Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

To logiczne ze troszke zawyza cene, bo duzo ludzi bedzie bralo z -50% a wiadomym jest ze na tym traca pieniadze.

Nie zdziwie sie jak wystawia 239/249zl

 

No to oczywiste, ale przy 250zł to nadal tylko 125zł po zniżce, nic tylko brać, jak muve cwaniacko nie wrzuci tej sugerowanej ceny to nic nie zarobi, ja pójdę do sklepiku w mieście gdzie będę miał gierkę16 września.

 

tez czekam na sugerowaną, nie będzie tej ceny to kupie w poniedziałek u siebie na wsi....

Odnośnik do komentarza

Czujecie opcje, kupujemy terenówkę,dodajemy opancerzenie,ubieramy na postać ciężki pancerz,minigun w łapy i heja w miasto albo na polowanie XD

 

A swoja drogą ciekawe jakie pukawki będą w grze,po cichu liczę na powrót M249 i możliwość strzelania z dwóch gnatów na raz.

 

 

 

 

 

PS:17 dni kufa

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

aż dziwne że za 17 dni już będziemy grać w gotg,pamiętam jak ogłosili 26października że za tydzień pierwszy trailer,a czekałem wtedy na kuriera z moim battlefieldem,ale jak to zobaczyłem to już wyebka w to.szkoda że musieliśmy czekać prawie 3 lata xD I jak patrze na scene w najnowszym trailerze gdy wyjeżdża "GRAND THEFT AUTO FiVE" na tle LS to się czuję jak w dzieciństwie w święta gdy widziałem prezenty ale trzeba najpierw zjeść kolacje żeby je rozpakować.Tak ogólnie ten post nie trzyma się kupy i chyba poniósł mnie hype :D17dni!!!

  • Plusik 9
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja też sie nie moge doczekać

i ten gif niezle oddaje 14 września

nintendo-64-kid-o.gif

 

jeśli uda mi sie dorwać gre w sobote...

jednak troche w to wątpie, a brat właśnie wycofał sie z nocnej premiery...

i teraz albo musze dorwać gre w poniedziałek w dzień, albo bede musiał czekać w wtorku jak najtmer...

 

BORZE CZEMU NIE GRZMISZ?!?!

Odnośnik do komentarza

A swoja drogą ciekawe jakie pukawki będą w grze,po cichu liczę na powrót M249 i możliwość strzelania z dwóch gnatów na raz.

Ja chcę, żeby były specyficzne patenty dla każdego z bohaterów, np. żeby Franklin strzelał z pistoletów gangsta style, trzymając je w poprzek;) Pomyślcie nad takimi niby błahymi sprawami, jak np. całkowicie inne animacje wszystkich ruchów (np. Trevor wybija boczną szybę samochodu z bani) :) Oglądając te trailery zapominamy o jednym. O tym, że misje możemy przechodzić na różne sposoby - różnymi bohaterami. Ogromne replayability! Myśleliście jak będziecie grać? Będziecie się zmieniać na najdogodniejsze pozycje? Czy na najfajniejszą broń? A może na postać? No bo ja np. mam zamiar skupić się na Franklinie:) Grove Street 4 Life ! :)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza
Ogromne replayability!

 

replayability w grze w której jedno luźne przejście zajmuje 150 godzin?

 

powodzenia ;)

 

ja raczej nie będę zaczynał gry 3 razy żeby na różne sposoby przejść misje (zwłaszcza że pewnie będzie możliwość powtórzenia konkretnej misji w inny sposób)

 

pewnie przejde gre jeden raz a potem będę w "end game" bawił się minigierkami i bajerami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

A swoja drogą ciekawe jakie pukawki będą w grze,po cichu liczę na powrót M249 i możliwość strzelania z dwóch gnatów na raz.

Ja chcę, żeby były specyficzne patenty dla każdego z bohaterów, np. żeby Franklin strzelał z pistoletów gangsta style, trzymając je w poprzek;) Pomyślcie nad takimi niby błahymi sprawami, jak np. całkowicie inne animacje wszystkich ruchów (np. Trevor wybija boczną szybę samochodu z bani) :) Oglądając te trailery zapominamy o jednym. O tym, że misje możemy przechodzić na różne sposoby - różnymi bohaterami. Ogromne replayability! Myśleliście jak będziecie grać? Będziecie się zmieniać na najdogodniejsze pozycje? Czy na najfajniejszą broń? A może na postać? No bo ja np. mam zamiar skupić się na Franklinie:) Grove Street 4 Life ! :)

 

 

podczas misji to którą postacią sterujemy jest nam narzucane z góry. przynajmniej tak pisał baron xboxa więc musi to być prawda.

Odnośnik do komentarza

Eee to słabo, wolałbym grać jedną :( Mi osobiście nie podoba się przełączanie postaci w trakcie misji, czuję, że nie będzie to pozwalało wczuć się w rolę. No ale zobaczymy podczas grania, może jednak mi się spodoba.

No o to właśnie chodzi, że jak będziesz chciał, jak to powiedziałeś, wczuć się w rolę to będziesz grał jedną postacią. Gra pewnie podpowiada jakoś żeby było widowiskowo na którą postać warto się zmienić, bo dzierży ona np. bazookę. Może będzie migać ramka wokół kółka z podobizną postaci? To nie jest narzucone z góry jak ktoś wcześniej napisał :) Może w niektórych misjach tak jest, oczywiście! Żeby lepiej przedstawić akcję czy coś nie będziemy się mogli nieraz zmieniać, ale generalnie to chyba ma być tak, że swobodnie przełączamy się między kolesiami w misjach, nie tylko podczas free roamu. O i ile to będzie misja na dwóch czy na trzech. Bo misje solo też będą - pewnie na początku:)

Odnośnik do komentarza

Eee to słabo, wolałbym grać jedną :( Mi osobiście nie podoba się przełączanie postaci w trakcie misji, czuję, że nie będzie to pozwalało wczuć się w rolę. No ale zobaczymy podczas grania, może jednak mi się spodoba.

 

Mi też się ten pomysł średnio podoba ale póki co wierzę w potencjał Rockstara, jeszcze się nie zawiodłem na żadnej ich grze. Jak do tej pory miałem gdzieś GTA V tak teraz powoli zaczyna mnie ogarniać ten "hajp". 

Odnośnik do komentarza

Mi też na początku średnio się to widziało. Ale przede mną optymistycznie jest ze 100h grania i jeśli bym dostał matoła pokroju Luisa z tBoGT  to chyba bym się pociął ;) jeśli komuś nie pasuje Trevor bedzie grał Michaelm. Z tego co wiadomo obowiązkowo zmiany mają być tylko na początku plus chyba napady. Z drugiej strony ja chce przejść fabułę jednym a za jakiś czas powtórzyć innym.

Są jakieś wieści o pierwszej recenzji, coś się gdzieś odlicza? ;)

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...