Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie.

czytaj temat.

 

Jaki jest sens robienia GTA V na next geny, powiedz mi? Wiesz, że wymagałoby to całkowitej przebudowy silnika? Niech Piątka będzie uwieńczeniem tej generacji, bez żadnych konwersji. A poza tym Rockstar nigdzie nie mówiło o czymś takim.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie.

czytaj temat.

 

Jaki jest sens robienia GTA V na next geny, powiedz mi? Wiesz, że wymagałoby to całkowitej przebudowy silnika? Niech Piątka będzie uwieńczeniem tej generacji, bez żadnych konwersji. A poza tym Rockstar nigdzie nie mówiło o czymś takim.

 

Powiedz mi, wyczytałeś to z palców? Skąd ta bzdura o nowym silniku?

Wystarczy, że R* zrobi to samo co z porządną konwersją PC - podbije rozdziałkę, doda tesalację i porządne oświetlenie. Na starcie otrzymujesz grę wyglądającą lepiej od COD: Ghost. Nowe konsole mają strukturę żywcem wyjętą z high endowych PC, więc żadnego kłopotu nie ma. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza

co do tej minimapy to myśle że nie będzie taka zła, może i mniej "stylowa" ale chyba bedzie bardziej praktyczna, na filmikach widać że jest dynamiczna, obraca sie i oddala w zalezności od sytuacji (bardzo oddalona gdy lecimy), to może sie przydać

schematyczna mapa 2D w kółeczku czasami powodowala że niewiele było widać konkretów i trzeba było wchodzic do mapy z menu

Odnośnik do komentarza

Każde duże GTA wyszło na PC i nie łudźcie się, że 5 nie wyjdzie. Obecnie granie na PC jak nigdy jest zbliżone do doświadczeń z konsolą, jest relatywnie tańsze (steam nasz Bóg) i o wiele ładniejsze. Nic dziwnego, że przechodzi prawdziwy renesans. Spóźnione RDR PC tylko potwierdza, że R* nie popuści i zabierze się za konwersję po premierze na curent geny. 

Odnośnik do komentarza

co do tej minimapy to myśle że nie będzie taka zła, może i mniej "stylowa" ale chyba bedzie bardziej praktyczna, na filmikach widać że jest dynamiczna, obraca sie i oddala w zalezności od sytuacji (bardzo oddalona gdy lecimy), to może sie przydać

schematyczna mapa 2D w kółeczku czasami powodowala że niewiele było widać konkretów i trzeba było wchodzic do mapy z menu

 

A poprzednie minimapy nie robiły dokładnie tego samego :teehee:?

 

RDR na PC!? O czym Ty mówisz Blue!? To byłoby piękne!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Uspokójcie emocje pany, przecież Blue sobie wyssał z palca te info o RDR na PC... 

Póki co się jakoś trzymam (chociaż nie jest łatwo, ale podtrzymuje mnie myśl, że jak obejrzę to nie będę mógł powstrzymać hype i już teraz będę chciał zagrać) i nadal nie obejrzałem tego gameplayu, jestem z siebie dumny :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...