Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jest wielki plus. W poprzednich częściach gra traciła w pewnym momencie rozmach przez brak zbalansowania fabuły. Najbardziej widoczne w SA, gdzie zaczynamy biednym murzynem w LS a do LV już wjeżdżamy jako boss. Takie typowe od zera do bohatera. Tutaj może być inaczej i mam nadzieje, że od początku będziemy mieli jakąś renomę jako obrabiacze banków czy coś w tym stylu, i od razu będą misje na każdym zakątku mapy. 

Odnośnik do komentarza

A ja zawsze byłem fanem tego typu rozwiązań :)  od zera do bohatera 

 

Ja to samo. Oklepane jak cholera, ale właśnie z tego progresu wynika satysfakcja. W takim SR3 czy NFS MW, gdzie sporo już na start mamy, to wcale nie jest fajne. Wszystko smakuje najlepiej, kiedy musisz własnymi łapami na to zapracować.

 

Ale z drugiej strony to jest R*, ufam im bezgranicznie. Cokolwiek zrobią, to będzie genialne.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Teren może będzie otwarty od początku, ale atrakcje zapewne będzie trzeba samemu poodkrywać. No bo jak mieliby uzasadnić uniemożliwienie przemierzania całej mapy w grze, gdzie całość to jedno miasto plus okolice? Mamy też trzy postacie w trzech różnych miejscach mapy... zakładam się o nerkę, że przez te 5 lat produkcji doszli do takiego konsensusu, że pozostaje tylko paść na kolana przed geniuszem.

Odnośnik do komentarza

Gameplay'e to kwestia dni (2-3) w końcu gdzieś musi być wyciek. Ja tylko chcę obejrzeć jakiś gameplay z jazdy samochodem by zobaczyć model jazdy. Jeśli faktycznie będzie taki jak w Midnight Club ( o czym wspominali na IGN) to się mocno zawiodę. 

 

Już ponad 8mln działających płyt GTA V krąży po świecie. W USA już jest 2,6mln preorderów, w Europie zapewne drugie tyle, a coś też musi leżeć na półkach sklepowych. Rockstar musi tego solidnie strzec, że jeszcze nie było żadnego wycieku. Zobaczymy jak będzie od jutra. Mam nadzieję, że nie będzie żadnego chociaż do 16-tego. A jak będzie, to nie obejrzę go.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ale tamtej akcji chyba nic nie pobije. To już był ostry roz.pyerdol.

 

Co do modelu jazdy, to zapewne będzie mieszanka tego z IV i odrobiny z MC. Za bardzo arcade'owy jak w Clubie na 100% nie będzie. No ale.

 

 

 

 Ale z drugiej strony to jest R*, ufam im bezgranicznie. Cokolwiek zrobią, to będzie genialne.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...