Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

A Ty nie? :)

nie widze powodów do masturbacji po tym filmiku. nawet nie dygnął mi. nie rozumiem fenomenu oceniania gry pod względem grafiki "po filmiku z internetu" narazie to wygląda imo jak u2 z plusem. z resztą po co sie rozpisywać... to jest reklama a reklama ma wyglądać dobrze. tyle.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Trochę przesadzacie z tymi spoilerami bo AŻ takich rzeczy tam nie ma. No mozna sie domyślić ze w pewnych miejscowkach Nathan będzie bo to taka gra. Jak grasz w God of war to tez spodziewasz sie gdzie będzie chodził kratos i nie jest to siedmiomilowy las :) na filmiku wyglada to oblednie, ale tak jak powiedział orzeszek to ma tak wyglądać. Co nie zmienia faktu ze podczas gry dużej różnicy nie będzie bo to Uncharted od ND. A każda ich gra powoduje szczekopad i tym razem tez tak będzie :) (pipi) jeszcze tyle trze będzie czekać :((((((((

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Czesc. Czy wie ktos może czy jeśli kupie Uncharted 3 w Holandii to będe miał polska wersje jezykowa do wyboru. U2 kupowałem w NL i niestety polskiej wersji do wyboru nie miałem.

podobnie jest z wersja IE(tylko ang.), dlatego proponuje zamowic w sklepie: http://www.sklep.psxextreme.pl/

jedyny minus to czas, jaki trzeba odczekac na przesylke :confused:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Wygląda świetnie, a orzeszek się nie zna :( chce zostać zniszczony graficznie, mam nadzieje, że jak odpalę U3 w 3D to powiem sobie no kurwa na taką grafę czekałem !

wypomne Ci to po premierze. Zakład o browce ze 3d bedzie zasysać jak te z resistance 3? :P

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czesc. Czy wie ktos może czy jeśli kupie Uncharted 3 w Holandii to będe miał polska wersje jezykowa do wyboru. U2 kupowałem w NL i niestety polskiej wersji do wyboru nie miałem.

podobnie jest z wersja IE(tylko ang.), dlatego proponuje zamowic w sklepie: http://www.sklep.psxextreme.pl/

jedyny minus to czas, jaki trzeba odczekac na przesylke :confused:

Nastepnym razem jak nie wiesz to nie strzelaj.

 

W UE wychodzi jedna wersja zawierającą 15 lub 18 jezykow. Nie pamietam dokładnie. Ale przykład masz juz w becie dostepnej dla PS+. Wszystkie jezyki do wyboru.

 

Tak samo jak w Kz2 , KZ3, GT5 i I2

Edytowane przez Welniak
Odnośnik do komentarza

Empik.com ustalił mi datę dostarczenia gry na 3 listopada dopiero, a zaznaczam, że do tej pory wszystkie gry od Sony miałem od nich już przed premierą (zgodnie z przewidywaną datą podaną w statusie zamówienia, zawsze się zgadzało wszystko). Nie wiem czy tym razem spóźnia się SCEP, czy sam sklep, bo w wypadku GoW Collection vol 2 czy Team Ico też były cyrki. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja z innym sklepami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...