Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Bierze ktoś z was poradnik od Bradygames? Złożyłem preordera na limitke jeśli będzie równie dobry co przy rdr to myśle że będą to dobrze wydane pieniądze :)

Już limitowany do spółki z collector's edition zamówiony;) Ktoś tam napisał, że cena zaporowa. Z game.co.uk z wysyłką jakieś 120zł to ja wiem czy to taki dramat za 500 stron w twardej oprawie na kredzie? Do RDR poradnika nie mam, ale od Brady Games mam poradniki do Fallout'a 3, Fallout: New Vegas i GTA IV. I muszę powiedzieć, że limitowany poradnik do Fallout New Vegas (pre-war edition :)) wygląda kozacko! Zawsze kupowałem te poradniki, a potem leżały żeby mnie nie spojlerowały, patrzyłem co się dzieje po ukończeniu singla. Ale i tak jest duuuuużo do poczytania poza typowym walk-through. Ja je kupuję dla wartości czysto estetycznych. Ładnie wyglądają i zawsze mnie jara dodatkowa liczba artwork'ów i innych pierdół - szczególnie tych dotyczących GTA V ;) No, a poza tym elegancko jest wszystko napisane i fajnie się to wszystko czyta - jak standardową książkę.

 

PS. Teraz sprawdziłem, że poradnik do Fallout 3 nazywał się pre-war edition. Ten do Fallout: NV nazywał się zwyczajnie collector'a edition ;)

Odnośnik do komentarza

A wiesz może czy musze zamówić preordera aby mieć te dodatkowe arty czy co tam jest :P bo wolałbym poprostu podejść do game'a w dzień premiery.

http://www.game.co.uk/en/grand-theft-auto-v-limited-edition-hardback-strategy-guide-233457

 

Get an exclusive lithograph when you pre-order the BradyGames Strategy Guide

 

Czyli tak, trzeba złożyć pre-ordera. Chociaż z doświadczenia wiem, że różnie z tym bywa. W czasach kiedy jeszcze mieszkałem w Anglii pamiętam, że kupowałem Soul Calibur IV. I jak się złożyło pre-ordera to było do gry dodawane blaszane pudełko. Ale nie wiedziałem o tym. I manager akurat stał za kasą i się mnie pyta czy składałem pre-ordera na tę grę. Ja mówię, że nie. A on się na mnie tak dziwnie patrzy i się jeszcze raz pyta: 'Did you pre-order SCIV?'. A ja na to: 'No jaszka, że tak!' ;) Także jak będą mieli zapas i dobry humor to może dadzą Ci 'ot, tak'.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy było ale w GTA ONLINE 

 

Będzie giełda na której będzie można inwestować pieniądze to wiadomo ale podobno jeśli kupimy np udziały w firmie produkującej luksusowe samochodu i będziemy ze swoim gangiem kraść lub niszczyć w mieście tego producenta bryki stworzymy większe zapotrzebowanie a co za tym idzie wzrośnie cena akcji :).

Osoby które grały w online i używały HS twierdzą że ich postać symuluję ruchy warg wypowiadanych słów przez HS, mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Informacje podane przez Ciebie pochodzą od samego Leslie Benziesa, prezesa Rockstar North, z którym to wywiad przeprowadzili goście z CVG. A ten ruch warg to oni sami zaobserwowali podczas oglądania potyczek online. Twoja postać nie tyle symuluje ruch warg, co po prostu otwiera i zamyka buzię mniej-więcej w czasie kiedy my mówimy do HS'a;) Fajnie będzie gdy na chacie będzie np. głośno grała muzyka, która headset będzie zbierał. Avatar w grze będzie kłapał jadaczką bezustannie ;)

Odnośnik do komentarza

Info z gta-five.pl

 

Na łamach rosyjskiego serwisu Take2Games.ru pojawił się artykuł traktujący o najnowszej grze od Rockstar. Oczywiście chodzi o Grand Theft Auto V. Artykuł sam w sobie nie zawiera nic specjalnego, lecz postanowiłem go nieco streścić i przedstawić Wam najciekawsze informacje. Niektóre z nich znamy już od dawna, ale część z nich jest intrygująca. Zapraszam do listy poniżej.

 

Co nam Rosjanie napisali o GTA V:

- W grze występuje bardzo dużo gatunków zwierząt, a wśród nich są jelenie, króliki, wiewiórki, kozice górskie, niedźwiedzie, rysie, żółwie, kojoty, psy, koty, szczury, pumy, wilki oraz rekiny.

- Można używać noża pod powierzchnią wody.

- Można tam znaleźć (pod wodą) zatopione statki, platformy wiertnicze oraz fabryki.

- Zwierzęta można spotkać nie tylko na lądzie, ale również w powietrzu i pod wodą.

- Podczas skakania ze spadochronem będzie można obserwować różne stada ptaków.

- Maski odgrywają bardzo ważną rolę w grze, a jest ich ponad 20.

- Można spotkać szczury panoszące się po ciemnych uliczkach Los Santos.

- W grze jest czołg.

- Można dawać psom obroże przez co stają się nasze.

- Rekiny mogą atakować w grupach.

- Można wynająć prostytutkę w strip clubach.

- Modyfikując broń można dodać tłumik, wizjer snajperski, latarkę, celownik laserowy lub prostu zmienić jej kolor.

- Ponad 200 pojazdów, a w tym samochody, rowery, przyczepy i bombowce.

- Będąc pod wodą zgubisz policję.

- Ale należy pamiętać, że policjanci potrafią pływać.

- Misje łowne nie będą odbywać się tylko na lądzie, a również pod wodą.

- Niektóre misje są tak trudne, że będzie potrzebna pomoc najemników takich jak snajpera, hakera, prostytutki czy zwykłego zbira.

- Ponad 30 rodzajów ubrań i akcesoriów oraz ponad 15 fryzur i wzorów tatuaży.

- Auto można tuningować zmieniając body kit, światła, maski, grille, koła, dodając spoilery, neony, klatki i pancerz.

 

źródło: http://take2games.ru/2013/08/prevyu-gta5-ambicioznaya-zhizn/

 

 

No i pojawiło się GTA V na PSS po wyszukaniu przez wyszukiwarkę na konsoli - 17,2GB - 279zł

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...