorąco pustyni moglibyśmy odczuć na własnej skórze :sweat: ).

Heh, moze chca przed tegorocznym Bozym Narodzeniem zaimponowac graczom, ktorzy wciaz nie moga sie zdecydowac czy kupic ps3 czy X360. Czuje, ze na tegorocznym VGA w temacie ps3 dziac sie bedzie na prawde wiele!

Odnośnik do komentarza

Faktycznie na lato nie ma szans:

"We’re really excited (and can now breathe a sigh of relief) to have announced UNCHARTED 3—we’re absolutely looking forward to working hard on the game over the next year and telling you all about it along the way!" http://www.naughtydog.com/site/post/uncover_the_truth_in_uncharted_3/

 

No cóż, trzeba będzie jakoś wytrzymać jeszcze cały rok. Ale podobnie jak Litwin25, po pierwszym trailerze (no i może jeszcze ten gameplay z poniedziałku) przestaje oglądać wszystkie materiały. Szkoda sobie psuć niespodziankę (w końcu przed U2 widzieliśmy już wszystkie najlepsze akcje, m.in. helikopter, pociąg czy walący się budynek).

 

@Mr. Blue -> Jak możesz to uaktualnij informacje w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...