Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Lub temat oleja skoro bedzie mozna miec kazdego psa jakiego sie spotka.

 

Co do spoilerow to tutaj widze ze sa nadpobudliwe osoby, uwazam ze dopoki nie ma mowy o fabule i jej przebiegu to glupie reklamy nie powinny byc w spoilerach, a jesli tak bardzo innym to przeszkadza to niech nie wchodza na forum i nic nie czytaja, bo jeszcze zobacza ile wysokosci ma glowny bohater i popadna w zalamanie

 

to Twoje zdanie. ludzie mają prawo tutaj wchodzić bez obawy, że trafią na zawartość, której sobie nie życzą. nie można im tego zabronić. nawet głupie reklamy mogą być dla kogoś tak istotnym smaczkiem, że chcą je przeżyć osobiście podczas grania i traktują je jako niespodziankę. powstał osobny temat o spoilerach itd. kto chce to tam wejdzie i obejrzy sobie te reklamy czy coś innego. ten temat ma pozostać czysty.

Odnośnik do komentarza

Kurde, czujecie to 21 DNI!!!!

3 TYOGODNIE!!!

 

A przy okazji odświeżenia sobie EFLC to zamiast robić misje to zwyczajnie w świecie jeżdżę po mieście zgodnie z przepisami, czyli czerwone światło - stop, czekam w korku, jadę np. pograć w golfa, parkuję elegancko na parkingu, kończę, wsiadam, jadę do domu. Takie pierdoły, ale jakie zaje.biste. :D

 

Ja robię speedruna z misjami w GTA IV i EFLC. Obecnie w czwórce tak przygazowałem, że mam ostatnie misje od makaroniarzy, a nie rozgrywałem jeszcze Holland Play od Playboya X.

 

ps. szybko zleci te 3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

 

Lub temat oleja skoro bedzie mozna miec kazdego psa jakiego sie spotka.

Co do spoilerow to tutaj widze ze sa nadpobudliwe osoby, uwazam ze dopoki nie ma mowy o fabule i jej przebiegu to glupie reklamy nie powinny byc w spoilerach, a jesli tak bardzo innym to przeszkadza to niech nie wchodza na forum i nic nie czytaja, bo jeszcze zobacza ile wysokosci ma glowny bohater i popadna w zalamanie

 

 

to Twoje zdanie. ludzie mają prawo tutaj wchodzić bez obawy, że trafią na zawartość, której sobie nie życzą. nie można im tego zabronić. nawet głupie reklamy mogą być dla kogoś tak istotnym smaczkiem, że chcą je przeżyć osobiście podczas grania i traktują je jako niespodziankę. powstał osobny temat o spoilerach itd. kto chce to tam wejdzie i obejrzy sobie te reklamy czy coś innego. ten temat ma pozostać czysty.

Szanuje to ale po co w takim razie wchodzic do tego dzialu? Zeby poczytac jak ludzie sie podniecaja? Jakis fetysz?

Przeciez informacje jakie byly zawarte w playtestsch gameinformera czy innych gazet zdradzaly wiecej szczegolow dotyczacych samej rozgrywki niz glupia reklama piwa a nikt wtedy w spoilery tego nie wkladal.

Po co uruchamiac gre w takim razie jak nie od dzis wiadomo ze bedzie 3 bohaterow glownyh no co za spoiler!.

Wrzuccie na luz, ja rozumiem podniete bo sam ide na nocna premiere do Gamestopu w Irlandii ale nie popadaj ie w paranoje :-D

ciekawe czy zaimplementuja motyw weszenia z RDR, gdzie pies bedzie pomagal nam wytropic zwierzyne i ja ustrzelic.

 

Mysle ze tak, skoro bedzie mozna polowac na zwierzeta.
Odnośnik do komentarza

 

@ Krupek - to nie wina OST, to wina czasów. muza z lat 80tych jest fenomenalna, ta z lat 90 miała swój klimat i ten zapach przemian. obecne lata są dość cienkie jakby nie patrzeć w takim ogólnym spojrzeniu.

^ O to to. Gangsta rap nigdy już nie był tak dobry jak w burzliwych latach 90'. Najlepszy czas dla popu i rocka skończył się w latach 90' XX. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia czy telewizja i internet w grze będą spolszczone. Gram w GTA IV na PC ze spolszczeniem, telewizja nie ma PL napisów ale internet w pewnej części już jest spolszczony i naprawde fajna sprawa, sporo czasu można pobuszować na tych komicznych stronach.

Odnośnik do komentarza

 


Czeska strona bonusweb.cz opublikowała tekst o GTA V, zapodając znane, ale też zupełnie nowe fakty dotyczące sieciowego trybu gry - GTA Online. Jak zabezpieczymy swój samochód przed kradzieżą? Zapraszamy.

  • Menu postaci podczas gry zaoferuje drobne zmiany wyglądu postaci (np. nałożenie czy zdjęcie maski)
  • Gracz może posiadać jedną posiadłość naraz, którą można wymienić kupując lepszą (jak już się dorobimy)
  • Możliwe jest dostosowanie posiadłości do własnych gustów - drewniane wykończenia, akcesoria, wielki ekran TV i inne
  • Na wypadek kradzieży warto zainstalować w aucie urządzenie śledzące, które pozwoli odnaleźć sprawcę
  • Kabriolety będą miały opcję otworzenia bądź zamknięcia dachu
  • Szybkie wyścigi - wyznacz linię mety i i zaczynamy
  • Świetna kontrola nad pojazdem (prawdziwe poczucie prędkości)
  • Wyścigi zwykłe, rajdy, Klasyczne Wyścigi GTA (z użyciem broni)
  • Można rozwijać umiejętności strzelania, wytrzymałość i tym podobne
  • Setki misji (które można powtarzać)
  • Każda misja z tabelą wyników (jak w The Ballad of Gay Tony)
  • Można zatrudniać koordynatorów, szpiegów, kierowców i innych

zrodlo: ps czy sajt

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51257/more-details-and-screens-from-the-grand-theft-auto-v-special-and.html

 

Nie schodzi im skoro muszą nagabywać na kupno? ;) Ja już na żadne strony nie wchodzę poza tą oficjalną. Jak tutaj mnie zastanie jakiś spojler to się normalnie pogniewam. 3 tygodnie zostały, zleci jak z bicza trzasnął. Tyle lat wyczekaliśmy to i te ostatnie tygodnie damy radę ;) Ciekawe w PE kto będzie pisał recę jak już Myszaq'a nie ma...

 

GTA Online introduces a new spin on traditional character creation with the hereditary-based creation system. Select your character’s appearance by choosing your parent’s heritage, then use the gene dominance meter to dial-in which parent your appearance favors more. - WTF? ;)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

 

 

@ Krupek - to nie wina OST, to wina czasów. muza z lat 80tych jest fenomenalna, ta z lat 90 miała swój klimat i ten zapach przemian. obecne lata są dość cienkie jakby nie patrzeć w takim ogólnym spojrzeniu.

^ O to to. Gangsta rap nigdy już nie był tak dobry jak w burzliwych latach 90'. Najlepszy czas dla popu i rocka skończył się w latach 90' XX. 

 

 

Chyba se jaja robisz. To, że wy nie umiecie szukać i wszystko utożsamiacie z zje'banym pokoleniem MTV to wasz problem. Już Rozi słusznie zauważył to, a wy dalej ciągniecie te stereotypy, ale czego oczekiwać od ludzi, którym się podoba G'n'r.

Odnośnik do komentarza

Czy coś, co jest napisane na oficjalnej stronie Rockstar przez nich jest uważane za spojler? Czy nie mam się czego obawiać i mogę ich cytować? Nie chciałbym jakichś wrażliwców zdenerwować ;) chciałem rozwinąć temat tworzenia postaci w GTA Online;)

 

@up: Ale co poradzisz jak ktoś jest maniakiem? Dla takich to nie ma nigdy zbyt wygórowanej ceny;) Fakt - torbę też mam do dzisiaj, służy mi do pracy, skrzynka się leży i się kurzy, bo mam już lepszy pojemnik na lekarstwa - puszkę pandory z GoW III;)

 

BTW: Fajna faza, że właściciele kolekcjonerki będą mogli brać np. bękartem Niko Bellic'a i jakiejś (pipi) ;)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...