Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda z tym tesco że nie dają w wawie bo akurat mieszkam 4 minuty od tesco;p

 

a tak to będę musial do ultimy jechać, szczerze mówiąc mam ogromną nadzieje że ultima będzie wydawać już po pułudniu i nie bedą czekać do 24

 

Też mieszkam na Kabatach :D..

Ultima nie jest daleko w sumie, ale przy zakupie 4ki nocną premierę miała też Cenega (no tak dziś inne czasy)...

 

Zatem nocny bal pod Ultimą raczej pewny, chyba że ktoś strzeli z boku ;)

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

kurde ja tam nie wiem jaką ocene da IGN, być może jakąś wysoką, w końcu to nowe GTA, i jeszcze w dodatku jako pierwsi ją dadzą! jestem podekscytowany i nie mogę sie doczekać piątku, liczę na maksymalną ocene :) hihihihihihi

 

 

 

tak, to była ironia jak coś

 

Edytowane przez mersi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

tesco ma w wybranych sklepach, cena 212 z groszami. od rana 217.

 

Ale właśnie, o dziwo, nie w Warszawie...

 

http://www.tesco.pl/gamezone/pobierz/lista-sklepow-GTA5.pdf

 

EDIT:

 

gta-v-gtavision-com-gta-v-exklusiv_1_090

 

Coś tu jest nie halo, bo mam gazetkę Tesco w moim mieście, które jest otwarte 24h i jest tam o nocnej premierze GTA V, a z tego linka co tutaj zapodałeś wynika, że w moim mieście nie będzie. Trzeba by było dzwonić do nich i się dowiadywać o co tutaj chodzi. Też mnie to ciekawi, bo jak Muve da ciała i nie będzie gry do odbioru o północy z paczkomatu to chciałem iść kupić do Tesco, a potem jedną bym sprzedał jako nówkę za parę groszy taniej. 

Odnośnik do komentarza

Liotta na zawsze dla mnie pozostanie bucem, który podłożył głos dla Verciettiego tylko dla hajsu i jeszcze wydziwiał, on nawet gry nie widział na oczy ani w nią nie grał, 

Liotta był Tommy'm w Vice City? Wow. Jeszcze jeden powód by nie lubić Micheala ;)

- Trevor to Jack Nicolson na sterydach rodem z 'Lśnienia"

- Michael - starsza wersja Liotty z Chłopców z Ferajny

 

No a nigga? 

 

na dodatek wspominał coś o graczach w kategorii przegrywu.

No, pomijając że wkur...co generalizował, coś w tym jest...

1367513298.jpg?i=1872310275:D

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

tesco ma w wybranych sklepach, cena 212 z groszami. od rana 217.

 

Ale właśnie, o dziwo, nie w Warszawie...

 

Coś tu jest nie halo, bo mam gazetkę Tesco w moim mieście, które jest otwarte 24h i jest tam o nocnej premierze GTA V, a z tego linka co tutaj zapodałeś wynika, że w moim mieście nie będzie. Trzeba by było dzwonić do nich i się dowiadywać o co tutaj chodzi. Też mnie to ciekawi, bo jak Muve da ciała i nie będzie gry do odbioru o północy z paczkomatu to chciałem iść kupić do Tesco, a potem jedną bym sprzedał jako nówkę za parę groszy taniej. 

 

 

Mnie też to zdziwiło, ale taka lista wyświetla się po kliknięciu w banner na tej stronie: http://www.tesco.pl/gamezone/nowosci.php

Zawsze istnieje szansa, że ją jeszcze uzupełnią...

Odnośnik do komentarza

Dowiem się czy na pewno w Tesco na Serbskiej w Poznaniu będzie nocna premiera. Jak się zagada to może i wcześniej dadzą. Ciekawi mnie też poznański Tryton, czyli mały sklepik z grami. Zapytam się tam czy nie sprzedadzą wcześniej. Nie będę zamawiać od muve, by potem o północy w paczkomacie nic nie zobaczyć... Nie chce ryzykować.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

tak na przyszłość - unikajcie opisywania jakichkolwiek smaczków czy elementów gry, czy tym bardziej misji. np. to, że IGN o tym napisał w swoim artykule to żaden argument. niektórzy tego nie czytają, bo nie chcą. to, że ktoś to przeczytał i jest to dla niego normalna informacja, nie oznacza, że inni czytali.

To niech nie wchodzą na forum i po problemie... O czym mają ludzie pisać w tym temacie? O tym jak się jarają gta (od czego już rzygać się chce) przez 400 stron? Bez przesady.

 

Gra będzie za(pipi)ista, czekam na nią od pierwszego trailera, kolekcjonerka zamówiona, ale taki suteq to chyba 24/7 fapuje do screenów i pisze w tym topicu, jaka ta gra piękna...

 

Ja np. zaglądam tu, bo liczę właśnie na zbiór nowych wiadomości o gta, a wy chcecie zabronić o tym pisać :|

Edytowane przez MrNorbi
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no jesli zaimplementuja inventory podobne do RDR (a w rockstarowym gameplayu Franklin chowa medykamenty ze sklepu z MJ do kieszeni) to prawdopodobnie zywotnosc bohaterow bedzie bardzo dluga. i dobrze :)

 

oby w jakims dlc bylo duzo fajnych wojskowych motywow, hunter (helikopter appache), skiny 'la Battlefield czy CoD, itd, to bylaby bajka.




btw, jak sadzicie, rockstar pokusi sie o apokalipse zombie w przyszlosci? :)

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ogolnie cud, ze dalej nic nie wycieklo i na 99,9% nikt nie gra :D Zadnego gameplayu na yt, nic.. Chociaz jak ja bym mial okazje zagrac to tez zadnego filmiku bym nie skrecil tylko pizgal az bym se palce polamal.

 

Ludzie już grają - na bank. W The Last of Us też grałem dwa tygodnie przed premierą, ale embargo nie tylko dotyczy daty ukazania ewentualnej recenzji ale nawet rzeczy, o których możesz pisać;) Kary za udostępnienie CZEGOKOLWIEK z materiałów, które masz do recenzji są przeogromne no i bankowo w żadną wersję review nigdy już nie pograsz;)

 

 

 

Za tydzien o tej porze bede siedzial jak na szpilkach zeby tylko dotrzec do paczkomatu <3 oby muve nie nawalilo nic.

 

Te sms'y od paczkomatów są wysyłane cały dzień? Czy możliwe jest to, że dostaniemy je równo o 00;00?

 

Tez mnie to zastanawia jak to bedzie rozwiazane. Zwykle sms przychodzi w tym samym momencie kiedy paczka dociera do paczkomatu i w zasadzie od razu mozesz to odebrac. W tym wypadku paczka podobno ma dotrzec wczesniej do paczkomatu, ale przed 00:00 nie wyciagniesz tego. Wydaje mi sie ze sms powinien dojsc wczesniej, ale bedzie jakas blokada. To zorganizowana akcje miedzy muve i paczkomatami takze bedzie git ;P A moze i beda o 00:00 wysylac, bo w sumie po za smsem tez mail dochodzi.

<oby nie z(pipi)ali nic>

 

Dobra, no. Poczekamy - zobaczymy. Może to, że na muve.pl napisali, że kod do paczkomatu będą wysyłać w północy to taki zabieg mający na celu chronienie im dupy, żeby byli zabezpieczeni, żeby było że premiera 17tego, a w rzeczywistości faktycznie będą wysyłać sms'a zaraz po włożeniu gry do paczkomatu, a mail'a będą wysyłać po północy;) W celu szybszego mijania czasy w poniedziałek - zapraszam do siebie ;) TK'a też zapraszam, ale się chłop wziął i przestraszył - nie odpisuje :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...