Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

dobra nie histeryzujcie z tymi klatkami, w gta 4 gralem na ps3, owszem spadki płynności były ale i tak grałem jak zaczarowany. będzie jak będzie, Rockstar sporo się nauczył i nie powinno być problemu. nawet jak będą małe spadki to co z tego, gorzej jakby gra ścinała co chwilkę.

 

A kto histeryzuje? Spokojnie nie pisałem, że gra jest niewarta zakupu.

 

 

 

@Lukas

 

Czy Ty naprawde zauważysz ten spadek PIĘCIU KLATEK przy zadymie? Naprawdę? Masz licznik w oczach?

 

 

Pięciu nie, ale z 30 do 20 jest widoczne wyraźnie. Poruszyłem ten temat, bo jestem ciekaw nie tylko tego, jak piękny świat nam Rockstar przygotowało, ale również tego, jak sobie poradziło z takimi kwestiami technicznymi, szczególnie tego, jak wypadną obok siebie obie wersje. Interesuje mnie cała gra.  Jak widać, wystarczy poruszyć tylko drażliwy temat, by ludzie zlecieli się bez powodu z widłami. Trochę umiaru.

 

Tu jest źródło o 170 mln funtów.

 

http://www.scotsman.com/lifestyle/technology/new-gta-v-release-tipped-to-rake-in-1bn-in-sales-1-3081943

 

 

Five years in the making, the game’s development and marketing budget of £170 million is the equivalent of a blockbuster film. Such is the success of the series, industry experts believe its latest incarnation will rewrite the record books, shifting 25 million copies in the first year alone, achieving sales of £1bn.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 

 

With players able to switch between three protagonists, the 49-square-mile world boasts a welter of activities, such as scuba diving with sharks and hijacking trains.

http://www.scotsman.com/lifestyle/technology/new-gta-v-release-tipped-to-rake-in-1bn-in-sales-1-3081943

 

GTA San Andreas miało 13,6 mil a IV 6,8 mil. Oczywiście musimy doliczyć też pewnie świat podwodny, ale i tak to jest świetny wynik.

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze to w dolarach to 170 mln. Masakra jakas, pewnie zeby zwrocic te koszty musza sprzedac 10 mln kopii najmniej.

Przy takich kosztach produkcji trudno sie dziwic ze chca inwestowac w GTAO, bo ewentualna VI zezre ze dwa razy wiecej I bedzie powstawac nawet dluzej niz 5 lat.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz zobaczyłem animację chmur. ;o

W ogóle nie wiem czemu, ale pierwszy trailer jest jakiś taki ładniejszy niż inne, lepszy, daje więcej funu jak się go ogląda. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ten trailer opublikowano w listopadzie dwa lata temu. Tydzień przed tym na stronie Rockstar pojawiło się odliczanie. Był wtedy mega hype. Potem słuch o grze zaginął na długi czas. Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy. :) Jeszcze tylko 7,5 dnia!

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ten trailer opublikowano w listopadzie dwa lata temu. Tydzień przed tym na stronie Rockstar pojawiło się odliczanie. Był wtedy mega hype. Potem słuch o grze zaginął na długi czas. Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy. :) Jeszcze tylko 7,5 dnia!

 

A jakby ktoś chciał sobie poczytać nasze reakcje na zapowiedź i pierwszy trailer to trzeba się cofnąć 325 stron wstecz. ;) Dokładnie tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/89252-gta-v/?p=2494697

Odnośnik do komentarza

Będę biegł do chaty. :)

 

Nie mogę się doczekać momentu, w którym odpakuję grę, obejrzę intro, spojrzę na mapę i zastanowię się dokąd jechać - na Grove Street, wzgórza Vinewood czy Mount Chiliad. Będzie to coś nadzwyczajnego.

 

I zastanawia mnie,

co na Grove Street robi gang Ballas. IGN grało w misję, gdzie tam się jechało, Czy będzie jakieś małe wyjaśnienie, co się stało z Grove Street Family? Na trailerze są, więc coś na pewno Rockstar wykombinowało

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...