Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem ostatnio GTA IV to nie raz jadąc z Bohan do Alderney po drodze zapalała mi się fura, tak ją zniszczyłem. Przy takim natężeniu ruchu jakie jest w GTA V jadąc z Los Santos na północ musielibyśmy zmieniać fury po drodze parokrotnie a sens ich tuningowania w LS Customs by znikł.

 

Dobrze że zrobili fury bardziej zwrotne.

Odnośnik do komentarza

Black Ops 2 zarobił pierwszego dnia 500mln $

 

GTA V tylko wczoraj zarobiło

 

 

 

800 mln $

 

czyli wszystko wraca do normy

 

KAŁ OF DJUTI ZNAJ SWOJE MIEJSCE, KRÓL JEST JEDEN

 

 

Grand Theft Auto V® Retail Sales Exceed $800 Million Worldwide During First Day of Launch

First 24 hour sales highest in history of Take-Two Interactive Software and Grand Theft Auto Series

NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Sep. 18, 2013-- Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ:TTWO) today announced that Grand Theft Auto V delivered the highest first day retail sales of any title in the history of the Company and the Grand Theft Auto series. Launched on September 17 for the PlayStation®3 computer entertainment system and the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, the title has already received widespread critical acclaim and achieved first day sell-through of more than $800 million worldwide, excluding the upcoming launch in Japan and Brazil, according to Company estimates.

“All of us at Take-Two are thrilled with the initial response to Grand Theft Auto V. Once again, the team at Rockstar Games have outdone themselves, setting the entertainment industry's new standard for creativity, innovation and excellence," said Strauss Zelnick, Chairman and CEO of Take-Two. “Beginning at midnight on Monday, consumers around the world gathered in anti(pipi)tion to be among the first to experience the evolution of this remarkable series. In North America alone, more than 8,300 stores opened their doors at midnight to welcome fans whose loyalty and enthusiasm were rewarded with what The New York Times called ‘the most immersive spectacle in interactive entertainment’. We are incredibly proud of Rockstar Games’ creative achievement and could not be more pleased with the success of this launch.”

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

O jaaaa  :woot: Produkcja gry (zapewne z całym marketingiem i wszystkim innym) wyniosła 265 milionów dolarów, więc oni w ciągu tylko jednego dnia zarobili trzykrotnie więcej! Masakra jakaś... Ale należy im się jak mało komu. Ciekawe ile zgarną na czysto na głowę każdy. Co nie zmienia faktów, że chociaż te 4-5 mln $ mogli by mi odpalić żebym był ustawiony do końca życia, przecież by nawet tego nie odczuli.  

Odnośnik do komentarza

Podleciałem śmigłowcem na Mount Chiliad, patrze, kilkoro ludzi. Wpadłem na pomysł, że zayebie wszystkich, wpadnie sporo kasy. Utłukłem wszystkich zebrałem kasę i pojawił się wanted level. Myślę sobie, że przecież i tak tu się nie zjawią. Mija może minuta, a tu dwa radiowozy wbijają ścieżką na górę :D

 

Ta gra wciąż zaskakuje i jeszcze nie raz to zrobi.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Pytanie dla osób, które ukończyły dużo misji fabularnych: w większości zadań jest "fixed time & weather"?

 

Podoba mi się strasznie ten patent gdy gra automatycznie ustawia nam porę dnia, zawsze w poprzednich częściach uwielbiałem robić misje w dzień ponieważ w takim GTA IV w nocy zwyczajnie mało widać. Miło, że twórcy podają nam misje tak jak było zamierzone. Zastanawiam się tylko ile w sumie jest takich zadań (jeśli gruba większość to daruje sobie przynajmniej nocowanie w safe house, żeby mieć na zewnątrz jasność ;) ). Z drugiej strony w nocy również gra daje radę więc może nie będę się tym przejmował. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza

Do tych co ukonczyli juz fabule: jest jakas misja typu porwanie samolotu/napad na lotnisku cos jak slynna misja z Modern Warfare? Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS. Prosze o odpowiedz tak lub mnie w spoilerze

 

 

Nie.

 

 

@RajuPL

 

Ja wiem, z połowę? Sporo takich zadań jest.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

mnie wczoraj zabili policjanci 20m przed szczytem;) od początku podjeżdzałem furą 4x4, gwiazdka wskoczyła bo strąciłem przechodnia z góry, a policja zdenerwowała mnie a nie zaskoczyła,no bo skąd oni się wzieli a duga sprawa jak to dostrzegli:) No ale za 2-gim razem wbiłem sie już quadem  na szczyt bez problemu i skok ze spadochronu, z 1,5 minuty leciłem na dół :)

 

Jak dla was zmiana systemu poszukiwania? mnie trochę wnerwia robienie się z 1 gwizadki 2óch gdy nie zatrzymam się ale jest to realistyczne, chowanie się po zakamarkach policji bardzo kojarzy mi się z MW na PS2:)

Odnośnik do komentarza

Do tych co ukonczyli juz fabule: jest jakas misja typu porwanie samolotu/napad na lotnisku cos jak slynna misja z Modern Warfare? Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS. Prosze o odpowiedz tak lub mnie w spoilerze

 

 

Do tych co ukonczyli juz fabule: jest jakas misja typu porwanie samolotu/napad na lotnisku cos jak slynna misja z Modern Warfare? Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS. Prosze o odpowiedz tak lub mnie w spoilerze

 

 

Nie.

 

 

@RajuPL

 

Ja wiem, z połowę? Sporo takich zadań jest.

 

 

 

Do schabka

 

 

Tak

 

 

Do Ravena

 

jak nie ma, a misja wykradzenia wojskowego helikoptera z lotniska bazy wojskowej to co?

 

Odnośnik do komentarza

 

Do tych co ukonczyli juz fabule: jest jakas misja typu porwanie samolotu/napad na lotnisku cos jak slynna misja z Modern Warfare? Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS. Prosze o odpowiedz tak lub mnie w spoilerze

 

 

Do tych co ukonczyli juz fabule: jest jakas misja typu porwanie samolotu/napad na lotnisku cos jak slynna misja z Modern Warfare? Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS. Prosze o odpowiedz tak lub mnie w spoilerze

 

 

Nie.

 

 

@RajuPL

 

Ja wiem, z połowę? Sporo takich zadań jest.

 

 

 

Do schabka

 

 

Tak

 

 

Do Ravena

 

jak nie ma, a misja wykradzenia wojskowego helikoptera z lotniska bazy wojskowej to co?

 

 

 

 

 

Interesuja mnie tylko rozroby w tym najwiekszym lotnisku w LS

 

Więc nadal nie :P.

 

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Podleciałem śmigłowcem na Mount Chiliad, patrze, kilkoro ludzi. Wpadłem na pomysł, że zayebie wszystkich, wpadnie sporo kasy. Utłukłem wszystkich zebrałem kasę i pojawił się wanted level. Myślę sobie, że przecież i tak tu się nie zjawią. Mija może minuta, a tu dwa radiowozy wbijają ścieżką na górę :D

 

Ta gra wciąż zaskakuje i jeszcze nie raz to zrobi.

 

A mnie wlasnie to wkur'wia troche. Chce się troche pobawić z jakimiś rumunami (kur'wa piękne jest jak Trevorem wystawiam fucka przez szybe i przychodzi jakiś fagas i mnie wyciąga z fury xD) obrażając ich (ponownie Trevor i jego genialne teksty 'przez takich jak ty chce wyemigrować' btw strzałką w prawo się to robi) a tutaj zaraz jakaś konfitura dzwoni na 997 i lipa trza się kitrać po smietnikach. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ale jaja z tą policją teraz.

 

Wbiłem do spożywczaka z intencją kradzieży (bez maski -_-), chinol zaalarmował policję, od razu dwa radiowozy się zjawiły, postrzeliłem jednego z nich (nie zabiłem) i zaczałem z buta uciekać uliczkami, 3 gwiazdki, helikopter, myśle sobie, przeyebane, goni mnie jeszcze 8 typa.

 

Wbiłem w jakąś boczną uliczkę, schowałem się gdzieś pod dachem, kucnąłem za śmietnikiem i tylko patrzyłem jak policjanci pobiegli dalej, helikopter odleciał i wanted level minął ;o

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

moze miałem pecha ale czasami mimo schowania sie to i tak policja wie gdzie jestes, schowalem sie za samochodem przyjechali  i zaczeli do mnie strzelac.
 
a włacha, jak zrobiliscie misje franklinem z zabiciem tego goscia wychodzacego  z hotelu?

ja wszedłem do samochodu prawymi drzwiami by zostawic je otwarte, wyszedłem tymi od kierowcy, wrzucilem bombke przylepna do wnetrza samochodu i zaparkowałem koło suva ofiary, reszta to łatwizna i przyjemnosc ;]

 

Odnośnik do komentarza

moze miałem pecha ale czasami mimo schowania sie to i tak policja wie gdzie jestes, schowalem sie za samochodem przyjechali  i zaczeli do mnie strzelac.

 

a włacha, jak zrobiliscie misje franklinem z zabiciem tego goscia wychodzacego  z hotelu?

ja wszedłem do samochodu prawymi drzwiami by zostawic je otwarte, wyszedłem tymi od kierowcy, wrzucilem bombke przylepna do wnetrza samochodu i zaparkowałem koło suva ofiary, reszta to łatwizna i przyjemnosc ;]

 

 

 

Dopóki jesteś schowany z przeszkodą, która zasłania postać nie ma szans, żeby cię zobaczyli. To jest piękne czasem jak widze tych piesków biegających z latarkami a ja gacie pełne. 

 

 

Ja wbiłem na przed ostatnie piętro parkingu i gdy już siedział w aucie dostał kulke z snajperki, potem szybka zbita po schodach na dól na motor i w długą

 

 

Polecam wejść na samą górę tego wieżowca, który jest w budowie (ten z mile club high) - jest drabinka na sam szczyt. 

 

A misja z panem K

i jego przesłuchanie jest piękna!

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...