Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że są. Należą do kanonu trójki, VC i SA. 

 

Do obecnego kanonu należy GTA IV z dodatkami, CW i niewydana V ;)

 

W końcu w VCS poznajemy historię brata Lance'a Vance'a. Natomiast w LCS gramy przyszłym postrachem LC czyli Tonim (pipi)rianim.  ;)

Te gry w pełni należą do kanonu serii. 

 

Dobra, walnąłem głupotę. Nie bijcie.

A tak na serio - nie grałem w te gry, nie wiem jakie mają podłoże fabularne. Po prostu pomyślałem, że gdy te dwie gry wyszły na hanhelda to są takim kieszonkowym GTA z nową historią nie mającą niczego wspólnego z GTA III czy VC. A tu jak się dowiedziałem, jednak są to pełnoprawne części. Dzięki za poprawienie.

 

 

GTA V i tak wyjdzie na PC. :sorcerer:

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że są. Należą do kanonu trójki, VC i SA. 

 

Do obecnego kanonu należy GTA IV z dodatkami, CW i niewydana V ;)

 

W końcu w VCS poznajemy historię brata Lance'a Vance'a. Natomiast w LCS gramy przyszłym postrachem LC czyli Tonim (pipi)rianim.  ;)

Te gry w pełni należą do kanonu serii. 

 

Dobra, walnąłem głupotę. Nie bijcie.

A tak na serio - nie grałem w te gry, nie wiem jakie mają podłoże fabularne. Po prostu pomyślałem, że gdy te dwie gry wyszły na hanhelda to są takim kieszonkowym GTA z nową historią nie mającą niczego wspólnego z GTA III czy VC. A tu jak się dowiedziałem, jednak są to pełnoprawne części. Dzięki za poprawienie.

 

 

GTA V i tak wyjdzie na PC. :sorcerer:

 

 

Na PS2 też wyszły LCS i VCS. Jak coś to kombinuj emulator PS2 / PSP na PC i nadrób braki. 

Odnośnik do komentarza

kolejna z zastanawiajacych mnie rzeczy:

 

przy zmianie bohatera, tym kolku w p/d rogu widzimy trzy avatary glownych bohaterow jak i na dole taka zakryta postac. ludzie spekuluja ze jest to nasza postac ktora bedziemy rozwijac w multiplayerze. Mnie zastanawia fakt czy to mozliwe by ta postac grala jakas trzecioplanowa role w fabule w formie jakiegos niemego pomagiera? dane byloby nam kierowac wtedy nie 3, ale 4 zroznicowanymi postaciami. dla mnie spoko opcja rozbijac sie po miescie inna niz glowni bohaterowie postacia, nawet jesli to niemy skin. nigdy nie bylo nam dane przejac sterow nad postaciami drugoplanowymi. Ciekawe czy to uwzglednia, cos fajnego mogloby z tego wyjsc, moze przewidziany jest wybor jakis unikalnych dla tej postaci specjali ktorych nie ma zaden z podstawowej trojki. co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza

Scigacz jest ewidentnie wzorowany na Kawasaniki Ninja, nice :). Dodatkowo ma naklejke Sprunk, czyli mozliwe, ze przyjdzie nam scigac sie maszynami sportowymi, takimi wiecie, obrandowanymi.

Takie maszyny były już w GTA IV przecież.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...