Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pierwsza ocena dla Uncharted 3, od hiszpańskiego magazynu Playmania (ponoć bardzo znany tam): 9.9

Jest to najwyższa ocena jaką wystawił ten magazyn, Uncharted 2 dostało u nich 9.5

Wniosek z recenzji jest taki: "the best adventure in the videogame's history although in some parts it is similar to Uncharted 2".

 

Skany: http://gamingeverything.com/10506/first-uncharted-3-review-is-in/

 

Uwaga na duże spoilery w postaci wcześniej niepublikowanych zdjęć.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Nowy spot telewizyjny z USA. Zawiera nowe sceny, więc uwaga dla tych co nie chcą żadnych spoilerów :)

Nie - wcale nie spoilerujesz bo ja na przyklad od zawsze wiedzialem, ze

 

Drake bedzie jezdzil konno.

 

Brawo dla ciebie........ :sleep:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Bo to jest gif z Ps4 ;p

Nie wierzę, że ND nie podpisało cyrografu; dusze w zamian za dodatkowego kopa do Chlebaka ;p Jestem ciekaw ile Plejaków padnie podczas grania w U3 <odpukać> xD

 

Btw spoiler sugerujący co jest na gifie i w reklamówce:

 

 

Czy tylko mi się skojarzył ten gif z RDR? Heh tylko oczywiście tutaj/U3 o wieleee ładniejsze, chciałbym żeby tak nowy RDR wyglądał na next genach.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Bo to jest gif z Ps4 ;p

Nie wierzę, że ND nie podpisało cyrografu; dusze w zamian za dodatkowego kopa do Chlebaka ;p Jestem ciekaw ile Plejaków padnie podczas grania w U3 <odpukać> xD

 

Btw spoiler sugerujący co jest na gifie i w reklamówce:

 

 

Czy tylko mi się skojarzył ten gif z RDR? Heh tylko oczywiście tutaj/U3 o wieleee ładniejsze, chciałbym żeby tak nowy RDR wyglądał na next genach.

 

Wypluj te słowa, mi na U2 padł napęd...i teraz fat tylko do psn służy.

Odnośnik do komentarza

Kampania na 9h ale na crushing i z skarbami?

 

Meh, kolejny. Czy Ty naprawdę sądzisz, że zbieranie jakiś durnych skarbów dostarczy mi takiej samej rozrywki jak główna kampania? Równie dobrze mogę powiedzieć, że MW3 potrwa co najmniej 15 godzin, no przecież zanim te wszystkie laptopy pozbieram...

 

To takie ekscytujące! Łazić przez 15 minut po jednej lokacji i szukanie znajdziek! Tylko na to czekam!

 

Jak ktoś lubi maksować tytuły to proszę bardzo, ale nie wmawiajcie sobie, że zbieranie jakiegoś nic nieznaczącego syfu to nieodrębny element każdej gry singlowej i że każdy traci nie wiadomo ile czasu, żeby ten cały syf pozbierać. To tylko sztuczne wydłużanie sobie rozgrywki...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...