Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie był czołg w U2 w Wiosce, co prawda grałem głównie tylko w bete ale teraz coś mi świta hehe.

 

A z Lotniskiem i samolotami to szczerze mówiąc nie wiedziałem, bardzooo rzadko trafiam na ta mapkę (na szczęście).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości zapytam: jaką przewidujecie sprzedaż U3? Myślicie, że U3 będzie pierwszym ex'em od Sony, który pobije ilość sprzedanych egzemplarzy poprzednika (chodzi mi tu tylko o tą generację)? I, żeby nie było, nie oceniam gier po ilości sprzedanych egzemplarzy (bo musiałbym uwielbiać serię COD i w ogóle fpsy, za którymi nie przepadam, poza nielicznymi wyjątkami) i nie rozumiem jak ktoś się może tym sugerować przy wyborze gry (o ile takie osoby w ogóle istnieją), i jakby to powiedział Słupek, i tak biorę U3 na premierę, nawet jeśliby się sprzedał w nakładzie 1000 egzemplarzy :P , więc pytam tylko tak z czystej ciekawości . A wracając do pytania, to obawiam się, że Sony trochę przejedzie się na tym, że wydaje U3 w środku wojny między BF3 a MW3 (a wiadomo, że porównując marketing/kampanie promocyjną EA i Acti - Sony nie ma szans), a nie można też zapominać o takim Skyrim czy AC:R (a wcześniej jeszcze wyjdzie Gacek). Ja tak obstawiam z 2,5, góra 3 mln do końca roku, chociaż życzę ND i Sony nawet tych 5 czy 6 mln (ale serio bym się zdziwił jakby doszło do takich liczb).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

GT5 ani MGS4 nie pobije

Z tym pytaniem: "Czy myślicie, że U3 będzie pierwszym ex'em od Sony, który pobije ilość sprzedanych egzemplarzy poprzednika?", chodziło mi bardziej oto czy U3 przebije sprzedaż U2, bo jak na razie w przypadku pozostałych ex'ów sprawa wygląda tak (jeśli chodzi o sprzedaż): LBP>LBP2, M:PR>M:A, R2>R3, KZ2>KZ3, iF>iF2, Ratchet:ToD>ten nowszy (i często jest to zdecydowana przewaga), a powinno być raczej na odwrót, bo w końcu i konsol, więc graczy przybywa i same sequele w gruncie rzeczy są lepsze, ładniejsze, bardziej rozbudowane itp. Ale oczywiście życzę U3 nawet i pierwszego miejsca pośród ex'ów :) .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w Playstation Home pojawila sie miejscowka z Uncharted 3:

http://blog.eu.plays...ed-3-hits-home/

 

Przyznam, ze prezentuje sie calkiem dobrze, fajny pomysl - chetnie to sprawdze. :)

Ja wlasnie sciagam, miejscowka wazy 32MB - sciagajcie, spotkamy sie na miejscu. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Myślę że U3 sprzeda się ciut gorzej niż dwójka (tak z ciekawości, ile jej zeszło do dnia dzisiejszego?). Uncharted jest mocną sprawdzoną marką ale kierowaną do konkretnego odbiorcy. Kupno 3 części bez znajomości dwóch poprzednich dla większości ludzi może być kiepskim pomysłem.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Mnie się to wydawało logiczne że obcując z czymś najlepiej zacząć od początku :) Tyczy się to filmów, książek no i gier.

Muszę przyznać że w przypadku Uncharted sam zacząłem od 2 części, dostałem ją w zestawie przy zakupie konsoli, zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Szkoda jednak że nie zagrałem najpierw w jedynkę bo podobno też świetna ale gdy ją odpaliłem po przejściu "dwójki" to kompletnie mi nie podeszła.

Odnośnik do komentarza

No ja jedynkę dostałem w zestawie z ps3, przeszedłem, zrobiłem wszystko oprócz crushingu, pozyczylem u2 od kumpla, wyplatynowalem i wróciłem do jedynki i wyplatynowalem. Ani przez moment nie poczułem ze gdybym nie zagrał w jedynkę coś bym stracił. :).

 

A nie czułbyś, że ominąłeś za(pipi)istą grę ? ;)

Odnośnik do komentarza

Gdybym nie zagral, pewnie bym nie poczuł :) tak samo jak nie poczułem ze ominalem niby świetna serie MGS czy dwa pierwsze God of Wary :)

 

Choć po ograniu u1 wiedziałem ze to jedna z najlepszych (dla mnie mimo wszystko nawet lepsza od u2) gier na maszynkę Sony.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...