Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie napisal ze Michael to wypisz wymaluj Tony Soprano z Rodziny Soprano :D ( stary włoski gangol z doświadczeniem życiowym, wizyty u psychologa , podobna rodzinka ( zona corka i syn ) , i posiadlosc z basenem )

 

Racja. Dopiero za 10 obejrzeniem skumałem nawiązanie do Sopranos. Gangster z rodzinką i basenem na terapii to nie przypadek :)

Odnośnik do komentarza

Swietny trailer, super muzyka, a do tego akcja i humor - Trevor jest konkretny, do tego ten rottweiler !

Pewnie od razu po nim sklepy internetowe przezyly oblezenie - miliony osob zlozylo preorder na gre.

 

Ja czekam na ogloszenie limitowanej wersji, ale preorder i tak zloze wczesniej, nie w dniu premiery leciec do sklepu zastanawiajac sie czy jeszcze cos zostalo, lepiej wczesniej zamowic i miec pewnosc

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu trailera wciąż szukam szczęki. To będzie po prostu poezja.

Po ogólnikowej analizie wnioskuję, że Michael będzie takim mózgiem ekipy. On planuje, analizuje akcję, Trevor to człowiek od materiałów wybuchowych,broni, sprzętu, rozwałki i odciągania uwagi, a Franklin będzie człowiekiem od transportu i fur (czyli skombinować odpowiednią brykę i po akcji efektownie uciec).

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki... tej z technikaliami ;)
Wygląda na to, że ten trailer (imo w przeciwieństwie do pierwszego) był nagrany rzeczywiście na bazie konsolowego kodu.
Na Beyond3D jeden koleś "przeanalizował" trailer w dobrej jakości i twierdzi, że zastosowano wersję FXAA identyczną do tej z Maxa 3 w wersji na PS3. Ponoć ta z X'a działa odmiennie... stąd teoria, że trailer to materiał z PS3.

Odnośnik do komentarza

Trailer jak trailer, szału nie robi, choć 3 bohaterów i ogromny świat robi wrażenie. Na pewno będzie to najlepszy sandboks, ale czy najlepsza gra ever? Z takim wnioskiem wole się powstrzymać dopóki jej nie ogram ^_^ . GTA IV mnie w kilku kwestiach zawiodło, więc wole na chłodno podchodzić do nowej gry Rockstar niż narobić sobie ochoty, a póżniej znów się rozczarować.

Mam teź nadzieje że przy tak ogromnym terenie działań i żróżnicowaniu rzeczy gra nie zostanie zjedzona przez robactwo które nie pozwoli w pełni cieszyć się z rozgrywki (nowy trend naszych czasów, powitalny patch przy odpalaniu gry, a pózniej następny i następny :angry: )

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi twarz Michaela jakoś tak nie podchodzi? Nie wiem czy to wina Max Payne 3 gdzie postacie jakby nie patrzeć miały więcej wszystkiego. Dajcie znać czy też tak macie, czy może czas się udać do okulisty?

 

edit: oficjalnie już nie wiem dlaczego

 

Najmilszy z trójki wydaje mi się Trevor

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

mi tez sie niezbyt podoba twarz michala, glownie przez zaciśniete wargi, takie brzydal z niego, (estetycznie a nie graficznie)

 

murzyn troche nijaki, taki zwykły

 

a trevor wyglada spoko, odpowiednio do swojej osobowości

 

 

jednak nadal mam nadzieje na zmiane fryzury i zarostu zeby chociaz troche dopasowac ludzików

 

 

 

EDIT

mowiac o brzydkiej twarzy michała nie mam na myśli jakości graficznej czy detali, poprostu szpetny z niego człek :P takie zaciśniete małe usta ma :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Twarze bohaterów rzeczywiście nie są jakieś napakowane detalami, ale mi taki poziom w zupełności wystarcza. Trochę mnie zaskoczył wygląd Michaela. Po tych ostatnich artworkach z GI myślałem że go odmłodzili. A na trailerze jest wyraźnie starszy. I jakiś taki sympatyczny się wydaje, ciepły :) Do Trevora nie mam żadnych uwag, jest taki jak trzeba. Franklin póki co wydaje się najmniej interesujący.

 

Mam wrażenie że dużo osób nadrabia teraz serialowe zaległości. Relacje z synem będą pewnie w stylu White-Pinkman.

Odnośnik do komentarza

technicznie twarz Maxa deklasuje wykonaniem trójkę bohaterów z GTAV ale za to ich animacja bije tą z MP3...baaa jest szansa,że będzie nawet lepiej niż w LA Noire sądząc po trailerze.

 

Dla mnie graficzno/techcznicznie ten trailer jak na możliwości konsol przedstawia się obłędnie, wręcz nie wierze,że to tak dobrze będzie wyglądać. Jeśli R* zapewni framerate na poziomie 25-30fps to będzie to bezapelacyjnie najbardziej spektakularne osiągnięcie w dziedzinie programowania na konsolach ever

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy tylko mi twarz Michaela jakoś tak nie podchodzi? Nie wiem czy to wina Max Payne 3 gdzie postacie jakby nie patrzeć miały więcej wszystkiego. Dajcie znać czy też tak macie, czy może czas się udać do okulisty?

edit: oficjalnie już nie wiem dlaczego

Najmilszy z trójki wydaje mi się Trevor


Mi się strasznie kojarzy z Michaelem Madsenem.

MichaelMadsen.jpg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...