Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz ludzie grajacy na konsolach nie widzieli jak moze wygladac GTA IV na PC, wiec dla nich taka grafika to szok. Jak dla mnie nie ma podniety. Mam szczera nadzieje, ze trailer jest z wersji na konsole.

 

Mam kompa który odpala na ultra BF3, nie mówiąc o GTA IV z modem icehancer, nie zmienia to faktu że ten trailer zrobił na mnie mega wrażenie. No i? Naprawdę nie wiem czego niektórzy wymagali...

 

Ściągnąłem trailer w 720p, obejrzałem już paręnaście razy i stwierdzam że jest to wersja z konsol.

Odnośnik do komentarza

Dupy nie urywa. Jest bardzo dobrze, i tyle. Pierwszy trailer czwórki to co innego, bo skok między generacjami był ogromny, sam trailer był też pompatycznie zrobiony.

 

Co mnie cieszy? Powrót do świetnego San Andreas, do jego możliwości! Tereny pozamiejskie, samoloty, jakaś siłka, a to wszystko na pewno tylko początek możliwości (pamiętacie jak to było z GTA SA? Każdy news to kilka nowych punktów, co można jeszcze zrobić) - HELL YEAH!

 

Grafika to nie jest jakieś urwanie dupy, serio. Poziom RDR przeniesiony do miast. Dużo lepiej przecież od GTA IV nie może być, wszak to te same konsole (to na pewno nie są next geny, nic o nich jeszcze nie wiadomo, a R* miałoby mieć grywalny kod!?).

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ciągle liczyłem że będzie to już next-gen odsłona serii... Sama gra pewnie będzie świetna, w końcu to GTA, ale szczerze mówiąc jakoś szczególnie podjarany nie jestem - a przynajmniej nie tak jak parę lat temu przy okazji GTA IV.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą pierwszy trailer GTA IV też nie miał na końcu logo żadnej konsoli także przypuszczenia, że GTA V może wyjść na next geny bo nie ma logo PS3 ani X0 są przesadzone ;p

 

A grafika, owszem bardzo ładna ale bez przesady że nie do ogarnięcia przez obecne konsole - spójrzcie chociażby na krajobraz w RDR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...